Mirtis daugeliu kelia nerimą. Juk natūralu, jog bijote to, apie ką žinome labai nedaug. Apie mirtį žinome tik tiek, jog vieną minutę žmogus gyvas, o kitą jau nebe. Turbūt tai, kas nutinka po mirties nežino nei vienas gyvas žmogus. Visgi, pagal religiją kai kurie gali numanyti, kas bus. Kai kurie tiki, jog po mirties atsidurs rojuje ir susitiks su brangiais žmonėmis, kiti tiki kitais dalykais. Turbūt kiekvieno pasirinkimas, kuo tikėti. Svarbiausia gyventi dorai nepaisant pažiūrų. Netikintys neretai elgiasi nedorai ir net nerimauja dėl to, jog juos gali kas nors nubausti. Visgi, teisėsauga veikia efektyviai ir neretai neleidžia skriausti kitų, todėl net nereikia galvoti, jog įvykdžius nusikaltimą, bus galima vaikščioti laisvėje. Svarbu gyventi dorai ir mylėti kiekvieną žmogų.

Ar mirtis skausminga?

Nei vienas nežino, kas patiriama po mirties. Kai kurie mano, jog mirtis neskausminga. Visgi, turbūt nei vienas nežino. Turbūt nesvarbu, kokiu būdu žmogus miršta, neaišku, koks jausmas mirus. Gal iš pradžių patiriami skausmai? O gal iš karto patiriama ramybė? Turbūt kiekvienas turi skirtingų minčių. Svarbu nepasiduoti pagundai ir nebandyti to išmėginčiau anksčiau nei lemta. Kiekvienas turi skirtingą požiūrį, todėl kai kuriems atrodo, jog savižudybė yra priimtina. Visgi, reikia pripažinti, jog tai sukelia skausmą. Nebūtinai žmogui, kuris žudosi, bet artimiesiems, kurie turi iškęsti gyvenimą be artimo žmogaus.

Koks skausmingiausias būdas mirti?

Sunku pripažinti, tačiau yra nemažai būdų, kaip skausmingai mirti. Kai kurie kankinasi ne valandas, o dienas ar net mėnesius ligos pataluose. Kai kuriems atrodo, jog mirtis paprasta ir nereikia jos bijoti. Tikrai ne tie, kuriems reikia kankintis ligos pataluose. Svarbu suprasti, jog mirtis gali būti labai skausminga. Kai kuriuos nuduria, kiti skęsta ir panašiai. Juk ne kiekvienas žmogus miršta natūraliu būdu. Labai svarbu elgtis atsargiai, jog mirtis būtų kuo mažiau skausminga. Reikia ne tik nesibastyti naktimis gatvėse, bet ir tikrinti sveikatą, jog ligos būtų neskausmingos.

Kodėl kai kurie žudosi?

Kai kurie nenori laukti, kol mirs, todėl imasi iniciatyvos ir žudosi. Toks elgesys kartais pateisinimas. Sunki liga, kartais net psichikos, gali prie to privesti. Labai svarbu nesmerkti tokio poelgio, kadangi nei vienas nežino, ką tas žmogus patiria. Savižudybė neretas poelgis, todėl labai svarbu suteikti pagalbą visiems, kuriems ji reikalinga. Privaloma išvengti tokių poelgių.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here