Ar galima važinėti su areštuota mašina?

Author:

Ar galiu vairuoti su areštuotu automobiliu? Lietuvos vairuotojo vadovas

Jei vairuojate automobilį, visureigį, motociklą ar kitą transporto priemonę, kuri važiuodama pavaromis kelia didelį triukšmą, pirmiausia norėtumėte pasitikrinti savo draudimą. Jei taip, tikriausiai metas kreiptis į advokatus ir susigrąžinti teisę vairuoti. Ar galima važinėti su areštuota mašina? Tai gali brangiai kainuoti. Priklausomai nuo to, kur gyvenate ir kokį draudimą turite, tai gali kainuoti net vairuotojo pažymėjimą. Tačiau jei bent kiek suprantate, koks pavojingas gali būti vairavimas su areštuotu automobiliu, kreipimasis į DMV jums nėra išeitis. Turėtumėte imtis priemonių, kad ateityje jokie nelaimingi atsitikimai jūsų daugiau nesodintų prie vairo. Ir kol nevairuojate apsvaigęs nuo narkotikų ar alkoholio, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad apsisaugotumėte nuo sulaikymo vairuodamas automobilį su areštuota nusikaltimo vieta viduje.

Ar galima važinėti su areštuota mašina?
Ar galima važinėti su areštuota mašina?

Nevairuokite automobilio, kuris buvo konfiskuotas

Jei policija konfiskuoja jūsų automobilį, turėsite apsistoti netoliese esančiame viešbutyje ar motelyje, kol automobilis bus jums grąžintas. Nors tai jums kainuos pinigų, tai geriau, nei kad policija užsirašytų jūsų automobilio valstybinį numerį, o paskui už tai gautumėte baudą. Jei turite važiuoti su konfiskuotu automobiliu, nepamirškite pasirašyti pagrindiniame dokumente: “Šis automobilis konfiskuotas. Suprantu ir sutinku.” Taip pat turėsite gauti pranešimo apie automobilio konfiskavimą kopiją. Ar galima važinėti su areštuota mašina? Šiame dokumente bus nurodytos automobilio konfiskavimo priežastys ir bus nurodytas asmens, kuriam priklauso automobilis, adresas, telefono numeris ir valstybinis numeris.

Neviršykite leistino greičio

Nėra malonu viršyti leistiną greitį, tačiau toks yra įstatymas. Jei tai padarysite, galite gauti baudą. Tačiau neimkite to bilieto ir nevažiuokite į teismą. Tai greičiausias būdas prarasti vairuotojo pažymėjimą. Jei Kalifornijoje, Niujorke, Teksase ar bet kurioje kitoje valstijoje, kurioje leistinas greitis didesnis nei 55 mylios per valandą, gavote baudą už greičio viršijimą, paskambinkite policijai ir praneškite apie pažeidimą. Tačiau neimkite bilieto, nieko nepasirašinėkite ir nevažiuokite su viduje esančiu areštu už nusikaltimą. Ne jūsų reikalas leisti valdžios institucijoms spręsti, kaip greitai važiuoti. Savo greičio negalite pasirinkti patys. Jūs nesate atsakingas už savo greitį. Greičio ribą nustato valdžios institucijos, o jūs neturite teisės jos viršyti. Taip pat neturite teisės gauti baudos už viršytą greitį.

Ar galima važinėti su areštuota mašina?
Ar galima važinėti su areštuota mašina?

Nevairuokite apsvaigę

Yra daug situacijų, kai vairuoti apsvaigus nuo narkotikų ar alkoholio yra pavojinga. Tačiau būna ir tokių situacijų, kai asmuo vairuoja ne apsvaigęs, o sunkiai matydamas. Pavyzdžiui, asmuo, kuriam sunku matyti, gali būti neblaivus arba sutrikęs dėl sveikatos būklės. Jei manote, kad galbūt vairavote apsvaigęs, skambinkite į policiją. Nevartokite jokių gėrimų, jei to nereikia. O jei tai darote, būtinai paskambinkite ant alaus ar vyno butelio nurodytu numeriu ir įsitikinkite, kad vairuoti su buteliu automobilyje galima. Be to, jei turite pagrindo manyti, kad kas nors yra apsvaigęs nuo narkotikų ar alkoholio, sustabdykite tą asmenį. Net jei nemanote, kad asmuo yra apsvaigęs, sustokite ir palaukite, kol asmuo baigs daryti tai, ką darė, kad galėtų baigti vairuoti. Tada vėl sustabdykite jį, kai jis baigs vairuoti, ir paprašykite pateikti vairuotojo pažymėjimą. Ar galima važinėti su areštuota mašina? Šį procesą reikėtų kartoti tol, kol asmuo bus sulaikytas arba nuvežtas į ligoninę. Jei asmuo, apsvaigęs nuo narkotikų ar alkoholio, sėda prie automobilio vairo, galite būti apkaltintas nusižengimu, už kurį gresia bauda ar net laisvės atėmimo bausmė.

Nesukinėkite ir nesaugiai nekeiskite eismo juostų

Nesaugiai lenkti arba keisti eismo juostas yra pavojinga. Niekada neturėtumėte nesaugiai sukti arba keisti eismo juostos, nebent atsidurtumėte avarinėje situacijoje. Keisdami eismo juostas visada sklandžiai persirikiuokite į dešinę eismo juostą. Jei tenka nesaugiai sukti ar keisti eismo juostą, kvieskite policiją. Jie atvyks ir patikrins jūsų automobilį. Jei nesaugiai suksite ar keisite eismo juostą, galite gauti įspėjimą ar net baudą. Tačiau nepriimkite to kaip kvietimo dar kartą nesaugiai sukti ar keisti eismo juostos. Jei sukiojote arba nesaugiai keitėte eismo juostas, turėtumėte turėti “Stop/Sidewalk” (SLS) ženklus arba kitus atitinkamus signalus eismo juostoms, į kurias persirikiavote arba sukiojote. Taip pat turėtumėte rimtai atsižvelgti į šiuos signalus ir jų laikytis iki galo.

Visada turėkite pagrindinę pagalbą kelyje

Niekas niekada nesakė, kad būti atsakingu vairuotoju bus lengva. O kalbant apie pagalbą kelyje, daugelis žmonių nežino, kad turėtų ją turėti. Jei patekote į avariją, gaukite savo automobilio Draudimas. Kaip ir daugeliu kitų dalykų gyvenime, turint pagrindinę pagalbą kelyje, ji padengia daugiau, nei jos neturint. Ar galima važinėti su areštuota mašina? Jei jus partrenkė vairuotojas arba patekote į eismo įvykį, kurio metu kitas vairuotojas pasišalina iš įvykio vietos, skambinkite policijai. Jie paduos tą vairuotoją į teismą, o jums prireiks įrodymų, kad jūsų pusė buvo neteisi. Jei tai padarysite po įvykio, galite būti apkaltintas nusikaltimu.

Apie visus eismo įvykius praneškite policijai.

Geriau pranešti apie eismo įvykį policijai, nei vėliau apie jį pranešti. Dėl eismo įvykių paprastai tenka atvykti į teismą, ilgai užtrukti teisminėse batalijose ir sugaišti daug laiko. Jei įmanoma, visada praneškite apie eismo įvykį valdžios institucijoms, kol dar nereikia atvykti į teismą. Eismo įvykis paprastai yra mažiau rimtas nei asmens sužalojimas ar turtui padaryta žala. Tačiau vis dėlto geriau apie jį pranešti valdžios institucijoms, nei būti tuo, kuriam teks atvykti į teismą.

Įsitikinkite, kad jūsų valstybinio numerio ženklai yra atnaujinti.

Jūsų automobilis nėra mobilusis telefonas. Jame neturėtų būti naudojami duomenys, “Bluetooth” ar kitos funkcijos, dėl kurių gali būti naudojami duomenys ar teršiama aplinka. Pasirūpinkite, kad jūsų numerio ženklai būtų aktualūs ir švarūs. Plaunant automobilio numerius gali būti teršiamas oras. O jei kurį laiką negalėjote vairuoti automobilio, grįžę pradėkite nuiminėti automobilio numerius. Ar galima važinėti su areštuota mašina? Švara yra šalia dieviškumo, todėl ją reikėtų praktikuoti kasdien.

Įsigykite vairuotojo pažymėjimą.

Galima įsigyti įvairių vairuotojo pažymėjimų. Svarbiausia rasti tokį, kuris atitiktų jūsų vairavimo stilių ir turėtų jums svarbias savybes. Įsigykite vairuotojo pažymėjimo kopiją ir visada turėkite ją su savimi. Galbūt norėsite pasidomėti galimybe importuoti vairuotojo pažymėjimą iš kitos šalies.

Ar yra kokių nors vairavimo apribojimų?

Kol nevairuojate apsvaigę nuo narkotikų ar alkoholio, galite nepaisyti kelių vairavimo apribojimų. Nebūtina paisyti visų kelių eismo taisyklių, tik kai kurių iš jų. Neprivalote važiuoti kairiąja kelio puse. Neprivalote vairuoti suskirstytuose greitkeliuose. Neprivalote prisisegti saugos diržo. Ir neprivalote dėvėti šalmo. Jei elgiatės atsakingai, galite vairuoti nesibaimindami, kad sužalosite save ar kitus.

Ar galima važinėti su areštuota mašina?

Kelių eismo taisyklių reikia laikytis. Ar galima važinėti su areštuota mašina? Tačiau dažnai žmonės ne visada jų laikosi. Štai kodėl svarbu žinoti įstatymus ir tai, kaip galite būti sustabdytas vairuodamas automobilį, kurio viduje yra arešto už nusikalstamą veiką kortelė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *