Bursito gydymas liaudiškai

Author:

Bursitas – tai sąnarių uždegimas, kuris gali sukelti skausmą, patinimą ir judėjimo apribojimą. Tačiau, kaip visada, yra liaudiškų būdų, kaip šią ligą gydyti.

Pirma ir svarbiausia – reikia surasti bursitui atsakingą asmenį. Tai gali būti kaimynas, kuris per daug garsiai šokinėja, arba kolega, kuris per daug entuziastingai treniruojasi sporto salėje. Jei toks asmuo yra rastas, reikia jį apsupti ir pradėti šaukti: „Bursitas, bursitas!“ Tai padės išvengti tolesnio sąnario uždegimo.

Kitas svarbus žingsnis – reikia surinkti kuo daugiau liaudiškų vaistų. Tai gali būti česnakai, svogūnai, medus, actas, pipirai ir netgi šunų plaukai. Visus šiuos ingredientus reikia sumaišyti ir užtepti ant skaudančio sąnario. Jei skausmas nesumažės, reikia pridėti dar keletą ingredientų, kol pasieksite norimą efektą.

Taip pat svarbu nepamiršti apie liaudišką fizioterapiją. Tai gali būti šokantys judesiai, kaip antai šokinėjimas ant vienos kojos arba šokantis ratas. Taip pat galite pabandyti masažuoti skaudančią vietą su šunų plaukais.

Galų gale, jei visi šie liaudiški metodai nepasiteisina, reikia kreiptis į gydytoją. Bursito gydymas liaudiškai yra populiarus būdas gydyti uždegimą sąnaryje. Tai yra būdas, kuris naudoja natūralius ingredientus ir metodikas, kad padėtų sumažinti skausmą ir uždegimą. Kai kurie liaudies gynimo būdai, kurie gali būti naudojami bursito gydymui, yra šilta druska, actas, medus, imbieras, česnakai ir kt. Tačiau svarbu atsiminti, kad prieš pradedant bet kokį gydymą, reikia pasitarti su gydytoju ir patikrinti, ar tai yra saugu ir veiksminga jūsų konkrečiu atveju.

Bursito gydymas liaudiškai
Bursito gydymas liaudiškai

Kai tavo sąnarys skauda kaip velnias, o gydytojas užsiima tik savo darbu, liaudies medicina ateina į pagalbą! Bursito gydymas liaudiškai yra kaip mažas stebuklas, kuris naudoja tik natūralius ingredientus ir metodikas. Šilta druska, actas, medus, imbieras, česnakai – tai tik kelios iš daugybės ingredientų, kurie gali padėti sumažinti skausmą ir uždegimą.

Bet neapsigauk, nes prieš pradedant bet kokį gydymą, reikia pasitarti su gydytoju. Nes norint, kad tavo sąnarys būtų sveikas, reikia ne tik liaudies medicinos, bet ir profesionalių patarimų!

 • Užtepk ant skausmingos vietos šiltą kopūstų lapą ir pritvirtink juostele.
 • Sumaišyk medaus ir cinamono miltelių ir tepk ant skausmingos vietos.
 • Paimk šviežių moliūgų ir išpjauk gabalėlį, pritvirtink prie skausmingos vietos ir palik 20 minučių.
 • Gerk ramunėlių arbatą, kad sumažintum uždegimą.
 • Paimk šiltą vonią su druska, kad sumažintum skausmą ir patinimą.
 • Pabandyk masažuoti skausmingą vietą su aliejumi, kad pagerintum kraujotaką.
 • Paimk šviežių imbierų ir sumalk juos, pridėk medaus ir citrinos sulčių ir gerk, kad sumažintum skausmą.

Kai mano senelis pasakė, kad bursitas gali būti gydomas liaudiškais metodais, aš nusprendžiau išbandyti. Pirmiausia jis pasiūlė uždėti ant uždegimo vietos keptą svogūną. Aš pagalvojau, kad tai tikrai gali padėti, nes svogūnas turi daug vitaminų ir mineralų. Tačiau, kai aš uždėjau svogūną ant savo kelio, aš supratau, kad tai buvo bloga idėja. Mano kelias pradėjo skaudėti dar labiau, o svogūnas pradėjo kvepėti taip, kad mano šuo pradėjo bėgti nuo manęs.

Bursito gydymas liaudiškai
Bursito gydymas liaudiškai

Galiausiai, mano senelis pasiūlė uždėti ant uždegimo vietos šilto alaus kompresą. Aš pagalvojau, kad tai gali būti malonu, nes aš mėgstu alų. Tačiau, kai aš uždėjau kompresą ant savo kelio, aš supratau, kad tai buvo dar blogesnė idėja nei svogūnas.

Mano kelias pradėjo šilti taip, kad aš galėjau kepti kiaušinius ant jo, o alus pradėjo kvepėti taip, kad mano šuo pradėjo bėgti ne tik nuo manęs, bet ir nuo visos mūsų kaimynystės. Galiausiai, aš supratau, kad geriausias bursito gydymas yra eiti pas gydytoją.

 • Bursito gydymas liaudiškai yra labai paprastas – reikia tik užsikabinti ant galvos kiaulės koją ir laikyti ją ten bent 3 valandas.
 • Senovės lietuviai gydė bursitą taip: reikėjo užsikabinti ant kaklo gyvatės odą ir laikyti ją ten tol, kol bursitas išnyks.
 • Pasak senovės graikų mitologijos, bursitas buvo gydomas taip: reikėjo užsikabinti ant kojų žąsų sparnus ir šokti apie ugnį.
 • Jei norite išgydyti bursitą liaudiškai, reikia užsikabinti ant kaklo šunų kailį ir laikyti jį ten tol, kol jausitės geriau.
 • Pasak senovės egiptiečių, bursitas buvo gydomas taip: reikėjo užsikabinti ant galvos krokodilo kailį ir laikyti jį ten tol, kol bursitas išnyks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *