Kaip atidaryti Passat b5 kapotą?

Author:

Kaip atidaryti “Passat B5” variklio dangtį?

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip atidaryti “Golf” arba “Passat B5” variklio dangtį. Gali prireikti prieiti prie automobilio variklio, jei turite problemų su juo, tačiau kaip atidaryti šį variklio dangtį? Tai nėra taip paprasta, kaip jums atrodo… Kaip atidaryti Passat b5 kapotą? Norint patekti į daugumos automobilių variklį, paprastai reikia nuimti kai kurias paslėptas plokštes ir tvirtinimo detales. Kapotas (arba variklio dangtis) yra vienas iš tokių paslėptų dalykų – apie jį dažnai negalvojame, kol neprireikia patekti į tai, kas yra po juo. Laimei, visi šio laikmečio “Passat” ir “Golf” yra beveik vienodi, kai reikia prieiti prie variklio. Visuose juose naudojamas viršutinis paskirstymo velenas – neįprastas dalykas šiems dviem modeliams, nes iš pradžių jie abu buvo galiniais ratais varomi hečbekai. Tie patys principai galioja nepriklausomai nuo to, ar jūsų B5 yra žalias, ar violetinis. Pradėkime!

Kaip atidaryti Passat b5 kapotą?

Kas yra viršutinis paskirstymo velenas?

Viršutinis skirstymo velenas yra variklio komponentas, kuris yra atsakingas už galios generavimą jūsų automobiliui. Tokia variklio konstrukcija naudojama jau dešimtmečius – jų rasite visuose automobiliuose, pradedant senais ir baigiant naujais modeliais. Pavadinimo dalis “viršutinis” reiškia kumštelinių velenėlių padėtį – jie yra virš cilindrų galvučių, o ne po jomis, kaip “šoniniame” variklyje. Kaip atidaryti Passat b5 kapotą? Automobiliai su viršutiniais skirstymo velenais turi keletą privalumų, palyginti su įprastiniais varikliais. Juos reikia mažiau prižiūrėti, nes yra mažiau judančių dalių. Jie yra kompaktiškesni, todėl gali būti montuojami žemiau automobilyje, todėl yra geresnė prošvaisa ir žemesnis svorio centras.

Kaip atidaryti Passat b5 kapotą?

Kaip atidaryti B5 “Passat” arba “Golf” variklio dangtį?

Pirmiausia reikia atidaryti variklio dangčio užraktą. Tai didelė sklendė variklio dangčio viršuje, iškart už VW logotipo. Patraukite jį, kad atlaisvintumėte variklio dangtį ir leistumėte jam pakilti. Jei automobilis įjungtas, gali tekti pajudinti pavarų svirtelę. Tada reikės pasukti variklio dangčio atramą. Kaip atidaryti Passat b5 kapotą? Tai automobilio gale, iškart už variklio dangčio, esantis ratas. Pasukite jį 90 laipsnių kampu, kad atlaisvintumėte variklio dangtį ir leistumėte jam nukristi. Gali tekti perkelti vairą, jei jis trukdo. Jei turite stoglangį, reikės jį nuleisti, kad jis netrukdytų.

Kaip nuimti paskirstymo veleno dangtelį?

Dangčio viršuje yra du 10 mm varžtai. Atsukite juos, kad nuimtumėte dangtelį ir atidengtumėte skirstymo velenus. Tai yra variklio komponentas, kuris sukasi, kad varo stūmoklius ir generuoja galią. Tikriausiai yra dar du varžtai, laikantys skirstymo veleno dangtį vietoje. Šie varžtai yra prie apatinio dangtelio krašto ir dažnai būna uždengti plastikiniu dangteliu. Nuimkite dangtelį, kad atidengtumėte varžtus.

Kaip nuimti virš variklio esančią metalinę plokštę?

Jei reikia, taip pat galite nuimti virš variklio esančią metalinę plokštę. Ją rasite dengiančią degalų purkštukus ir oro įsiurbimo angą. Kaip atidaryti Passat b5 kapotą? Ją laiko trys varžtai. Nuimkite juos, kad nuimtumėte plokštę ir atidengtumėte variklį.

Kaip nuimti automobilio šonuose esančias plastikines plokštes?

Jei reikia, taip pat galite nuimti automobilio šonuose esančias plastikines plokštes. Jas rasite dengiančias degalų tiekimo liniją ir oro įsiurbimo angą. Kiekvieną iš šių plokščių laiko trys varžtai. Nuimkite juos, kad nuimtumėte plokštes ir atidengtumėte variklį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *