Kaip atstatyti biolauką?

Author:

Biologinis laukas: Kas tai yra? Kaip jį atkurti?

Jei esate kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai nesate daug galvoję apie savo energinę būklę ir tai, kaip ji palaiko jūsų sveikatą. Tačiau nauja, besiformuojanti sritis, vadinama biologinio lauko gydymu arba energetine medicina, vėl atkreipia dėmesį į šią apleistą temą. Žodis “gydymas” sukelia ligoninių ir medikų įvaizdžius, tačiau yra ir kitų gydymo būdų. Pavyzdžiui, gali pakakti išvykti į atpalaiduojančias atostogas, kad atsikratytumėte kai kurių ligos, kurią patyrėte dėl streso, simptomų. Kaip atstatyti biolauką? Arba galbūt esate girdėję apie žmones, kurie pasveiko nuo lėtinių ligų taikydami holistines praktikas. Biologinis gydymas paprastai reiškia praktikas, kurios leidžia atkurti mūsų energinę būklę, kad galėtume pasveikti nuo lėtinių ir nedidelių negalavimų nesikreipdami į gydytojus ar vaistus. Šiame straipsnyje apžvelgiama, kas yra biologinio lauko gydymas ir kaip galime jį atkurti, kad pagerintume savo sveikatą.

Kaip atstatyti biolauką?
Kaip atstatyti biolauką?

Kas yra biologinis laukas?

Paprastai tariant, biologinis laukas – tai elektromagnetinės energijos sluoksnis, kuris supa kiekvieną iš mūsų ir mus supančią aplinką – net kitus žmones – arba yra jų viduje. Jį sukuria arba palaiko sąmonės ir fizinės srities sąveika. Mūsų biopolis gali patekti į sutrikimų būseną žmonėms, kai jie yra emociškai sutrikę arba patiria stresą. Taip pat gyvenimas nesveikoje aplinkoje, pavyzdžiui, per karštoje ar per šaltoje, arba per daug laiko praleidžiant uždarose patalpose, gali susilpninti biopolį ir sukelti fizines ar psichines ligas. Biopolio terapeutai šį elektromagnetinės energijos sluoksnį vadina “biopoliu”. Paprastai jis apibūdinamas kaip “kieta” energija, nors gali skverbtis per įvairias medžiagas, pavyzdžiui, orą. Biopolis yra tarsi tinklelis, išaustas iš elektromagnetinių laukų, esančių tarp mūsų ir viso kito pasaulio. Kaip atstatyti biolauką? Gyvosios būtybės pačios kuria savo elektromagnetinius laukus, todėl jie yra neatsiejama jų egzistencijos dalis. Taigi, kai bendraujame su kitais žmonėmis, per šį elektromagnetinį ryšį “prisiliečiame” prie jų biopolių. Įdomu tai, kad biopolius gali paveikti mūsų mintys, emocijos ir aplinka.

Biopolio terapija: teorija

Biopolio terapija grindžiama prielaida, kad biologinį lauką galima pakeisti ar net išgydyti tiesioginiu terapiniu prisilietimu arba “gydant” biologinį lauką. Nesant fizinio kontakto, biologinio lauko terapija dažnai atliekama laikant kitą asmenį už rankos arba dedant ant jo kūno daiktus, pavyzdžiui, gėles, kristalus ar brangakmenius. Biopolio terapeutai tiki, kad šiuose daiktuose esanti informacija arba tai, kad juos laiko kitas asmuo, perduodama pacientui. Biopolio terapija taip pat atliekama naudojant garsą, pavyzdžiui, grojant tam tikros rūšies muzikai arba dainuojant. Nors biologinio lauko terapijos tradicijos ir praktika yra įvairios, paprastai jos skirstomos į dvi kategorijas – kontaktines ir nekontaktines. Taikant kontaktinę biologinio lauko terapiją, praktikuojantys gydytojai fiziškai liečia pacientą, o taikant nekontaktinę terapiją paciento biologiniam laukui paveikti naudojamas gydytojo skleidžiamas garsas arba energija. 2. Biopolio terapijos teorija grindžiama prielaida, kad aplink kiekvieną iš mūsų ir mūsų aplinką yra natūralus energetinis laukas, kurį sukuria gyvosios būtybės. Kai žmogaus biopolis yra silpnas, jis gali patirti fizines ar psichines ligas. Biopolio terapijos specialistai tiki, kad jie gali išgydyti žmones paprasčiausiai juos paliesdami, laikydami daiktus ar naudodami garsą. Biopolio terapija grindžiama prielaida, kad biopolį galima pakeisti ar net išgydyti tiesioginiu terapiniu prisilietimu arba “gydant” biopolį. Svarbiausia taikant biologinio lauko terapiją yra tai, kad gydytojas laikosi atstumo nuo paciento ir gydant jo biologinį lauką nesusiduria su juo fiziškai. Biopolio terapija grindžiama prielaida, kad biologinį lauką galima pakeisti ar net išgydyti tiesioginiu terapiniu prisilietimu arba “gydant” biologinį lauką. Svarbiausia taikant biologinio lauko terapiją yra tai, kad gydytojas laikosi atstumo nuo paciento ir gydant jo biologinį lauką nesusiduria su juo fiziškai.

Kaip atkurti savo biologinį lauką

Biopolio terapijos kartais rengiami kursai, tačiau jų galima išmokti ir savarankiškai. Praktikai paprastai rekomenduoja pradėti nuo to, kad išmoktumėte atsipalaiduoti ir medituoti, kad išvalytumėte protą ir jūsų neblaškytų mintys ir emocijos, kurios gali paveikti jūsų biologinį lauką. Toliau svarbu sumažinti streso lygį ir ugdyti atsparumą, kad galėtumėte geriau atsigauti po nedidelių ligų. Biopolio terapija taip pat gali būti taikoma siekiant atkurti neryškų, mieguistą biologinį lauką ir padėti jums pasijusti energingesniems ir labiau susietiems. Kaip atstatyti biolauką? Biopolį galima atkurti įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudojant kristalų gydymą, gėlių esencijas, gydymą garsu arba laikant organinius objektus, pavyzdžiui, nuotraukas, amuletus ar brangakmenius. Šie metodai paprastai atliekami savarankiškai namuose ir gali padėti išvalyti mintis bei sumažinti stresą.

Biologinis gydymas praktikoje

Biopolio terapijos praktikai paprastai rekomenduoja šiuos protokolus, skirtus jūsų biopoliui atkurti: Kai esate atsipalaidavę, o jūsų protas nėra užgožtas minčių ir emocijų, jūsų biopolis yra atviresnis energijos priėmimui ir perdavimui. Taigi pirmiausia turėtumėte išvalyti protą, kad jūsų biopolis būtų atviras energijai priimti. Tai galima padaryti įvairiais būdais, pavyzdžiui, įsivaizduojant skaidrią mėlyną ar žalią spalvą arba įsivaizduojant save ramiame kambaryje. – kai esate atsipalaidavę ir jūsų protas nėra užgožtas minčių ir emocijų, tikėtina, kad jūsų biopolis bus atviresnis energijai priimti. Taigi pirmiausia turėtumėte išvalyti savo protą, kad jūsų biopolis būtų atviras energijai priimti. Tai galima padaryti įvairiais būdais, pavyzdžiui, įsivaizduojant skaidrią mėlyną ar žalią spalvą arba įsivaizduojant save ramiame kambaryje. Įkraukite energiją – kitas žingsnis yra įkrauti energiją, t. y. įkrauti teigiama energija. Tai galima padaryti įvairiais būdais, įskaitant kvėpavimo pratimus, meditaciją, vaistažolių tonikų gėrimą arba maistingą maistą. – Kitas žingsnis – pasisemti energijos, t. y. “pasikrauti” teigiamos energijos. Tai galima padaryti įvairiais būdais, įskaitant kvėpavimo pratimus, meditaciją, vaistažolių tonikų gėrimą arba maistingą maistą. Energijos perdavimas – paskutinis žingsnis yra perduoti energiją, kurią įkrovėte ir gavote. Tai galima padaryti įvairiais būdais, pavyzdžiui, liečiant žmones, laikant daiktus arba šokant. Biopolio terapijos paprastai rengiami kursai, tačiau jų galima mokytis ir savarankiškai. Praktikai paprastai rekomenduoja pradėti nuo to, kad išmoktumėte atsipalaiduoti ir medituoti, kad išvalytumėte protą ir jūsų neblaškytų mintys ir emocijos, galinčios paveikti jūsų biologinį lauką. Toliau svarbu sumažinti streso lygį ir ugdyti atsparumą, kad galėtumėte geriau atsigauti po nedidelių ligų. Biopolio terapija taip pat gali būti taikoma siekiant atkurti neryškų, mieguistą biologinį lauką ir padėti jums pasijusti energingesniems ir labiau susietiems. Kaip atstatyti biolauką? Biopolį galima atkurti įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudojant kristalų gydymą, gėlių esencijas, gydymą garsu arba šokį. Biopolio terapijos paprastai teikiamos kaip kursai, tačiau jų galite išmokti ir savarankiškai. Praktikai paprastai rekomenduoja pradėti nuo to, kad išmoktumėte atsipalaiduoti ir medituoti, kad išvalytumėte protą ir jūsų neblaškytų mintys ir emocijos, kurios gali paveikti jūsų biologinį lauką. Toliau svarbu sumažinti streso lygį ir ugdyti atsparumą, kad galėtumėte geriau atsigauti po nedidelių ligų. Biopolio terapija taip pat gali būti taikoma siekiant atkurti neryškų, mieguistą biologinį lauką ir padėti jums pasijusti energingesniems ir labiau susietiems. Biopolį galima atkurti įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudojant kristalų gydymą, gėlių esencijas, gydymą garsu arba šokį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *