Kaip išsirinkti automobiline kėdutę?

Author:

Automobilinės kėdutės pagal vaiko amžių. Kaip tinkamai pasirinkti?

Drąsiai galima teigti, kad bemaž vienas iš svarbiausių pirkinių būsimiems tėvams yra automobilinė kėdutė. Šiandien, net ir su mažu vaiku nevengiama keliauti pakanakamai daug, atostogauti ar net stovyklauti. Visiškai natūralu, kad per pirmosios kelionės iš ligoninės į namus netu jums bus reikalinga automobilinė kėdutė. Būtina suvokti tai, kad jos pasirinkimas jauniems tėveliams kelia labai didelių rūpesčių. Tad, klausimas, kaip išsirinkti automobiline kedute kyla nuolat. Gerai žinome tai, kad jų pasirinkimo asortimentas rinkoje yra labai platus. Tad, renkantis, labai svarbu atsižvelgti į šiuos aspektus:

  • Gamintojo prekinį ženklą ir modelį.
  • Vaiko amžiaus grupę.
  • Montavimą ar tvirtinimą automobilyje.
  • Ar joje yra komplektuojama apsauga nuo šoninių smūgių.
  • Kėdutės spalvą ir jos gamybai naudojamas medžiagas.

Verta pastebėti tai, kad pats sunkiausias pasirinkimas yra pirmoji vaiko automobilinė kėdutė. Kiek vėliau, šie pasirinkimą lemiantys kriterijai tampa kur kas aiškesni. Tačiau, tai nereiškia, kad reikėtų įsigyti pirmą pasitaikiusį pirkinį. Nieko panašaus! Turite gerai išanalizuoti, kokia kėdutė jūsų atomobilyje suteiktų visapusišką komfortą kelionės metu ir žinoma, gali apsaugoti nuo netikėtų nelaimingų įvykių.

Kaip išsirinkti automobiline kėdutę?
Kaip išsirinkti automobiline kėdutę?

Kodėl automobilinė kėdutė vaikui yra tokia svarbi?

Gerai žinome tai, kad transporto priemonių mūsų keliuose yra vis daugiau ir daugiau. Drąsiai galima teigti, kad tokiu atveju, kyla ir kur kas didesnis pavojus mūsų sveikatai. Puikiai suvokiame tai, kad šį aspektą lemia ne tik mūsų, tačiau ir visų kitų eismo dalyvių atliekami veiksmai. Tačiau, turime pasiruošti viskam ir sau bei savo mašinos keleiviams stengtis užtikrinti visapusišką komfortą. Verta pastebėti, kad automobilinė kėdutė vaikui čia yra tiesiog būtina. Gerai žinome tai, kad vaikas, kuris sveria iki 36 kg dar privalo važiuoti automobilinėje kėdutėje. Tačiau tėvai šios taisyklės labai dažnai nepaiso ir leidžia vaikams lipti į mašiną, kurioje nėra specialios kėdutės, skirtos jo kelionei. Tokiu atveju, jo sveikatai ar gyvybei eismo įvykio metu gali kilti labai didelė grėsmė. Žinoma, automobilinė kėdutė taip pat negarantuoja 100 apsaugos. Tačiau, jei vaikas joje yra pasodintas tinkamai, jo nugaros, kaklo ir galvos sritys turėtų būti maksimaliai apsaugotos. Tad, svarstyti ar vyresniam vaikui taip pat yra reikalinga speciali kėdutė tikrai nereikėtų – ji yra būtina! Gerai žinome tai, kad laiko atsukti nelaimingo įvykio metu jau nebus galima, tad, vaiko saugumu svarbu pasirūpinti čia ir dabar. Kaip išsirinkti automobiline kėdutę?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *