Kaip išsirinkti barzdaskutę?

Author:

Norime paneigti mitą, kad vyrai neturi rūpintis savo išvaizda. Priešingai, tai yra labai svarbu ne tik jų pačių asmenybei, tačiau ir formuojamam moteriškam požiūriui. Turime suvokti tai, kad veido priežiūra šiuo klausimu yra labai svarbi. Tad, ne tik retas vyras, tačiau itin dažnai ir moterys nežino, kaip būtų galima tai padaryti tinkamai. O ką jau ir kalbėti apie tokį klausimą kaip išsirinkti barzdaskutę? Tai yra labai sudėtingas pasirinkimas, kuriam būtina skirti pakankamai daug dėmesio. Tačiau, visų pirma, pabandykime aptarti esminius sveikos veido odos principus:

Kaip išsirinkti barzdaskutę?
  1. Prauskitės tik šiltu vandeniu. Temperatūros kontrastas gali dirginti odą ir paveikti jos būklę neigiama linkme. 
  2. Veido valymui naudokite natūralius šveitiklius, tokius kaip kavos tirščiai, Himalajų druska ar pan. Be jokios abejonės, jie turi būti maišomi su specialiais aliejais, kurie nedirgintų odos. 
  3. Drėkinkite odą. Tai galite padaryti naudodami specialius kremus, tonikus, pienelius ir pan. Galima naudoti ir veido odą drėkinančias kaukes. 
  4. Atsakingai pasirinkite atliekamas kosmetologines procedūras. Labai dažnai, nekokybiškų paslaugų atlikimo metu yra pažeidžiamos odos ląstelės. Vėliau tai tampa rimta infekcija.
  5. Raminkite sudirgusią odą. Šiam veiksmui atlikti puikiai tinka specialūs balzamai, ramunėlių, alavijų, agurkų kaukės, kompresai ir pan.

Tad, tikime, kad šie patarimai jums tikrai bus labai naudingi ir privers visai kitu kampu pažvelgti į savo odos priežiūrą. Būtina suvokti tai, kad klausimas kaip išsirinkti barzdaskutę čia vis dar lieka neatsakytas. Tačiau, tai padėsime padaryti tuoj pat.

Kaip išsirinkti barzdaskutę?

Barzdaskutės pasirinkimo parametrai

Verta pastebėti tai, kad kaip ir minėjome, tinkamai išsirinkti barzdaskutę tikrai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Turime suvokti tai, kad šiuo klausimu, kaip niekada svarbus tampa tokio elektros prietaiso gamintojas, jo modelis ir žinoma – atliekamos funkcijos. Vienas iš svarbiausių įrenginio elementų yra pati galvutė. Nuostabu, jei galima pasirinkti skirtingus skutimo režimus, tipus, plauko šalinimo lygmenis ir pan. Peiliukai turi būti itin aštrūs, tačiau, nepažeisti odos. Itin dažnai vargina ir įaugusių plaukelių problema. Tad, kad taip neatsitiktų, skutimo procesas turi būti įgyvendinamas labai atsakingai. Pasistenkite tai daryti tolygiai, nekeiskite krypties kas keletą sekundžių. Be kita ko, vos nusiskutus būtina nuplauti veidą šiltu vandeniu ir drėkinti bei pamaitinti odą minėtais kremais, losjonais, pieneliu ar pan. Taip išvengsite nemalonių pojūčių ir žinoma, galimų odos infekcijų.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *