Kaip išsirinkti cigaretę?

Author:

Elektroninės cigaretės internetu

Verta pastebėti tai, kad elektroninės cigaretės šiandien tapo kaip niekada populiarios. Nors labai dažnai teigiama, kad jos nesukelia jokios priklausomybės ir yra kur kas geresnis pasirinkimas nei tradiciniai tabako gaminiai, ne vienas tyrimas parodė, kad jų žala žmogaus organizmui gali būti labai didelė. Drąsiai galima teigti, kad tokio tipo cigaretėse taip pat yra nemenkas kiekis nikotino, kuris sukelia priklausomybę. Be kita ko, visą tai paskatina iur labai patrauklus skonis, bei kvapas. Kuriamos miško uogų, mango, arbūzo, meliono ir kitų vaisių bei uogų skonio bei kvapo elektroninės cigaretės. Tad, visiškai natūralu, kad tokiu metu, norėti jų dar ir dar tampa įprastu ritualu. 

Kaip išsirinkti cigaretę

Tačiau, turime suvokti tai, kokia visa to žala yra mūsų organizmui. Tuomet, kai negalime įsivaizduoti savo dienos be cigaretės, nuolat galvojame, o kaip išsirinkti cigaretę? Kaip ir minėjome, rinkoje yra parduodami ir tradiciniai tabako gaminiai. Tačiau, juos kur kas dažniau naudoja tie, kurie rūko jau ne vienerius metus ir tai jiems yra sena priklausomybė. Tačiau, kurie tik pradeda šį kelią ar tikisi pakeisti tradicinius tabako gaminius kiek kitokiomis jų alternatyvomis, lengvai gali pasirinkti iš labai plataus elektroninių cigarečių pasirinkimo.

Kur yra parduodamos elektroninės cigaretės?

Drąsiai galima teigti, kad tuomet, kai kyla klausimas, kaip išsirinkti cigaretę, pagalvojame ir apie tai, kur galima tai padaryti. Gerai žinome, kad šios prekės įsigyti tradiciniame prekybos centre, vargu ar bus galima. Kur kas dažniau, jos yra parduodamos degalinėse, specializuotose tabako gaminių kioskuose ar prekybos nišose, o tai pat ir internete. Žinoma, visuomet labai svarbu pagalvoti apie tai, kokia yra galima šio veiksmo nauda ir žala. Tad, tuomet, kai analizuosite kaip išsirinkti cigaretę, pagalvokite ir apie šiuos neigiamus tabako sukeliamus aspektus:

Kaip išsirinkti cigaretę
  • Plaučių ligos ir kvėpavimo sistemos sutrikimai;
  • Dantų emalio pažeidimai;
  • Odos problemos ir pan. 

Tad, ar tikrai verta pradėti rūkyti? Žinoma, ši priklausomybė yra viena iš didžiausių ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. O išsivaduoti iš jos, kartais, gali būti ir nebeįmanoma. Organizmas pripranta prie nikotino bei kitų medžiagų ir jau nesugeba kitaip funkcionuoti. O tai itin pavojinga būsena. Tarkime rūkėte 20 metų ir staiga, vieną dieną, sugalvojote, kad daugiau to nebedarysite. Vargu, ar tai įgyvendinti tikrai pavyks. Tikėtina, kad reikės laiko ir kantrybės tai pasiekti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *