Kaip išsirinkti frezą nagams?

Author:

Mini freza nagams – geras pasirinkimas

Verta pastebėti tai, kad tiek moters, tiek vyrų rankų ir kojų nagų grožis yra labai svarbus jų išvaizdos elementas. Be jokios abejonės, moterys ir merginos tam skiria kur kas daugiau dėmesio. Žinoma, kur kas daugiau laiko reikalauja ir nagų lakavimo procesas. Dar prieš kelerius metus net negalėjome pagalvoti apie priauginamus nagus ar gelinį lakavimą. Tačiau, šiandien tai bemaž viena iš populiariausių nagų lakavimo technikų. Natūralu, kad tokiu atveju, tradicinis nagų lakas yra pasitelkiamas itin retai. Jis gali būti naudojamas kaip korekcijos priemonė ar atsitikus nenumatytiems atvejams, kuomet norima bent kiek padailinti nagus. 

Kaip išsirinkti frezą nagams?

Puikiai suvokiame tai, kad gelis ant nago plokštelės suformuoja kietąjį apvalkalą ir jo taip paprastai nuo ten “nuimti” tikrai nėra įmanoma. Dėl šios priežasties, gali būti naudojami papildomi mechaniniai ir techniniai įrankiai. Vienas iš jų yra freza. Skirtingų antgalių dėka, galima pašalinti ant nago esantį odos perteklių, poliruoti plokštelę, pašalinti lako likučius ir pan. Žinoma, tuomet ir kyla klausimas, o kaip išsirinkti frezą nagams? Gerai žinome, kad rinkoje yra parduodami patys įvairiausi gelinio lakavimo įrankiai. Be jokios abejonės, bemaž vienas iš svarbiausių pasirinkimą lemiančių faktorių čia turėtų būti ne kas kita, kaip tik įrankio naudojimo dažnis ir paskirtis. Tarkime, jei jums freza yra būtina tik savoms reikmėms įgyvendinti, tikėtina, kad itin galingas ir brangus įrankis jums tikrai nėra reikalingas.

Kaip išsirinkti frezą nagams?

Kita vertus, tuomet kai klausimą kaip išsirinkti frezą nagams užduoda profesionali manikiūrininkė, tai visai kas kita. Žinoma, tai yra vienas iš pagrindinių jos darbo įrankių. Tad, jis turi būti itin kokybiškas, daugiafunkcinis, patikimas, galingas ir pan. Tik tokiu atveju, bus galima lengvai ir greitai atlikti numatytus darbus. Paprastai gelio nuėmimas, manikiūras ir lakavimas gali trukti apie 1 valandą. Tai tikrai nėra labai ilgas laiko periodas. Puikiai suvokiame tai, kad atliktu darbu galėsime džiaugtis bent 3 – 4 savaites. Be jokios abejonės, tai nėra pigus malonumas. Klasikinis manikiūras ir lakavimas šiandien gali kainuoti apie 20 – 30 eu, o tai tikrai nėra maža suma. Tačiau, tuomet, kai pagalvojame apie naudojamus įrankius ir priemones, tai taip pat gali nemažai kainuoti. Tad, kaip išsirinkti frezą nagams ir nenusivilti? Pasirinkite žinomą gamintoją, modernų ir galingą modelį. Rūpinkitės įrenginio priežiūra, nuolat dezinfekuokite antgalius. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *