Kaip išsirinkti irigatorių?

Author:

Puikiai suvokiame tai, kad balta ir sveika šypsena yra kiekvieno iš mūsų svajonė. Tačiau, gerai žinome tai, kad ją užtikrinti yra tikrai kur kas sunkiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtina suvokti tai, kad dantys yra tas kūno dėmuo, kuris reikalauja tikrai labai daug dėmesio. Verta pastebėti tai, kad apie dantų priežiūrą svarbu pradėti galvoti dar kūdikystėje. Žinoma, kad visa to turi pasirūpinti ne kas kitas, kaip tik tėvai. Visų pirma, dėmesys yra skiriamas pačiai burnos ertmei bei liežuvio švarai. Tokiu metu, bent du kartus per dieną ja rekomenduojama valyti natūralios sodos tirpalu.

Kaip išsirinkti irigatorių?

Nors tai padaryti tikrai nėra sunku, tačiau, puikiai suvokiame, kad toks veiksmas taip pat reikalauja bent šiek tiek jūsų laiko ir pastangų. Žinoma, visai kas kita yra tuomet, kai kalbame apie burnos priežiūrą nuo pirmojo dantuko. Tokiu metu jau pradedamas naudoti ir specialus kūdikiams skirtas, švelnus dantų šepetėlis bei pasta. Be jokios abejonės, daugeliui vaikų dantų valymas sukelia labai didelį nerimą ir stresą ir nėra viena iš mėgstamiausių veiklų. Tačiau, po kurio laiko pastebimas akivaizdus pokytis. Tarkime, jei tai yra atliekama kasdien – ryte ir vakare, tai tampa įprastu gyvenimo ritmu ir jokių neigiamų emocijų tikrai nekelia. Žinoma, kiek vėliau, labai svarbu prižiūrėti, kad vaikai dantis valytųsi ne bet kaip, o teisingai. Reikia išmokti ne tik tai, kiek ir kaip užsidėti pastą ant šepetėlio, tačiau ir kokius judesius su juo privalu atlikti, kokias skirtis valyti atidžiau, kaip išsirinkti irigatorių ir pan. Tokie įgūdžiai turi būti ugdomi nuolatos.

Kaip išsirinkti irigatorių?
Kaip išsirinkti irigatorių?

Dantų ir burnos ertmės problemos

Gerai žinome tai, kad laikui bėgant dantų gedimų ir burnos ertmės problemų tikrai neišvengsime. Žinoma, kai kurios iš jų gali būti ir ne tokios rimtos, tačiau, neišvengiama ir itin sudėtingų atvejų. Labai sunku pasakyti, kada tiksliai gali pradėti formuotis dantų ar burnos ertmės problemos. Viena vertus, būna tokių atvejų, kad dantis tvarkyti reikia net tuomet, kai vaikas dar nėra sulaukęs nei 6 – 7 m.

Žinoma, dažniausiai tai lemia nesveiko maisto vartojimas ir žinoma – paveldimumas. Tad, klausimas, kaip išsirinkti irigatorių, kurio dėka galime tinkamai valyti savo tarpdančius ir ant dantų besikaupiančias apnašas yra tikrai labai aktualus. Turime suvokti tai, kad dantis turime saugoti ir jais rūpintis. Tiek dantų priežiūros paslaugos, o juo labiau  – implantavimas yra labai brangūs. 

Kaip išsirinkti irigatorių?
Kaip išsirinkti irigatorių?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *