Kaip jaučiasi nėščia moteris?

Author:

Koks jausmas būti nesančia moterimi

Žodis lady kilęs iš senosios anglų kalbos lǣd ir iš pradžių reiškė “tarnaitę” arba “valdovo sekėją”. Šiandien šį žodį vartojame įvairiai, tačiau jo pirminė prasmė yra pati tikriausia: kaip moterų, prižiūrinčių namus ir šeimą, užsiėmimas. Tačiau ne visų moterų gyvenimas toks yra. Daugelis iš mūsų turi skirtingus vaidmenis ir pareigas, dėl kurių kai kurioms iš mūsų sunkiau nei kitoms patirti “nebuvimą” šiame darbe. Kaip jaučiasi nėščia moteris? Šiais laikais vis daugiau vyrų rūpinasi šeima, o jų žmonos dirba kitur. Tai reiškia, kad neretai pasitaiko atvejų, kai bet kuriuo metu gali būti nedalyvaujančia moterimi. Kai kurie žmonės tai gali vertinti kaip gerą dalyką; juk mūsų visuomenė nuėjo ilgą kelią nuo tada, kai moterys buvo laikomos nuosavybe ar kilnojamuoju turtu. Vis dėlto, kartais būdama nedirbanti moteris gali jaustis labai izoliuota. Šie penki požymiai padės jums sužinoti, kada turėtumėte ieškoti profesionalios pagalbos arba atsisakyti siekti savo tikslų kaip nedalyvaujanti moteris…

Nesijaučiate, kad niekur nepriklausote

Būdama nedalyvaujanti moteris galite jausti, kad visuomenėje jums nėra vietos. Galite prieiti prie išvados, kad niekur nepriklausote arba kad daugeliui dalykų nesate “pakankamai gera”. Galite jaustis antrarūše piliete arba atstumtąja savo gyvenime. Šie jausmai gali būti ypač stiprūs, jei turite vaikų. Daugelis moterų, kurios dirba ne namie, teigia, kad tam tikru gyvenimo laikotarpiu taip jautėsi. Šie jausmai gali būti normali brendimo dalis ir dažnai yra visuomenės lūkesčių moterims, į jus panašių pavyzdžių trūkumo, jūsų pačios nepilnavertiškumo jausmo ir praeities patirčių, dėl kurių jautėtės kaip atstumtoji, rezultatas.

Kaip jaučiasi nėščia moteris?
Kaip jaučiasi nėščia moteris?

Jums sunku užmegzti santykius

Jums, kaip atstumtai moteriai, gali būti sunku užmegzti su kuo nors santykius. Galite būti drovus prie naujų žmonių ir jums gali būti sunku su kuo nors kalbėtis. Tai gali būti labai izoliuojantis jausmas, todėl galite abejoti, ar visuomenėje esate “apsirengusi”, ar “neteisingai”. Kaip jaučiasi nėščia moteris? Jei turite vaikų, galite jaustis taip, tarsi turėtumėte rinktis tarp santykių su partneriu ir savo vaikais. Kai kuriais atvejais net galite jaustis taip, tarsi būtumėte “skolinga” savo partneriui, jei turite vaikų.

Jums sunku sekti naujienas

Jums gali būti sunku sekti aktualijas ir žinoti, kas vyksta aplinkiniame pasaulyje. Galite jaustis taip, tarsi nežinotumėte, kas vyksta, ir kad nesate su niekuo ir visais “susijęs”. Šis jausmas gali būti ypač stiprus, jei turite vaikų. Jums gali būti sunku žinoti, ką sekti socialiniuose tinkluose, ir sunkiai sekate skleidžiamą informaciją. Šį jausmą gali sukelti tai, kad su žmonėmis nesimatote taip dažnai, kaip norėtumėte, ir neturite laiko taip atidžiai sekti aktualių įvykių. Taip pat galite jausti, kad neturite laiko taip atidžiai sekti savo draugų naujienas, kaip norėtumėte.

Nuolat jaučiatės nesaugūs ir netinkami

Galite jaustis taip, tarsi niekada nebūtumėte pakankamai geras ar “tinkamas”. Galite jaustis nesėkmingas arba nekompetentingas beveik visur, ką darote. Galite nuolat nerimauti, kad viską darote ne taip, kaip reikia. Galite nuolat nerimauti dėl to, kad suklysite, jausitės netinkamas ar nekompetentingas. Gali būti, kad nežinote, ką darote, ir jaučiatės taip, tarsi nieko “nekontroliuotumėte”. Šiuos jausmus gali sukelti tai, kad aplink jus nėra žmonių taip dažnai, kaip norėtumėte, ir neturite laiko išmokti naujų įgūdžių taip gerai, kaip norėtumėte. Galite jaustis, kad neturite laiko palaikyti ryšių su draugais taip artimai, kaip norėtumėte.

Jaučiate kankinantį alkio ar troškulio jausmą

Būdama nedirbanti moteris, galite jausti, kad norite ką nors daryti arba kad jums ko nors reikia. Kaip jaučiasi nėščia moteris? Galite jaustis taip, lyg būtumėte “išalkę” arba “ištroškę”. Galite jaustis taip, tarsi “kažko trokštate” arba “trokštate dėmesio”. Galite jaustis taip, tarsi ko nors norėtumėte, pavyzdžiui, “ką nors daryti”, “ko nors valgyti” arba “ko nors gerti”. Šiuos jausmus gali sukelti tai, kad neturite dalykų, kuriuos turite padaryti, arba dalykų, kuriuos norėjote padaryti, pavyzdžiui, hobio ar santykių. Galite jaustis taip, tarsi neturėtumėte į ką nukreipti savo energijos.

Kaip jaučiasi nėščia moteris?

Nesvarbu, kokį vaidmenį gyvenime atliekate, visada esate moteris. Būti moterimi nėra lengva. Sunku būti moterimi, būti savo kūne, būti žmogumi ir būti matomam kaip žmogui pasaulyje, kuris dažnai nenori matyti tavęs kitokio. Moterys patiria seksizmą, mizoginiją ir diskriminaciją visur ir visose gyvenimo srityse. Tačiau taip neturi būti. Jei palaikysite viena kitą ir kovosite kartu, galite pakeisti pasaulį į gerąją pusę visoms moterims. Jums nebūtina būti absentuojančia moterimi. Galite daryti viską, ką tik norite. Galite būti viskuo, kuo norite būti. Jūs galite išgelbėti pasaulį. Galite pakeisti savo gyvenimą. Galite pakeisti savo ateitį. Galite būti laimingi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *