Kaip naudoti prezervatyvą?

Author:

Turbūt daugelis sutinka, jog prezervatyvai yra vienas geriausių išradimų. Šiomis dienomis galima mėgautis partnerio draugija ir apsisaugoti. Prezervatyvai maksimaliai apsaugo nuo daugelio nepageidaujamų dalykų. Tai ne tik nėštumas, bet ir lytiniu būdu plintančios ligos. Turbūt jos gąsdina ne vieną. Visgi, nereikia baimintis, kadangi naudojant prezervatyvą galima apsaugoti ne tik save, bet ir partnerę. Reikia atkreipti dėmesį į tai, jog prezervatyvai kartais veikia nelabai efektyviai. Kokiais atvejais tai gali būti? Greičiausiai prezervatyvas kokybiškas, tačiau nemokate jo naudoti. Retai pasitaiko, jog prezervatyvai nekokybiški. Daugelis supranta, jog ši prekė svarbi, todėl negaili pinigų ir nesirenka pačių pigiausių prekių. Kartais reikia atidžiai pasidomėti prezervatyvais, jog būtų galima rasti tai, kas padėtų apsaugoti save ir partnerę. 

Prezervatyvų naudojimas yra nesudėtingas, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Dažniausiai galima rasti išsamią instrukciją, kuri nurodo ne tik kaip užsidėti, bet ir kaip nusiimti prezervatyvą. Naudinga perskaityti bent pirmą kartą. Kartais reikia pasidomėti ne tik tuo, kaip naudoti prezervatyvą, bet ir kitais dalykais. Prezervatyvo naudojimas kai kuriems gali pasirodyti nemalonus, todėl gali kilti idėja jo tiesiog nenaudoti. Ką tokiais atvejais daryti? Jeigu prezervatyvas nepatogus, tikrai yra išeitis. Rinkitės ne paprastus prezervatyvus, o tuos, kurie suteiks papildomo malonumo. Tokiu atveju norisi prezervatyvus naudoti. Tai gali būti ne tik skirtingų spalvų prezervatyvai, bet ir galima pasirinkti kvapą, skonį. Kai kurie prezervatyvai gali net padėti labiau atsipalaiduoti, kadangi suteikia tam tikras funkcijas. Rinktis svarbu atsargiai, jog būtų galima pasirinkti ne tik tinkamo dydžio prezervatyvą, bet ir atkreipti dėmesį į tai, su kuo jis naudojamas. Lubrikantai šiomis dienomis tikrai paklausūs. Kodėl? Nes jie teikia tiek daug malonumo, jog tiesiog daugelis net nenori mylėtis nenaudojant lubrikantų. Visgi, svarbu atkreipti dėmesio, jog kai kurie lubrikantai nedera su prezervatyvais. Pasidomėti būtina, jog būtų galima saugiai mėgautis mylimo žmogaus prisilietimais. Prezervatyvai ne tik apsaugo, bet ir suteikia malonumo. 

Kodėl reikia rinktis prezervatyvus?

Net ir tuo atveju, kai naudojamos kontraceptinės tabletės, vis tiek reikia naudoti prezervatyvą. Jis būtinas, kadangi apsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų. Prezervatyvai reikalingi net ir tuomet, kai partneris pastovus. Ne kiekvienas partneris ištikimas, todėl svarbu saugoti save ir išvengti nemalonumų. Siūloma naudoti prezervatyvus santykių pradžioje, kol partneriai nepažįsta vienas kito artimai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *