Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą?

Author:

Lėktuvo bilietą galite įsigyti įvairiais būdais, priklausomai nuo savo biudžeto ir kelionės planų. Jei esate nuotykių ieškantis keliautojas, kurio finansiniai ištekliai riboti, tikriausiai pravartu užsisakyti skrydžius iš anksto už mažesnę kainą. Tai galite padaryti užsiregistravę kaip ankstyvas paukštis oro linijų bendrovėse arba bilietų pardavimuose, kurie siūlo tokius paketus. Jei turite pinigų, kad galėtumėte išlaidauti kelionei ir apgyvendinimui, geriausia rezervuoti tiesiogiai su oro linijų bendrove arba kelionių agentu. Lėktuvo bilietų pirkimo tiesiogiai iš oro transporto bendrovės privalumas yra tas, kad gaunate pirmenybines sėdimas vietas ir privilegijas, pavyzdžiui, dažno keleivio narystę, kuri ateityje gali suteikti galimybę pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis. Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą? Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau informacijos apie tai, kaip pirkti lėktuvo bilietus:

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą?

Kuriuo metu geriausia pirkti lėktuvo bilietą?

Geriausias laikas pirkti lėktuvo bilietą – dažnas klausimas, kurį užduoda daugelis keliautojų. Deja, vieno standartinio atsakymo nėra, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, jūsų pasirinktos oro linijų bendrovės, metų laiko, kuriuo keliaujate, kelionės trukmės ir pasirinktos kelionės klasės. Tačiau tyrimai parodė, kad likus dviem savaitėms iki skrydžio kainos vidutiniškai sumažėja 20 %, o likus savaitei iki skrydžio – 40 %. Taigi, jei lanksčiai pasirenkate datas ir kryptis, galite sutaupyti pinigų palaukdami vėlesnio laiko. Taip pat patartina rinktis įvairiose užsakymo svetainėse, nes kainos skiriasi priklausomai nuo svetainės. Jei norite užsisakyti verslo klasės bilietą arba bilietą, kurio laisvų vietų skaičius ribotas, tikėtina, kad užsisakę anksčiau gausite geresnį pasiūlymą. Tačiau jei jums reikia paskutinės minutės bilieto, geriausia nuolat tikrinti, ar nėra laisvų vietų, nes artėjant kelionės datai kaina gali sumažėti.

Nuspręskite, kada ir kur keliausite

Pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kada ir kur norėtumėte keliauti. Geriausias būdas rasti gerą pasiūlymą – ieškoti norimų krypčių ir datų. Galite naudotis internetine kelionių užsakymo svetaine ar programėle, kad palygintumėte įvairias skrydžių galimybes, arba galite užsisakyti tiesiogiai su oro linijų bendrove ar kelionių agentu. Kitas dalykas, kurį turėtumėte nuspręsti, yra tai, kaip norėtumėte keliauti. Yra daugybė kelionių rūšių, atitinkančių skirtingus biudžetus ir pageidavimus. Dažniausiai pasitaikančios kelionės yra kelionės lėktuvu, geležinkeliu ir autobusu. Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą? Taip pat galite keliauti laivu, tačiau tai nėra labai įprasta. Kai kurie žmonės renkasi keliauti automobiliu, tačiau tai nėra efektyviausias ar ekonomiškiausias keliavimo būdas.

Kokią oro linijų bendrovę turėtumėte pasirinkti?

Oro linijų bendrovė, kurią pasirinksite skrydžiui, gali labai pakeisti bendrą bilieto kainą. Jei lanksčiai pasirenkate datas ir kryptis, galite sutaupyti pinigų ieškodami geriausių skirtingų oro linijų pasiūlymų. Taip pat galite apsvarstyti galimybę keliauti pigių skrydžių bendrovėmis, nes jos siūlo pigesnius bilietus, tačiau turi mažiau privilegijų. Jei esate numatę konkrečias datas ir kryptis, oro linijų pasirinkimą galite susiaurinti naudodamiesi internetinėmis paieškos sistemomis, pavyzdžiui, “Travelocity”. Jos gali padėti palyginti skirtingų oro linijų bendrovių skrydžius skirtingais maršrutais, parodydamos naujausius pasiūlymus, kainas ir laisvas vietas. Kai kurios oro linijų bendrovės geriau tinka tam tikroms kelionių rūšims, todėl taip pat galite apsvarstyti geriausiai jūsų poreikius atitinkančias galimybes.

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą su “Air Miles”?

Kai kurios oro linijų bendrovės leidžia iškeisti mylias į lėktuvo bilietą. Jei turite daug “Air Miles” mylių, tai gali būti geras pasirinkimas. Galite ieškoti pageidaujamos oro linijų bendrovės vykdomų skrydžių ir iškeisti mylias į lėktuvo bilietą. Jei jūsų oro linijų bendrovė leidžia iškeisti mylias į lėktuvo bilietus, pirmiausia turėtumėte patikrinti savo “Air Miles” paskyros sąlygas ir nuostatas. Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą? Kai kurios oro linijų bendrovės leidžia iškeisti mylias tik į tam tikro tipo skrydžius, pavyzdžiui, vietinius skrydžius arba skrydžius tam tikrame regione. Taip pat turėtumėte pasitikrinti, kiek mylių reikės pageidaujamam skrydžiui.

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą?

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą už dažno keleivio mylias?

Jei esate dažnai skraidančios oro linijų bendrovės keleivis, kartais galite iškeisti mylias į lėktuvo bilietą. Pirmiausia turite patikrinti, ar jūsų oro linijų bendrovė leidžia iškeisti mylias į lėktuvo bilietus. Tuomet reikia surasti pageidaujamos oro linijų bendrovės skrydį, kuriame yra laisvų vietų. Pirmiausia turėtumėte pasitikrinti, ar turite pakankamai mylių, kad jas galėtumėte iškeisti į norimą bilietą. Kai kurios oro linijų bendrovės nustato mažiausią mylių skaičių, kurį reikia iškeisti į lėktuvo bilietą. Taip pat turėtumėte patikrinti, ar nėra kitų apribojimų, kada galite naudoti savo mylias, ir ar už mylių iškeitimą į lėktuvo bilietą taikomas mokestis.

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą už kredito kortelės taškus?

Jei turite oro linijų kredito kortelę, galbūt galėsite savo premijos taškus panaudoti lėktuvo bilietui įsigyti. Kai kurios kredito kortelių bendrovės leidžia kortelių turėtojams iškeisti taškus su kelionėmis susijusiems pirkiniams, įskaitant lėktuvo bilietus. Turėtumėte pasitikrinti savo kredito kortelės sąlygas ir įsitikinti, ar ji leidžia taškus panaudoti lėktuvo bilietams. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad oro transporto bendrovė, su kuria norite skristi, bendradarbiauja su jūsų kredito kortelės teikėju.

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą už grynuosius pinigus?

Jei neturite dažno skraidymo mylių ar kitų apdovanojimų, kuriuos galėtumėte iškeisti į lėktuvo bilietą, bilietą galite įsigyti grynaisiais pinigais. Bilietą galite pirkti tiesiogiai iš oro linijų bendrovės arba ieškoti pasiūlymų kelionių užsakymo svetainėse. Taip pat galite ieškoti specialių pasiūlymų, kuriuose siūlomos nuolaidos paskutinės minutės bilietams. Taip pat galite pabandyti įsigyti pigesnį bilietą keliaudami ne piko metu ir vengdami kelionių piko metu, pavyzdžiui, per šventes, savaitgaliais ir kitomis ypatingomis progomis. Taip pat galite pabandyti užsisakyti bilietą kitu laiku nei įprastai keliaujate.

Patarimai, kaip nusipirkti kitą lėktuvo bilietą

– Kuo anksčiau rezervuosite bilietą, tuo geriau. Jei galite, stenkitės užsisakyti skrydį bent prieš du mėnesius. Taip turėsite pakankamai laiko rasti geriausią pasiūlymą ir išvengsite mokėti daugiau nei reikia. – Užsiregistruokite kelionių užsakymo svetainių el. pašto įspėjimus, kad gautumėte pranešimus apie specialius pasiūlymus, akcijas ir kitas akcijas. – Jei turite lankstų grafiką, galite tikrinti, ar nėra pasiūlymų įvairiais metų laikais. Taip pat galite patikrinti skrydžius į įvairias vietas ir rasti pigesnių bilietų. – Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą? Jei dažnai skraidančių keleivių sąskaitoje turite pakankamai mylių, iškeiskite jas į nemokamą lėktuvo bilietą. Taip pat galite naudoti kredito kortelės atlygio taškus, jei tai leidžiama. Ir nepamirškite, kad kuo anksčiau užsisakysite bilietą, tuo geresnį pasiūlymą gausite!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *