Kaip pasirinkti elektros planą?

Author:

Elektros planas namams. Kaip pasirinkti teisingai?

Puikiais suvokiame tai, kad šios dienos eležnergetikos srityje yra labai neramios. Drąsiai galima teigti, kad tai pasieke ir mus – tiesioginius elektros energijos vartotojus. Be jokios abejonės, pagrindinis akcentas čia yra ne kas kita, kaip tik kaina. Drąsiai galima teigti, kad šiuo metu, ji yra pasiekusi rekordines aukštumas. Puikiai suprantame, kad dar prieš kelis mėnesius nerimavome, kad elektros kaina siekia 0,20 – 0,30 ct už kWh. Tačiau, šiandien tokios kainos atrodo juokas. Žinoma, tai juokas pro ašaras, nes mokėti dabar turime kur kas daugiau. Tie, kurie moka biržos kaina (neturi pasirinkę nepriklausomo elektros energijos tiekėjo), šiuo metu gali mokėti net apie 0,60 ct už kWh. Ar bent įsivaizduojate, kokia tai didelė suma. Tarkime, eilinis šeimos ūkis (2 suaugusieji ir 2 vaikai) per mėnesį sunaudoja apie 300 kWh. Tai reiškia, kad sąskaita už šį mėnesį suvartotą elektros energiją bus net 180 eu! Tai ne suvokiama suma. O ką jau ir kalbėti apie tuos, kurie sunaudoja kur kas daugiau elektros energijos?

Kaip pasirinkti elektros planą?

Drąsiai galima teigti, kad tokiu metu, natūraliai kyla klausimas kaip pasirinkti elektros planą? Puikiai suvokiame, kad tai padaryti tikrai nėra taip sudėtinga. Žinoma, tam, kad galėtumėte tai padaryti, pirmiausia turite pasirinkti patį tiekėją. Paprastai, yra pateikiami bent 3 – 4 galimi pasiūlymai. Tai tokie elektros planai kaip minimalus, optimalus, ekonomiškas, žaliasis ar pan. Verta pastebėti tai, kad kiekvienu atveju, labai didelis dėmesys yra skiriamas jūsų išnaudojamos elektros energijos vidurkiui. Taip galima pasiūlyti planą, kuris jums tiks labiausiai ir leis bent kiek sutaupyti. 

Kaip pasirinkti elektros planą?

Gerai žinome tai, kad kaip pasirinkti elektros planą informaciją jums suteiks konkrečios įmonės atstovai. Tokiu metu, bus diskutuojama apie sutarties sąlygas. Nors visos sutarties analizuoti tikrai nėra būtina, tačiau, turite įsidėmėti pačius svarbiausius aspektus: kainos kaitos galimybės, netesybos, trikdžių šalinimas ir pan. Be jokios abejonės, kuomet kalbame apie tai, kaip pasirinkti elektros planą, negalime nepastebėti galimybės fiksuoti kainą net iki 36 mėn. Tai tikrai labai naudinga funkcija, kuria verta pasinaudoti. Tarkime, jei sutartį sudaryta dar iki 2022 m. pradžios, tikėtina, kad elektros kaina nebuvo tokia didelė, kokia ji yra dabar. Tai reiškia, kad net tokiu sunkiu metu, jūsų elektros kaina išlieka stabili ir jokiu būdu negali keistis. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *