Kaip pasirinkti feederį?

Author:

Dugninės meškerės – “feederio” pasirinkimo kriterijai

Drąsiai galima teigti, kad žvejyba yra puiki laisvalaikio pramoga ir malonus užsiėmimas, pomėgis, kuris gali suteikti labai daug teigiamų emocijų. Tai gerai pažįstamas ir ne vienerius metus plėtojamas užsiėmimas, kuris mena dar ir pačius seniausius laikus. Puikiai suvokiame tai, kad kur kas dažniau, žvejyba ir jos įpatumais mėgaujasi vyrai, o ne moterys. Tačiau, puikiai suvokiame tai, kad lytis ir tam tikra veikla bei joje pasiekiami rezultatai tikrai neturi jokios reikšmės. Natūralu, kad tokia veikla užsiimantys asmenys susimąsto apie tai, kaip pasirinkti feederį. Be jokios abejonės, tam, kad galėtume tai padaryti, privalome domėtis šia sritimi ir apie ją žinoti pakankamai daug. Tik tokiu atveju, sprendimas bus tikslus ir greitas. Be kita ko, žvejybos veiklos nereikėtų traktuoti tik kaip darbo. Neretai tai pomėgis, laisvalaikio veikla ar net bendravimo būdas.

Kaip pasirinkti feederį?

Galvojant apie tai, kaip pasirinkti feederį, suprantame, kad mums gali padėti ir prekybos vietų specialistai ar kiti tai išmanantys asmenys. Be kita ko, pakankamai daug informacijos yra pateikiama ir internete. Ten gali būti pateikiami tam tikri leidiniai viena ar kita su žvejyba susijusia tema. Be kita ko, apie tai diskutuojama ir forumuose, socialiniuose tinkluose ir pan. Tad, informacijos kiekis vienu ar kitu su žvejyba susijusiu klausimu gali būti labai daug. 

Kaip pasirinkti feederį?

Puikiai suvokiame tai, kad žvejyba yra išskiriama į tokias kategorijas, kaip:

  • Poledinė žūklė;
  • Plūdinė žūklė;
  • Dugninė žūklė ir pan.

Tai lemia ir tam tikras metų laikas ir žinoma, žvejybai pasirenkamos priemonės. Tarkime, vienokio tipo meškerės yra naudojamos tuomet, kai bandoma pagauti stintas, tačiau, visai kitokios lašišų žvejybos metu. Tad, nestebina ir tai, kad domimąsi, kaip pasirinkti feederį?

Kur galima įsigyti žvejybai skirtos įrangos geromis kainomis?

Būtina pastebėti tai, kad žvejybai skirta įranga tikrai nėra parduodama nei maisto prekių parduotuvėse, nei tradiciniuose prekybos centruose. Tai itin specializuota sritis. Tad, visiškai natūralu, kad jos asortimentas yra pateikiamas tik tam tikrose fizinėse ir internetinėse parduotuvėse. Drąsiai galima teigti, kad pirkėjui jos tikrai turi ką pasiūlyti. Tai gali būti ir meškerės, kabliukai, tinklas, plūdės ir panašūs atributai. Dažnai, viskas ko reikia yra parduodama vienoje vietoje. Tad, kaip pasirinkti feederį bus kur kas paprasčiau tuomet, kai pamatysite ką jums galių pasiūlyti ši puiki niša. 

One thought on “Kaip pasirinkti feederį?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *