Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai?

Author:

Kaip sutramdyti “Slibin 8” filmus ir vėl padaryti juos žiūrimus

Būkime atviri, “Slibinas” yra vienas iš labiausiai erzinančių kada nors sukurtų “Disney” filmų apie princeses. Tai negrabiai parašytas pinigų grobstymas, kuriame veikėjai ir siužetai paimti iš daugiau nei tuzino pasakų filmų ir sujungti į vieną neįtikėtinai išvestinę košę. Bet nors jums jis gali nepatikti, tikriausiai pažįstate ką nors, kam jis patinka. Vaikų mėgstamiausių princesių ekranizacija iš esmės yra apie tris pagrindinius veikėjus: Pelenė (įgarsina Meryl Streep), jos pusseserės Drizelė ir Vrej (Kendall Jenner ir Logan Miller) ir jų tuščiavidurė, bet pasipūtusi aukštuomenės kaimynė močiutė Von Drake (Cate Blanchett). Nors visos šios keturios moterys turi savų motyvų virsti tikromis porceliano detalėmis, kurias princas (arba, Vrej atveju, jo piktoji pamotė) galėtų suvalgyti į stiklinį bateliuką, jų kelius galiausiai susieja tas pats kontroliuojantis žavusis princas – senelė Von Drake. Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai? Kol jis atitinka tuos pačius kriterijus, kaip ir visi kiti, kurie kada nors svajojo vesti princesę, jis yra herojus. Tiesa?

Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai?
Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai?

“Disnėjaus filmas apie princeses yra netvarkingas.

Galima pagalvoti, kad sukūrusi tiek daug filmų apie princeses, “Disney” jau žino, kas pavyko, o kas ne. Deja, “Pelenės” atveju studija vėlavo su trečiuoju gamybos veiksmu, o tai reiškė, kad filmo kūrėjai dreifavo naujų idėjų, senų temų ir dėl to netvarkingo scenarijaus jūroje. Nepaisant to, kad “Disney” stengėsi sutvarkyti galutinį variantą, filmas vis dar prikimštas nuorodų į kitus filmus, įskaitant tingią, neoriginalią ir visiškai netikusią Pelenės ir jos šeimos tarno meilės istoriją.

Vaidybinis filmas Pelenė

Pelenė – tai klasikinė pasaka apie vargšę mergaitę, kuri svajoja tapti princese. Režisierius Robas Maršalas (Rob Marshall), sukūręs 2011 m. filmą “Į mišką” (Into the Woods) ir 2013 m. filmą “Automatas” (Automata), Pelenėje daugiausia dėmesio skiria ne kelionei, o kelionės tikslui, nes filme pasakojama nuo seno žinoma Pelenės istorija, su trenksmu. Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai? Filme “Į mišką” daugiausia dėmesio buvo skiriama jaunai merginai, kurią įgalina jos svajonių galia, o “Pelenėje” daugiau kalbama apie pareigą, atsakomybę ir savo šanso laukimą, kad galėtum įrodyti savo vertę, kaip ir priklauso tikrajai Pelenei.

Pasakų drama?

Galima pamanyti, kad sukūręs tiek daug filmų apie pasakas, Disnėjus būtų išsiugdęs humoro jausmą apie save. Tačiau naujausias studijos leidinys rodo, kad ji vis dar griežtai pasisako apie ilgą kompanijos rasistinių ir probleminių pasakojimų palikimą. Filmas, kurio veiksmas vyksta 1944 m., vadinasi “Aladinas” ir pasakoja apie jauną musulmoną, kuris svajoja tapti karaliumi, kad padėtų užtikrinti savo tautos ateitį. Tačiau tai toli gražu neatitinka studijai įprasto sveikumo, nes filmas gana tamsus, ypač dėl to, kad jame traktuojamas visiems gerai pažįstamas šmaikštus Džino humoras. Nesame visiškai tikri, kodėl “Disney” jautė poreikį atsiriboti nuo frančizės, bet tikrai tikimės, kad tai nėra ženklas, jog jie grįžta į savo formą.

Kuriame Cate Blanchett viską sugadina

Po “Pelenės” Cate Blanchett iškelia damas į karą biografiniame filme “Siuvėja”, kuriame kalbama apie darbininkų klasės herojes ir apie tai, kaip jų kova už savo vardą materialistiniame pasaulyje paveikia istorijos eigą. Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai? Režisierių Annos Boden ir Ryano Flecko pirmą kartą režisuotas filmas “Suknelių siuvėja” yra labai problemiškas, kupinas incesto, prievartavimų ir klasinio požiūrio. Filme, kuriame pasakojama apie šeimą, pragyvenimui gaminančią sukneles, Cate vaidina Maud, ryžtingą, sunkiai dirbančią matriarchę, kuriai pavyksta suderinti darbą, šeimą ir sunkiai besiverčiantį verslą su nepalaužiamu tikėjimu, kad jos dukra Margot vieną dieną gali tapti jos, kaip tobulos suknelių nešiotojos, įpėdine.

Drizelė ir Vrej tiesiog nori būti seserimis

Nesame visiškai tikri, kas nutiko su originalia Drizelės ir Vrej istorija, tačiau šis televizijos filmas vyksta 1944 m., tais pačiais metais kaip ir “Aladinas”, ir jame pasakojama apie porą jaunų juodaodžių moterų, kurios suvienija jėgas su baltosiomis seserimis, kad išgelbėtų savo tėvo maisto prekių parduotuvę. Filme, kurio veiksmas vyksta segreguotuose pietuose, pasakojama apie šių dviejų šeimų nuotykius, tarp kurių – Danijos karaliaus ir karalienės vizitas ir netikėtas pagrindinių veikėjų posūkis. Gaila, kad šis filmas, pasakojantis apie tikrą dviejų seserų draugystę, yra toks neįtikinamas.

Senelė Von Drake visai nepanaši į savo vaidinamą personažą

Senelė Von Drakė yra klasikinis filmas, ir lengva pamiršti, kaip nesmagu buvo jį kurti. Režisierės Brendos Chapman, kuri padarė karjerą spręsdama Disnėjaus klasikos problemas, filmas “Senelė Von Drake” yra filmas apie klasę ir reprezentaciją. Filme, kurio veiksmas vyksta 1944 m., senelė yra į pensiją išėjusi viešbučio savininkė, apsigyvenusi ramioje saloje pietų Atlante, kad išeitų į pensiją ir mėgautųsi antrąja gyvenimo galimybe. Tačiau filmas prasideda kaip biografinis filmas apie močiutę Von Drake, tačiau vėliau pasisuka į neįtikėtinai grubią ir netinkamą meilės istoriją, kurios centre atsiduria močiutė.

Ar pasakų filmas kada nors tinka mergaitei?

Pelenė yra filmas apie jauną mergaitę, kuri svajoja tapti princese, o Miegančioji gražuolė – apie jauną moterį, kuri svajoja tapti princese. Režisieriaus Todricko Terri Bryano, kuris taip pat režisavo filmą “Maleficent”, “Miegančioji gražuolė” pasakoja apie jaunąją Ingridą, kuri svajoja tapti princese ir rasti tobulą princesės nakvynę savo vaikystės namuose. Vis dėlto šis filmas išsiskiria tuo, kad jame daugiausia dėmesio skiriama pasekmėms, kai per daug pasikliaujama asmenine nauda per svajones, o ne tikrajai tikros meilės ir svajonių magijai.

Princas (arba, kaip mes jį vadinsime, “žavusis princas”) yra tarsi antiherojus.

Lengva pamiršti, turint omenyje, kiek daug žiniasklaidoje rašoma apie Disnėjaus princeses, bet ši frančizė iš tikrųjų yra gana progresyvi. Istorijos dažniausiai teigiamos, personažai gerai nupiešti ir daugiau ar mažiau pagrįsti tikrais žmonėmis. Filme, pasakojančiame Pelenės istoriją, netgi yra ragana. Ir nors tai “Disney” filmas, jis primena pasaką, o tai visada yra teigiamas dalykas.

Kaip prisijaukinti Slibiną 8 filmai?

Galiausiai šis straipsnis skirtas kaip vadovas žmonėms, kurie nori pirmą kartą dar kartą pažiūrėti “Slibiną” ir nori juo mėgautis kaip tikru filmu, o ne tik kaip T-Rex’u, kuris puošia ekraną. Jei žiūrėjote jį vieną kartą, turėtumėte sugebėti juo mėgautis dar kartą. Jei ne, vis tiek yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad patirtis būtų malonesnė, ir atkreipti dėmesį į dalykus, kurių galbūt nepastebėjote pirmą kartą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *