KAIP ROMANTIŠKAI APŠVIESTI NAMŲ APLINKĄ NAKTIMIS?

Author:

Ir žiemą, ir pavasarį, ir vasarą, ir rudenį gražiai atrodo kiemas, jeigu jis yra romantiškai ir spalvingai apšviečiamas tamsiuoju paros metu. Toks apšvietimas neša širdžiai džiaugsmą ne tik namų šeimininkams, bet ir svečiams bei pro šalį einantiems praeiviams.

Kokie šviestuvai laukui apšviesti yra patys praktiškiausi ir taupiausi?

Lemputės su baterija yra pats ekonomiškiausias pasirinkimas lauko apšvietimui. Be to, tokios lemputės nebrangiai kainuoja, jų naudojimas nereikalauja jokių papildomų pastangų, o jų dizaino savitumai leidžia savo kieme suformuoti ir klasikinį, ir modernumu pasižyminti aplinkos stilių. Galutinis pasirinkimas priklauso nuo namų šeimininko meninio skonio.

Kaip tinkamai naudoti lauko šviestuvus?

Kiekvienas šviestuvas su saulės baterijomis vakaro metu tampa puikia, akį patraukiančia šviečiančia sodo ar lauko terasos dekoracija. Tokiais šviestuvais galima išryškinti pačias gražiausias sodybinio sklypo vietas, tinkamai įtaisius juos šalia sodo takelių, gėlynų klombų, dekoratyvinių krūmų, dirbtinių vandens telkinukų, smulkiosios architektūros statinių.

Jų dėka sode ar kieme sukuriama pasakiška aplinka. Patys šviestuvai gali būti pusmėnulio, gėlės žiedo, liepsnelės ar drugelio formos. Be jų dar yra gaminami ir įprastinių tradicinių formų šviestuvai. Tinkamai visus juos sukomponavę savo namuose visada turėsite šventę.

Kokios dar yra šventinio namų aplinkos apšvietimo galimybės?

Šventiškai romantišką aplinką prie namų galima sukurti ne tik naudojant pakabinamus, prie sienos tvirtinamus ar į žemę įsmeigiamus lauko šviestuvus su saulės baterijomis, bet ir įsigijus tokius šviestuvus, kurie sukuria nedidelio fejerverko iliuziją.

Taip pat puikiai į bendrą šviesos iliuminacijų vaizdą įsilieja lempučių girliandos su saulės baterija. Jomis šauniai galima papuošti terasas, laiptų turėklus, mažosios architektūros statinius, gražiausius sodo medžius ir kt.

Kokie lauko šviestuvai sukuria ypatingą atmosferą prie namų?

Labai gražiai kiemo aplinką puošia ir balti šviečiantys burbulai su saulės baterijomis arba klasikinio stiliaus žibintai, kurių dėka sukuriama jauki ir nepakartojama nuotaika. Jei norisi žaismingumo, tada verta rinktis oranžinės, žalios, raudonos, geltonos ir kitokių spalvų lauko šviestuvus su saulės baterijomis. Dar esama ir stilizuotų šviestuvų – sodo dekoracijų, kurios sukuria išskirtinę atmosferą poilsiui skirtose erdvėse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *