Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune?

Author:

Kaip užsiregistruoti skiepams Kaune – paprasta!

Esame įsitikinę, kad šį sezoną gerai apsisaugosite nuo gripo, todėl pasirūpinome, kad tai padaryti būtų paprasta. Jums tereikia apsilankyti artimiausiame imunizacijos biure ir užsiregistruoti skiepams nuo gripo. Rekomenduojame pasiskiepyti visiems 6 mėnesių ir vyresniems asmenims, kad sumažintumėte tikimybę susirgti gripu. Nesvarbu, ar esate šeimos narys, ar draugas; kiekvienas gali padėti pasiskiepydamas. Jei jūsų vaikui ne mažiau kaip 16 metų, jis taip pat gali pasiskiepyti nuo gripo! Tiesiog atsiveskite jį su savimi į skiepijimo seansą (jums net nereikia tėvų leidimo). Ir pasirūpinkite, kad su jais būtų atsiskaityta, kad ir kas nutiktų: jei jūsų vaikas paskiepytas, jis turėtų galėti grįžti į mokyklą ir darbą kaip įprastai. Jei jie nepasirodys pirmąją dieną mokykloje, praneškite biuro darbuotojams ir jie susitars dėl naujos lankymo datos. Galite atvykti į bet kurį Kauno imunizacijos kabinetą (jų yra keletas visoje Lietuvoje) su viena sąlyga: Prieš tai turite užsiregistruoti internetu ir nurodyti elektroninio pašto adresą, kad žinotume, kur atsiųsti Jums vakcinos dozes, kai jos bus paruoštos. Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune? Tai taip pat reiškia, kad nereikia mokėti registratūroje – tiesiog užpildykite šią formą vietoje.

Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune?
Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune?

Užsiregistruoti skiepijimui galite bet kuriame Kauno imunizacijos kabinete.

Jums tereikia apsilankyti artimiausiame imunizacijos kabinete ir užsiregistruoti skiepijimui nuo gripo. Tai visiškai saugus ir paprastas procesas, užtrunkantis vos kelias minutes. Skiepijimas yra nemokamas, o Jūs gausite skiepijimo pažymėjimą. Šiuos dokumentus galite pasiimti su savimi į kitą fizioterapijos ar podiatrijos vizitą arba pas gydytoją. Juos taip pat galite atsinešti į polikliniką, jei norite pasitikrinti sveikatą.

Pasiskiepykite prieš prasidedant gripo sezonui!

Skiepytis galite bet kuriuo metų laiku, tačiau geriausia skiepytis gegužės-spalio mėnesiais. Tai sezonas, kai pasitaiko daugiausia gripo atvejų. Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune? Jei nežinote, kad jums gresia susirgti gripu, skiepai gali sumažinti tikimybę susirgti ir net išgelbėti jūsų gyvybę.

Svarbu: visi vyresni nei 6 mėnesių amžiaus vaikai turi būti paskiepyti

Jei nesate paskiepyti, didinate riziką, kad nuspręsite susilaukti antro vaiko, o tai gali būti labai brangu. Skiepytis verta nepriklausomai nuo to, ar turite vaikų, ar ne. Tai apsaugos juos nuo daugelio ligų, įskaitant gripą.

Vakcina, kurią gausite, vadinama Tamiflu.

Ją galima įsigyti tik visuomenės sveikatos priežiūros tarnybose ir skiepų kabinetuose. Galioja dviejų pakopų sistema, pagal kurią pirmoji vakcina yra nemokama, o antroji kainuoja 2 €. Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune? Taip yra todėl, kad kuo daugiau žmonių paskiepijama, tuo mažiau žmonių už ją mokės. Ši konkreti vakcina yra vadinamoji “gyva” vakcina, t. y. vietoj “užmuštų” arba “inaktyvuotų” vakcinų serijos šioje vakcinoje naudojamas gyvas virusas. Tai reiškia, kad ji veikia greičiau ir stipriau nei tradicinė “užmušta” arba “inaktyvuota” vakcina. Tačiau turėkite omenyje, kad yra nedidelė šalutinio poveikio, pavyzdžiui, febrilijos (karščiavimo) ar lengvos infekcijos, tikimybė.

Svarbu: visi vyresni nei 6 mėn. amžiaus vaikai turi būti paskiepyti

Taip yra todėl, kad ne visi gali tinkamai reaguoti į vakciną, nebent jie yra labai maži arba turi sveikatos sutrikimų. Kaip užsiregistruoti vakcinacijai Kaune? Tai reiškia, kad ne visi galės pasinaudoti vakcina, o jos nepasiskiepiję gali sumokėti didelę kainą, pavyzdžiui, ligos ir sumažėjusio darbingumo pavidalu. Pasirūpinkite, kad jūs ir jūsų vaikai būtų pasiskiepiję, kad būtumėte kuo geriau pasiruošę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *