Kas reiškia xd?

Author:

Turbūt jau daug metų žmonės naudoja vis skirtingus būdus, kaip virtualioje erdvėje išreikšti emocijas. Prieš dešimt metų buvo populiariausia naudoti raidžių kombinacijas. Turbūt daugelis tai naudojo. Visgi, šiomis dienomis retai pamatysite jaunimą, kuris naudoja raides: xd ir panašiai. Nemaža dalis renkasi emoji, kurie šiuo metu tikrai labai populiarūs. Pasirinkti galima ne tik emoji, bet ir kitus variantus. Šiuo metu siūloma tiek daug variantų, jog kiekvienas gali rasti tai, kas patinka. Gal todėl raidės ir sulaukia vis mažiau jaunimo dėmesio. Turbūt naudinga atkreipti dėmesį į tai, jog kiekvienas draugų tarpas turi savo požiūrį. Kai kurie vis dar naudoja ne tik raides šypsenėlėms, bet ir skyrybos ženklus. Labai svarbu suprasti, jog kiekvienas turi savo požiūrį ir nuomonę, todėl nereikia stebėtis, jog kai kurie naudoja tam tikrus dalykus, kiti kitus. Juk kiekvienas skirtingas ir nori naudoti tai, kas jam patinka.

Ar tai vis dar naudojama?

Turbūt daugelis pasakytų, jog raidės nebenaudojamos tam, kad būtų galima sukurti šypsenėlę. O kam? Juk tiek daug galima rasti emoji. Visgi, reikia pripažinti, kad kiekvienas turi savo požiūrį ir neretai neskuba atsisakyti to, kas patinka. Kas pasakė, jog reikia naudoti emoji? Tikrai nei vienas negali pasakyti, kas šiuo metu madinga. Neretai juk madinga tas, kas unikalu. Kartais kai kurie gali sakyti, jog nebemadinga naudoti raides tam, kad būtų padaryta šypsenėlė, tačiau tai kiekvieno pasirinkimas. Labai svarbu pasidomėti, jog būtų galima suprati tai, kas patinka. Pasidomėti naudinga, kokie galimi variantai. Gal išsirinksite visiškai kitus variantus nei naudojate šiuo metu. Naudinga sužinoti, kokie galimi variantai.

Ką šiuo metu naudoja jaunimas?

Neretai galvojama, jog madinga tai, ką naudoja jaunimas. Visgi, galima pastebėti, kad pats jaunimas neretai yra kiek atsilikęs nuo mados. Turbūt ne kartą teko išgirsti, jog vaikai mano, kad vyresni nejuokinga. Keista, kadangi neretai jaunimo humoras pabrėžiamas tiesiog primityviais juokeliais ir įžeidinėjimais. Nereikia galvoti, ką naudoja jaunimas, nes jis tikrai neturi būti rodiklis. Svarbu pagalvoti, kas patinka, tuomet galima nuspręsti, ką naudoti. Naudinga pasidomėti skirtingais dalykais, jog būtų galima rasti tai, ką ne tik patinka naudoti, bet ir patogu naudoti. Tai labai svarbu, jog būtų galima rašyti žinutes greitai ir patogiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *