Kas skatina plaukų augimą?

Author:

Turbūt ne viena mergina svajoja apie ilgus stiprius plaukus. Visgi, tikrai ne kiekviena mergina gali juos turėti. Labai gaila, tačiau neretai tai lemia genai. Kartais ilgus plaukus turėti mergina sudėtinga, kadangi plaukai yra silpni. Turbūt teko girdėti ir tai, jog plaukas auga iki tam tikro ilgio ir tuomet nustoja augti. Juk tas pats vyksta su kūno plaukeliais, nagais. Gaila, tačiau ne bet kuri panelė gali turėti ilgus ir stiprius plaukus. Visgi, svarbu paminėti, jog šiomis dienomis bet kuris gali atrodyti taip, kaip nori. Galima pasirinkti perukus, plaukų priauginimą ir kitas priemones, jog būtų galima turėti ilgus plaukus. Tai nebūtinai tikri plaukai. O kartais tikri. Juk plaukai gali būti priauginti tikrais plaukais. Priauginti plaukai neretai atrodo labai gražiai ir natūraliai.

Kiek kainuoja plaukų priauginimas?

Tikrai šiomis dienomis plaukų priauginimas gana dažnas pasirinkimas. Visgi, reikia pripažinti, jog ne bet kuri moteris išdrįs tai pasirinkti. Tikrai ne vien dėl to, jog reikalauja daug priežiūros. Nemažai kitų priežasčių gali priversti susimąstyti. Turbūt viena jų yra kaina. Neretai mokėti reikia kelis šimtus eurų, o kartais brangiau. Kaina ne pati didžiausia, tačiau priauginti plaukai reikalauja labai daug dėmesio ir reikia mokėti kas keletą mėnesių nemažus pinigus. Plaukų priauginimas turi būti koreguojamas kas keletą mėnesių. Korekcija neretai kainuoja labai nepigiai. Tai gali būti apie šimtą eurų. Visgi, kai kur galima rasti kiek pigiau. Kaina priklauso nuo to, kiek sruogelių priauginta. Kuo daugiau, tuo brangiau reikės mokėti už korekciją. Labai svarbu pasidomėti kainomis, jog būtų galima sutaupyti.

Ar tai kenkia plaukams?

Neretai minima, jog plaukų priauginimas kenkia plaukams. Reikia pripažinti, jog dažymas irgi ne pats geriausias dalykas, tačiau vis tiek moterys dažo plaukus. Turbūt kai kurios turi nedaug pasirinkimų. Arba renkasi ilgus plaukus, ar nešioja trumpus. Ilgi plaukai gali būti uždėti vos per keletą valandų. Visgi, reikia ne tik mokėti pinigus, bet ir susidurti su tuo, jog plaukams kenkiama. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog plaukai gali būti lepinami procedūromis ir tokiu būdu galima išvengti plaukų nusilpimo.

Ar trumpi plaukai gražu?

Ne kartą turbūt teko matyti moterį trumpais gražiais plaukais, kuri net negalvoja apie plaukų priauginimą. Kai kuriems labai gražiai tinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *