Stiprus raumens sumušimas

Author:

Stiprus raumens sumušimas – Kaip elgtis su sunkiu raumenų sumušimu be žalos?

Jei kada nors patyrėte raumenų patempimą ar raiščių patempimą, žinote, kaip skausminga ir sunku atsigauti. Tačiau ką daryti, jei trauma tokia sunki, kad apima visą kūną? Šiame straipsnyje aptarsime keletą būdų, kaip galite apsaugoti savo kūną nuo tolesnių traumų, kad sumažintumėte bet kokį ilgalaikį šalutinį poveikį. Sunkus raumenų sumušimas yra tada, kai jūsų raumenys kraujuoja odos viduje. Taip atsitinka, kai įvyksta susidūrimas su išoriniu pasauliu. Tai gali būti kritimas, susidūrimas su automobiliu ar net susidūrimas su kitu žaidėju aikštelėje. Stiprus raumens sumušimas. Dėl patiriamo skausmo ir patinimo paprastai nebegalite vėl žaisti po traumos. Jei patyrėte intensyvų raumenų sumušimą be jokių išorinių kraujavimo požymių, jis labai lengvai gali tapti pavojingas gyvybei. Taigi kaip išvengti tokios traumos? Pažiūrėkime:

Stiprus raumens sumušimas
Stiprus raumens sumušimas

Kurį laiką nežaiskite su kamuoliu po to, kai susižeidėte kūną?

Po intensyvaus raumenų patempimo ar išnirimo kelias dienas turėtumėte nustoti žaisti su kamuoliu, kad trauma visiškai sugytų. Raumenų patempimą po kelių dienų galima vėl pakelti ir rizikuosite dar labiau susižeisti. Tai ypač svarbu, jei turite mažą vaiką arba vyresnio amžiaus riboto judrumo žmogų, kuris nori kuo greičiau vėl žaisti.

Ledą naudokite iš karto po traumos

Nors po traumos galite naudoti šilumos terapiją, geriau pirmiausia naudoti šalčio terapiją, kad nepažeistumėte sveikų odos ląstelių. Stiprus raumens sumušimas. Naudokite ledo paketą ant apatinės kūno dalies bent 15 minučių ir apsivilkite megztinį ar striukę, kad šiluma nepasiektų odos.

Stiprus raumens sumušimas
Stiprus raumens sumušimas

Kelias dienas nekelkite sunkių daiktų

Kelias dienas po traumos turėtumėte vengti kilnoti sunkius daiktus, kad per stipriai nespaustumėte raumenų. Jei atsitiko nelaimingas atsitikimas arba turite sudėtingą treniruočių grafiką, stenkitės kelias dienas nekelti nieko sunkaus.

Nespauskite kūno – Stiprus raumens sumušimas

Per stipriai spaudžiant raumenis gali atsirasti mikroįtrūkimų raumenyse ir dėl to gali atsirasti didesnis raumenų sumušimas. Įsitikinkite, kad nespaudžiate raumens, kai jis yra patinęs ar jautrus.

Nevartokite jokių skausmą malšinančių vaistų

Niekada neturėtumėte vartoti nuskausminamųjų vaistų po raumenų patempimo ar išnirimo, nes jie gali sukelti įvairių šalutinių poveikių, įskaitant priklausomybę ir su priklausomybe susijusius simptomus, pavyzdžiui, nepageidaujamai dideles dozes ir toleranciją įvairiems vaistams.

Stiprus raumens sumušimas – Išsiaiškinkite, kas lėmė jūsų traumą

Raumenų patempimo ar išnirimo priežastimi galėjo tapti tai, ką padarėte jūs patys. Pavyzdžiui, jei turite įprotį įsivelti į muštynes, gali būti, kad dėl negrabiai suduoto smūgio į savo kūną susižalojote raumenis. Kad suprastumėte, kas nutiko, apžiūrėkite savo batus, drabužius ir kitus daiktus, kuriuos dėvėjote, kai susižeidėte. Gali būti, kad sužalojimo šaltinį galėsite atsekti iki savo rankų ar kojų.

Prevencinės priemonės

Sportuodami dėvėkite patogius drabužius Jei esate patyręs raumenų patempimą ar raiščių patempimą, sportuojant svarbu dėvėti patogius drabužius, pvz. Tai padės sumažinti raumenų patempimo intensyvumą ir neleis jam tapti lėtine problema. Žaisdami krepšinį ar futbolą mūvėkite pirštines Jei sportuojate sporto šaką, kurioje atliekate daug smūgių, galbūt norėsite mūvėti pirštines, kad apsaugotumėte rankas. Žaisdami su pirštinėmis taip pat turėtumėte pakeisti rankų dėvėjimą nuo pirštų į delną, kad netyčia neįsipjautumėte ar neįsipjautumėte. Stiprus raumens sumušimas. Išlaikykite aktyvius raumenis Raumenys yra tarsi raumenų medis; jie padeda jūsų kūnui atlikti sudėtingus judesius ir padeda išlikti stipriam ir sveikam. Tačiau jūsų kūnui reikia ir fizinio krūvio! Kuo daugiau raumenų naudojate, tuo mažesnė tikimybė, kad jie pervargs ir susižeis. Mankštinti raumenis – tai tarsi turėti smagų draugą, kurį galite pasikviesti pažaisti, ypač jei turite vietos. Ir tai geriau nei žiūrėti televizorių vienam. Laikykitės subalansuotos ir sveikos mitybos Kaip ir bet kuriai kitai kūno daliai, raumenims reikia mitybos, kad išliktų sveiki ir stiprūs. Turėtumėte valgyti sveiką, visavertį maistą ir vengti daug riebalų turinčių produktų. Tai ypač svarbu raumenims, nes juose yra daug vitaminų ir mineralų. Reguliariai mankštinkitės Kuo daugiau mankštinatės, tuo daugiau jūsų kūnas priverstas dirbti ir tuo labiau įsitraukia jūsų raumenys. Stenkitės daryti atsispaudimus, pritūpimus, prisitraukimus ir kitus pratimus, kurių metu dirba jūsų raumenys. Taip pat nepamirškite vartoti vitaminų ir mineralų!

Sužinokite, kas lėmė jūsų traumą

Pirmas žingsnis siekiant išvengti raumenų patempimo ar išnirimo yra sužinoti, kas nutiko, kad sukėlė raumenų skausmą ar patempimą. Dažnai tai sunku išsiaiškinti, nes asmuo, sukėlęs jūsų traumą, paprastai neveda išsamių medicininių įrašų. Stiprus raumens sumušimas . Tačiau, laimei, yra interneto svetainių ir programėlių, kurios padės išsiaiškinti, kas nutiko. Rekomenduojame išbandyti “Parkour Accident Pro”, kuria naudodamiesi galite sužinoti, kas vairavo jus partrenkusį automobilį arba jus sužalojusį žaidėją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *