Ar gali antstoliai atimti automobilį?

Author:

Ar gali antstoliai atimti automobilį? – Jei susiduriate su antstoliu, štai kaip sužinoti, ar galite pasitraukti ir atgauti automobilį

Galbūt manote, kad atiduoti automobilį antstoliui būtų pasaulio pabaiga. Juk tikriausiai neturite darbo ir negalite vairuoti bent dvi savaites iki teismo posėdžio. Tačiau tai negali būti toliau nuo tiesos. Jei turite reikalų su antstoliu, ne paslaptis, kad esate jo taikinys numeris vienas. Jie atvyks į jūsų namus, biurą ar kitą verslo vietą ir paims viską, kas jiems pakliūva po ranka – net jei gyvenate kitur ir neturite ten jokio turto. Tokiose situacijose gali būti sunku žinoti, ką daryti ir į ką kreiptis pagalbos. Ar gali antstoliai atimti automobilį? Jei gyvenate Jungtinėje Karalystėje, bet susiduriate su antstolių įmone užsienyje, šis straipsnis skirtas jums. Jame paaiškinama, kaip galite sužinoti, ar jie atvyksta oficialaus vizito, ar tiesiog pasirodo jūsų nuosavybėje iš anksto nepranešę.

Ar gali antstoliai atimti automobilį?
Ar gali antstoliai atimti automobilį?

Kas yra antstolis?

Teismo antstolis yra privatus detektyvas, kurį samdo valdžios institucijų nuskriausti asmenys, kad išieškotų jiems priklausančius pinigus. Jei esate vienas iš tokių žmonių, galbūt supratote, kad jūsų automobilis tapo išieškojimo agentūros taikiniu. Teismo antstolis – tai privatus detektyvas, kurį samdo valdžios institucijų nuskriausti asmenys, kad išieškotų jiems priklausančius pinigus. Jei esate vienas iš tokių žmonių, galbūt supratote, kad jūsų automobilis tapo išieškojimo agentūros taikiniu. Jei jūsų automobilis iki nustatyto termino nesumokamas, antstolis jį paima. Tai labai paprasta. Jei jūsų automobilis vėluoja sumokėti, antstolis laikysis taisyklių ir jį paims. Čia nėra jokios diskrecijos. Įstatymas to reikalauja.

Kada kreipiamasi į antstolių bendrovę?

Kai prieš asmenį priimamas teismo sprendimas, teismas paprastai nustato kreditoriui konkretų terminą skolai sumokėti. Paprastai tai būna 30 arba 60 dienų nuo teismo sprendimo priėmimo dienos. Daugeliu atvejų tai yra mokėjimo terminas. Tuomet antstolių bendrovė teismo sprendimo skolininkui išsiunčia patvirtintą laišką, kuriame nurodo save kaip skolą išieškančią bendrovę ir reikalauja sumokėti skolą. Jei terminas sueina, o mokėjimas negautas, antstolių bendrovė pradeda teisinį nuosavybės teisių atkūrimo procesą. Jeigu teismo sprendimo turėtojas nesumoka skolos, nuosavybės teisių atkūrimas gali būti vykdomas keliomis formomis, įskaitant aukcioną. Ar gali antstoliai atimti automobilį? Aukciono metu teismo sprendimas yra vienintelis aukciono vykdytojo turtas. Jei sprendimo turėtojas nesumoka, aukciono rengėjas turtą pasiima sau ir perduoda jį teismo sprendimo skolininkui. Kai kuriais atvejais iš teismo sprendimo skolininko gali būti pareikalauta sumokėti mokestį teismo sprendimo bendrovei.

Ar gali antstoliai atimti automobilį?
Ar gali antstoliai atimti automobilį?

Kaip sužinoti, ar antstolis atvyks į mano namus?

Jei į klausimą “Kaip sužinoti, ar antstolis atvyks į mano namus?” atsakėte teigiamai, pirmiausia turite išsiaiškinti, kada atvyks antstolių bendrovė. Dauguma bendrovių atvyks pas jus, kai vyks ortodontinė konsultacija arba dantų apžiūra. Tačiau jie taip pat pasirodys jūsų namuose iš anksto nepranešę. Jei nežinote, kada pasirodys jūsų vietos bendrovė, turite problemų. Nežinote, kada jie pasirodys, ar apskritai pasirodys ir ar apskritai atvyks į jūsų namus. Vienintelis būdas įsitikinti, ar antstolis atvyks į jūsų namus, yra pasirašyti rašytinę sutartį su bendrove, kurioje būtų nurodytas turtas ir data, kada jie atvyks. Šis rašytinis susitarimas gali būti popierinis arba internetinis.

Kaip elgtis su antstoliu, jei jis pasirodo jūsų namuose

Jei į klausimą “Kaip elgtis su antstoliu, jei jis pasirodys mano namuose?” atsakėte teigiamai, jums pasisekė. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti. Jei antstolis apskritai pasirodo, galite paprasčiausiai jį ignoruoti. Ar gali antstoliai atimti automobilį? Jei jis ateina į jūsų namus, galite pasakyti, kad jūsų nėra ir kad negalėsite parduoti namo. Taip pat galite pasakyti, kad paskambinsite į šerifo biurą ir paprašysite, kad į jūsų namus atsiųstų antstolį. Pareigūnui galite pasakyti, kad jam atvykus jūsų nebus namuose, kad esate darbe ir namo grįšite po dviejų valandų. Tai užlaikys pareigūną, tačiau vis tiek galėsite užkirsti kelią savo turto pardavimui.

Kaip sužinoti, kada atvyks jūsų vietos antstolių bendrovė?

Jei situacija, kai antstolis gali tiesiog atvykti į jūsų namus iš anksto nepranešęs, nėra ideali, yra galimybė. Galite pasamdyti privatų detektyvą, kad jis sektų antstolių bendrovę ir stebėtų, kada ji atvyks į jūsų namus. Jei jums tai patogu, tai yra patikimas būdas sužinoti, kada antstolių bendrovė atvyks į jūsų namus ir ką jie matys. Taip pat galite įrašyti pokalbį ir įrašą išsaugoti kompiuteryje.

Ar gali antstoliai atimti automobilį?

Įstatyme nustatyta, kad jeigu asmuo nesumoka teismo priteistos skolos, sprendimo ar baudos, išieškojimo agentūra perima nesumokėjusio asmens turto kontrolę. Tokiais atvejais antstolis gali atvykti į jūsų namus ar darbo vietą be išankstinio įspėjimo. Ar gali antstoliai atimti automobilį? Tačiau yra būdų, kaip užtikrinti, kad antstolis neatvyktų į jūsų namus be jūsų žinios. Jei turite reikalų su antstoliu, turėtumėte žinoti, kaip sužinoti, ar jis atvyks į jūsų namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *