Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus?

Author:

Ar antstoliai gali išskaičiuoti pinigus iš mano vaiko atlyginimo?

Vaiko išlaikymo išmokas gali būti sudėtinga valdyti, ypač jei jas mokate jūs. Natūralu manyti, kad jūsų vaikas yra suaugęs ir turi savo nuomonę, o tai reiškia, kad jis turėtų prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir priimti pagrįstus finansinius sprendimus. Tačiau, kai kalbama apie širdies reikalus, paprastai viskas tampa sudėtinga. Tarkime, turite vaiką, kuris dar nėra visiškai finansiškai savarankiškas, ir iš jo gaunate reguliarias vaiko išlaikymo išmokas. Jie gyvena su jumis namuose ir mokosi koledžo dieniniame skyriuje, kad sutaupytų pinigų mokslui ir pragyvenimo išlaidoms. Kol jie baigia studijų programą ir dirba ne visą darbo dieną ten, kur gali rasti darbą, jūs juos remiate nedidele išmoka kiekvieną savaitę. Jūs taip pat apmokate visas kitas jų pragyvenimo išlaidas, kol jie patys susiras darbą, kuris padengtų šias išlaidas. Čia viskas tampa sudėtinga… Jei jūsų vaikas šiuo metu neturi lėšų pragyventi, bet, tikiuosi, vieną dieną tai pasieks (ir, dar svarbiau, pakeliui sutiks ką nors ypatingo), kaip užtikrinti, kad jūsų patikros fondo pinigai iki to laiko liktų neliečiami? Akivaizdus atsakymas – patikros fondo sąskaita arba riboto naudojimo akcijų sąskaita, tačiau kaip sudaryti tokią tvarką? Gera žinia ta, kad jas gana lengva įsteigti, jei tik jūsų vaikas sutinka… Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus?

Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus?

Kas yra patikros fondas?

Patikros fondas – tai banko sąskaita, kurioje trečioji šalis (jūs, kaip patikros fondo sąskaitos savininkas) laiko pinigus už kitą asmenį (jūsų vaiką), kol jis sulauks tam tikro amžiaus arba pasieks tam tikrą tikslą. Dažniausiai patikros fondas naudojamas nepilnamečiui vaikui, kurio tėvai nori užtikrinti, kad pinigai nebūtų išleisti neprotingiems pirkiniams ar panaudoti netinkamai. Patikros fondo sąskaitos savininkas patikėjimo teise valdo vaiko sąskaitą ir privalo užtikrinti, kad pinigai nebūtų išleisti neprotingai. Kol veikia patikros fondas, vaikas neturi teisės į pinigus. Patikros fondo sąskaitoje esantys pinigai gali būti išleisti tik sutartam tikslui iki patikros fonde nurodytos datos.

Kokia nauda iš to, kad antstolis moka vaikui atlyginimą?

Kai antstolis atlieka reguliarius vaiko išlaikymo mokėjimus, jis nemoka jūsų vaiko atlyginimo. Antstolis tik moka teismo nutartyje nurodytą pinigų sumą, kuri naudojama kompensuoti Jūsų vaiko auginimo ir (arba) išlaikymo išlaidas. Kitaip tariant, antstolis moka tik išlaikymą vaikui. Teismo antstoliai gali prašyti Jūsų vaiko reguliariai išieškoti lėšas, tačiau jie moka tik teismo nutartyje nurodytą pinigų sumą. Antstoliai nemoka jūsų vaiko atlyginimo. Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus? Jei jūsų vaikas dirba ir turi banko sąskaitą, antstoliai gali išskaičiuoti vaiko išlaikymo išmokos sumą tiesiogiai iš jo banko sąskaitos. Tai reiškia, kad grynieji pinigai nedalyvauja operacijoje ir jūsų vaiko banko sąskaita yra apsaugota.

Ar antstoliai gali išskaičiuoti pinigus iš mano vaiko atlyginimo?

Taip, tačiau tai įmanoma tik tada, kai jūsų vaikas dirba, turi banko sąskaitą ir dirba įmonėje, kuri naudojasi darbo užmokesčio paslaugomis. Antstoliai gali išieškoti vaiko išlaikymo išmokos sumą per darbo užmokesčio tarnybą. Kad antstoliai galėtų išieškoti pinigus iš jūsų vaiko darbo užmokesčio sąskaitos, jūsų vaikas turi leisti antstoliui išieškoti pinigus iš sąskaitos. Procesas vyksta taip: – Antstolis susisiekia su jūsų vaiku ir paprašo leidimo. – Antstolis susisiekia su jūsų vaiko darbdaviu. – Darbdavys įgalioja darbo užmokesčio tarnybą išmokėti vaiko išlaikymo sumą antstoliui. – Antstolis išieško sumą iš jūsų vaiko darbo užmokesčio sąskaitos.

Antstoliai gali išskaičiuoti pinigus iš jūsų vaiko darbo užmokesčio.

Jei Jūsų vaikas dirba ir skola yra senesnė nei šešios savaitės, antstolis gali išieškoti sumą iš Jūsų vaiko darbo užmokesčio. – Antstolis paprašys jūsų vaiko leisti daryti išskaitas iš jo atlyginimo. Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus? – Jūsų vaikas gali paaiškinti situaciją savo darbdaviui ir paprašyti leisti išskaičiuoti iš jo darbo užmokesčio. – Jūsų vaiko darbdavys turės leisti daryti išskaitą ir informuoti antstolį.

Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus?

Kaip savo vaikui įsteigti riboto naudojimo akcijų sąskaitą?

Riboto naudojimo akcijų sąskaitą galite įsteigti akcijų prekybos platformoje. Platforma veiks kaip patikros fondo sąskaita, į kurią galite įnešti pinigus, kuriuos jūsų vaikas galės atsiimti sulaukęs tam tikro amžiaus arba pasiekęs tam tikrą tikslą. Apribojimas reiškia, kad jūsų vaikas negali atsiimti lėšų iki tam tikro amžiaus arba nepasiekęs tam tikro tikslo. Ar gali antstoliai nuskaičiuoti vaiko pinigus?  Apribojimas sąskaitoje taikomas siekiant užtikrinti, kad jūsų vaikas nešvaistytų pinigų. Kad jūsų vaikas galėtų atsiimti lėšas, jis turi įrodyti, kad sutaupė būsto indėliui arba sumokėjo studijų paskolą. Apribojimas nustatomas siekiant užtikrinti, kad pinigai nebūtų iššvaistyti. Išvada – antstolio išskaitos iš jūsų vaiko atlyginimo ir banko sąskaitos gali sukelti daug streso ir sukelti šeimyninių problemų. Kad to išvengtumėte, turėtumėte kuo greičiau įsteigti savo vaikui apribotą akcijų sąskaitą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *