Laisvai disponuojamos sumos nustatymas

Author:

Kaip nustatyti laisvai prieinamų lėšų sumą banko sąskaitoje?

Banko sąskaitos yra puikus būdas laikyti pinigus ir stebėti savo išlaidas. Tačiau sąskaitos atidarymas ir išlaikymas finansų įstaigoje taip pat susijęs su tam tikromis sąlygomis. Daugelis bankų reikalauja, kad jų klientai išlaikytų minimalų likutį, taiko mėnesinius mokesčius arba ima papildomas išlaidas už paslaugas, pavyzdžiui, naudojimąsi kito banko bankomatu. Jei nesilaikysite balanso reikalavimų arba turėsite mokėti kitus banko mokesčius, galiausiai galite prarasti pinigus, nes pinigus laikysite toje sąskaitoje, užuot juos pervedę į kitą taupymo priemonę, kuriai taikomos kitokios sąlygos. Laimei, dauguma bankų privalo atskleisti savo sąskaitos sąlygas. Laisvai disponuojamos sumos nustatymas. Įsigilinę į šias detales galėsite nustatyti, ar tai geriausia vieta laikyti pinigus ir kiek galite saugiai pervesti iš sąskaitos be baudų. Štai ką turite žinoti apie neribotas lėšas banko sąskaitoje – ir kokią įtaką tai turi jums.

Laisvai disponuojamos sumos nustatymas

Kas yra neribotų lėšų sąskaita?

Neribotų lėšų sąskaita – tai tam tikros rūšies banko sąskaita, neturinti konkrečios paskirties. Vietoj to ji leidžia jums stebėti ir stebėti savo išlaidas ir indėlius. Jei atsidarėte neribotų lėšų sąskaitą, galite bet kada atsiimti ar pervesti lėšas be jokių apribojimų ar mokesčių. Tai skiriasi nuo sandorių sąskaitos, kuri turi konkrečią paskirtį arba kredito liniją. Dauguma bankų siūlo sandorių sąskaitą, jei norite gauti kredito liniją arba imti paskolą. Jei savo banko išraše nematote nurodytos sandorių sąskaitos, greičiausiai turite neribotų lėšų sąskaitą. Kai kurie bankai sandorių sąskaitą gali vadinti atsiskaitomąja sąskaita. Sąvokos “atsiskaitomoji sąskaita” ir “sandorių sąskaita” kartais gali būti vartojamos pakaitomis. Tačiau atsiskaitomosiose sąskaitose paprastai būna papildomų funkcijų, galinčių sutaupyti jūsų laiko ir pinigų. Daugelis atsiskaitomųjų sąskaitų taip pat siūlo kredito liniją.

Sužinokite, kiek turite neribotų lėšų

Jei neprisimenate, kiek pinigų įnešėte į savo banko sąskaitą, galite patikrinti banko išrašą ir sužinoti, kiek turite neapribotų lėšų. Jei banko sąskaitoje sukaupėte didelę pinigų sumą ir sąskaita neturi konkrečios paskirties, svarbu žinoti, kiek turite neribotų lėšų. Taip galėsite užtikrinti, kad neviršysite pinigų sumos, kuria galite naudotis be apribojimų ar mokesčių. Priklausomai nuo banko, kurio paslaugomis naudojatės, neribotų lėšų sumą galite peržiūrėti internete. Taip pat galite paskambinti į banko klientų aptarnavimo skyrių ir pasiteirauti apie sąskaitoje esančią pinigų sumą. Laisvai disponuojamos sumos nustatymas. Kadangi kiekvienas bankas taiko skirtingas sąlygas, svarbu suprasti, kokios yra jūsų banko sąskaitos sąlygos.

Laisvai disponuojamos sumos nustatymas

Patikrinkite, ar jūsų neapribotų lėšų sąskaitoje yra kokių nors apribojimų

Jei nusprendėte atidaryti neapribotų lėšų sąskaitą, taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų sąskaitai nėra jokių apribojimų. Jei jų yra, gali būti, kad be banko leidimo negalėsite pervesti ar išimti lėšų. Bankai gali nustatyti apribojimus sąskaitai, jei ji susieta su kita sąskaita, kurios paskirtis yra konkreti. Pavyzdžiui, jei atidarote taupomąją sąskaitą, norėdami sutaupyti ypatingai progai, galite turėti galimybę atsiimti tik tokią pinigų sumą, kokią įnešėte. Jei norėsite atsiimti papildomų lėšų, gali tekti uždaryti taupomąją sąskaitą ir atidaryti naują sąskaitą su neribotomis lėšomis. Jei turite neribotų lėšų sąskaitą ir banko išraše nematote jokių apribojimų, galima daryti prielaidą, kad bet kada galite naudotis visais sąskaitoje esančiais pinigais. Jei banko išraše matote apribojimus, bankas gali bandyti apsaugoti kitą sąskaitą, susietą su jūsų neapribotų lėšų sąskaita.

Banko veiksmai, dėl kurių gali tekti mokėti mokestį arba prarasti neapribotas lėšas

Jei susiejate savo neapribotų lėšų sąskaitą su kita sąskaita, kurios paskirtis yra konkreti, jums gali tekti laikytis tam tikrų sąlygų, kad galėtumėte naudotis visa neapribotų lėšų sąskaitoje esančia pinigų suma. Pavyzdžiui, jei atidarote taupomąją sąskaitą, kad sutaupytumėte ypatingai progai, gali būti, kad galėsite atsiimti tik tokią pinigų sumą, kokią įnešėte. Jei norėsite atsiimti papildomų lėšų, gali tekti uždaryti taupomąją sąskaitą ir atidaryti naują sąskaitą su neribotomis lėšomis. Jei nesilaikysite taupomosios sąskaitos ar kitos susietos sąskaitos sąlygų, bankas gali imti mokestį arba apriboti prieigą prie neribotų lėšų sąskaitos. Kai kurie bankai taip pat gali grąžinti jūsų indėlius arba atsisakyti priimti papildomus indėlius į jūsų neribotų lėšų sąskaitą. Jei norite išvengti brangiai kainuojančių klaidų, svarbu suprasti savo banko sąskaitos sąlygas.

Ar galite sekti, kiek neapribotų lėšų yra jūsų banko sąskaitoje?

Taip, galite naudotis nemokama internetine biudžeto sudarymo priemone, kad galėtumėte stebėti, kiek banko sąskaitoje yra neapribotų lėšų. Kai kurios biudžeto sudarymo priemonės leidžia stebėti, kiek pinigų įnešate ir išsiimate iš savo banko sąskaitos. Taip galite įsitikinti, kad neviršijate pinigų sumos, kuria galite naudotis be apribojimų ar mokesčių. Šios biudžeto sudarymo priemonės leidžia jums apžvelgti savo išlaidas ir padeda nustatyti būdus, kaip sutaupyti pinigų. Laisvai disponuojamos sumos nustatymas. Kai kurios biudžeto sudarymo priemonės leidžia dalytis savo sąskaita su šeimos nariais ar kitais patikimais asmenimis. Tokiu būdu galite stebėti ir stebėti savo išlaidų įpročius ir įsitikinti, kad neviršijate savo išlaidų limitų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *