Kredito kortelė – naudinga finansinė pagalba, žinoma, neatsiejama nuo rimtų įsipareigojimų

Author:

Ar kada nors pagalvojote, kaip būtų puiku, jei, vaikštant po parduotuves, nereikėtų „užsimerkti“ prieš vieną ar kitą daiktą? Tiksliau – įtikinti save ar šeimos narį, jog to kažko visai nereikia, nors, iš tikrųjų, daiktas yra reikalingas arba labai trokštamas. Išeitis yra. Tai – kredito kortelė, leidžianti reikiamus pirkinius, nesvarbu, tai būtų daiktas ar paslauga, įsigyti dabar, sumokant už juos vėliau, vadovaujantis kredito sutartyje numatytomis sąlygomis.

Žinoma, piniginėje besislepianti kreditinė kortelė – ne privilegija, leidžianti „taškyti“ pinigus į visas puses. Juk jie, kaip ir įprasti kreditai, turi būti laiku grąžinami, nepamirštant ir tam tikro dydžio palūkanų. Tačiau, „apsišarvavus“ sąmoningumu bei atsakingumu, kredito kortelė gali iš tiesų pagerinti kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybę.

Situacijos, kai kredito kortelė – nepamainomas pagalbininkas

Kredito linija – universalus sprendimas, nepamainomas, susidūrus su pinigų poreikiu. Nesvarbu, Jums reikia atsiskaityti fizinėje prekybos vietoje ar už prekę/paslaugą, įsigyjamą internetu: jei esate pasirašę kredito kortelės sutartį, jokių problemų nekils.

Kreditas internetu – finansinė paslauga, kuria įprastai naudojasi žmonės, žinantys konkrečią ar bent preliminarią sumą, kurios reikia vieno ar kito poreikio įgyvendinimui, pavyzdžiui, depozitui už nuomojamą butą padengti ar naujo dviračio įsigijimui.

Tuo tarpu kredito kortelė, kitaip nei įprasti mikrokreditai, rekomenduojama tais atvejais, kai yra aišku, jog finansinė pagalba reikalinga, tačiau apie konkrečias sumas kalbėti sudėtinga. Vizitas pas odontologą ar, pavyzdžiui, kapitalinis seno namo remontas, kurį atliekant, nežinia, kokie netikėtumai gali „išlįsti“ – elementariausi kreditinės kortelės aktualumo pavyzdžiai.

Kaip ir, žinoma, atostogos, kurių metu dažnas mūsų esame linkę „pasileisti“ plaukus. Tad, net ir „sumedžiojus“ patrauklius skrydžių bilietus ar radus pigią nakvynę, tikėtina, jog nepavyks atsispirti siūlomoms pramogoms. Išlaidavimas atostogų metu itin aktualus šeimoms su vaikais. Juk prieš mažųjų norus, net ir realiai suvokiant, jog jų prašomi daiktai nėra reikalingi, atsispirti iš tiesų sudėtinga. Ko verta mažylio, apsilankiusio atrakcionų parke ar gavusio dovanų taip prašytą meškutį, šypsena!

Kai piniginėje yra kredito kortelė, išlaikyti gyvenimo kokybę tampa gerokai paprasčiau. Žinoma, pasikartosime, būtina nepamiršti vadovautis atsakingo skolinimosi principais.

Ką svarbu žinoti, prieš pasirašant kredito kortelės sutartį?

Kredito kortelė, kaip ir bet kurios kitos rūšies kreditas, ne tik gali nuspalvinti gyvenimą naujomis, ryškesnėmis spalvomis. Tai – ir rimti finansiniai įsipareigojimai, slėgsiantys Jūsų pečius visą kredito sutarties laikotarpį. „Sunkų“ žodį „slėgsiantys“ pavartojome tikslingai. Vis dar atsiranda klaidingai manančių, neva visi kreditai – tarsi lengvas pasivaikščiojimas. Jei duoda – tai ir reikia imti. Visiškai klaidinga nuostata! Prieš priimant šį sprendimą, nesvarbu, kalbama apie greituosius kreditus ar kreditines korteles, būtina objektyviai įvertinti, ar laukiančios kredito mėnesinės įmokos netaps per didele našta Jums bei Jūsų šeimai.

Kalbant apie kredito kortelės palūkanas, jų apskaičiavimas, kitaip nei greitųjų kreditų, šiek tiek skiriasi. Jei greitųjų kreditų palūkanos yra skaičiuojamos nuo visos kredito sumos, tai, kalbant apie kredito kortelę – tik nuo panaudotos kredito dalies. Taip pat, pasirašius kredito kortelės sutartį, nėra taikomas sutarties administravimo mokestis (kalbant apie „smspinigai.lt“ klientams taikomas sąlygas) bei galima pasirinkti pageidaujamą įmokos dieną.

Daliai klientų, pripratusių prie šiuolaikinių informacinių technologijų teikiamų privalumų, svarbu, jog naudojimasis kredito kortele būtų kuo patogesnis. Tad „Nordecum“ kredito kortelėje integruota bekontakčio atsiskaitymo funkcija neabejotinai sulaukia teigiamų įvertinimų.

Ar ką nors girdėjote apie cashback funkciją? Pastarosios esmę puikiai atsispindi vertimas iš anglų kalbos į lietuvių. Tai – finansiškai naudinga privilegija, taikoma „Nordecum“ kredito kortelės turėtojams. Kaskart, atsiskaitant savo kredito kortele, Jums sugrįš 2 proc. nuo išleistos sumos. Sutikite, juk malonu, kai pinigai, nors ir nedidelėmis sumomis, „byra“ į sąskaitą! 

2 thoughts on “Kredito kortelė – naudinga finansinė pagalba, žinoma, neatsiejama nuo rimtų įsipareigojimų”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *