Ką reikia žinoti apie svetainės baldų pasirinkimą?

Author:

Svetainė kaip patalpa, atlieka daug svarbių vaidmenų mūsų gyvenime. Tai vieta, kurioje pasitinkame svečius ir vaišiname juos aromatinga kava. Tai erdvė, kurioje atsikvepiame po sunkios dienos arba vakarą leidžiame su šeima. Atrodo, kad reprezentacinę funkciją derinti su kasdiene paskirtimi ne taip ir paprasta.

Žinoma, pirmiausiai turime apsispręsti dėl interjere vyraujančio stiliaus pasirinkimo, nuspręsti, kokiomis spalvomis bus padengtos plikos sienos ir kokia svajonių mozaika dengs šias plokštumas, tada ateis eilė ir kambario baldams.

Ką reikia žinoti įrenginėjant kambarį?

Pirmenybė teikiama patogumui. Todėl, atsižvelgdami į minimalistines tendencijas, sutelkime dėmesį į svarbiausius baldų sprendimus, kad užtikrintume kuo didesnę naudingą erdvę. Šiuolaikiniams dizainams būdingas minimalizmas ir paprastumas, todėl galioja viena taisyklė – kuo mažiau, tuo geriau. Per daug priedų ir interjero dizaino elementų gali būti šiek tiek pribloškiantys. Be tinkamo baldų išdėstymo, reikėtų atkreipti dėmesį ir į optimalų spintų, lentynų ir įvairių smulkmenų bei vertingesnių detalių laikymo vietų skaičių. Tuomet reikia nurodyti matmenis. Čia turi pasireikšti vaizduotė ir architektūrinis talentas. Popieriaus lapas, pieštukas ir metras yra senas ir patikrintas būdas. Atsižvelkime į pastato nuolydį, jei toks yra, į langus, židinį, radiatorius ar technologines savybes, pavyzdžiui, atstumą iki kontakto, kad vėliau nekiltų problemų prijungiant elektroninę įrangą. Verta rinktis baldus, kurių atskirus elementus galima išdėstyti pagal savo sumanymą arba juos transformuoti. Kavos staliukai transformeriai – puikus sprendimas erdvės taupymo klausimu ir tobulas baldas atėjus svečiams. Nedidelėje svetainėje ne visada įmanoma įrengti visavertį valgomąjį stalą. Jei trūksta vietos dideliam stalviršiui, galite įsigyti transformuojamą staliuką. Jį išskleisite, kai to prireiks. Šis gaminys užima nedaug vietos ir gali atlikti įvairias funkcijas.

Komodos, vitrinos, lentynos. Ką pasirinkti?

Įvairūs sandėliavimo baldai turi būti patogūs naudoti ir pritaikyti prie kambario dydžio. Komodų, vitrinų, spintelių ir pakabinamų lentynų derinys įneš tvarkos. Ką reikėtų įtraukti į svetainės erdvę?

Pradėkime nuo komodos – ją būtina turėti. Svarbu šoninių spintelių ir lentynų išdėstymas, taip pat ir talpa. Be to, komfortą užtikrina tyliai užsidarančios sistemos. Likusią dalį papildys vitrinos, kuriose bus galima eksponuoti įdomius suvenyrus ar nuotraukas.

2 thoughts on “Ką reikia žinoti apie svetainės baldų pasirinkimą?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *