GRAŽI IR KOKYBIŠKA PATALYNĖ – SVARBUS MIEGAMOJO AKCENTAS

Author:

Nepriklausomai nuo to, ar po sunkios darbo dienos grįžtate labai pavargę, ar kupini jėgų, vis tiek dažniausiai svajojate apie tai, kaip galėsite pailsėti „įkritę“ į savo patogiąją lovą. Kad poilsis joje būtų dar komfortabilesnis, reikia ne tik patogaus čiužinio, bet ir kokybiškos ir, savaime suprantama, gražios patalynės.

Gražaus bei kokybiško patalynės komplekto paieškas patartina pradėti nuo tinkamo dydžio pasirinkimo

Jeigu reikėtų spėti, kokie raktiniai žodžiai yra dažniausi, ieškant patalynės komplektų, tai neabejotinai būtų „patalynė 180×220“. Žinoma, tai nėra vienintelis galimas patalynės komplektų dydis, tačiau tikrai vienas iš populiariausių. Norėtųsi atkreipti dėmesį į tai, kad renkantis patalynės komplektus, jų dydžio kriterijus yra vienas iš pagrindinių, kuriuos derėtų įvertinti. Tinkamas patalynės dydis sąlygoja komfortišką miegą ir, kas be ko, darbingumą bei puikią nuotaiką visą dieną.

Specialistai pataria rinktis patalynės komplektus, pasiūtus iš natūralių audinių

Natūralūs audiniai yra ne tik ypatingos prabangos ženklas. Jie, visų pirma, yra sveikesnis ir organizmui „draugiškesnis“ pasirinkimas, todėl specialistai visada akcentuoja, kad renkantis patalynės komplektus prioritetą derėtų skirti iš natūralių audinių pagamintiems komplektams. Sekant jų rekomendacijomis, tobuliausias pasirinkimas būtų patalynės komplektai, pagaminti iš tokių audinių, kaip medvilnė, šilkas bei Lietuvoje puikiai pažįstamas linas.

Kalbant apie medvilninius patalynės komplektus, norėtųsi atkreipti dėmesį, kad kalbama apie medvilne plačiąja prasme, apimant visus įmanomus audimo ir mezgimo būdus, ir tokiu būdu išgautus trikotažo, flanelės, satino, kartūno ir kitus audinius. Šio audinio patalynės komplektai tarnauja ilgai, neįsielektrina bei puikiai praleidžia orą, todėl suprakaituoti miegant tikrai negrės.

Lino patalynės komplektai yra tobulas pasirinkimas tada, kai termometro stulpelis pastebimai šokteli į viršų. Odai kvėpuoti leidžiantis linas ir iš jo pasiūti patalynės komplektai yra itin tvirti, elegantiški ir tinkantys net ir jautriausiai odai.

Šilko patalynės komplektai – tai neabejotina prabanga, kurią sau galime leisti kiekvienas. Iš nealergizuojančio, odai kvėpuoti leidžiančio audinio pasiūti patalynės komplektai yra tamprūs, „negailestingi“ mikroorganizmams, puikiai sugeriantys drėgmę bei neįsielektrinantys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *