Kaip apgauti abs daviklį?

Author:

Kaip apgauti automobilio Abs jutiklį – galutinis vadovas

Automobilio stabdžiai yra viena svarbiausių automobilio sistemų. Jei stabdžiai nustoja veikti, turite bėdų, nes stabdymas yra gyvybiškai svarbus įgūdis, kurį reikia tobulinti prieš važiuojant automobiliu su varikliais. Geriausias būdas išmokti stabdyti automobilį – praktikuotis, todėl važiavimas gatve ir stabdymas prie šviesoforo yra puikus būdas susipažinti su tuo, ką gali ir ko negali padaryti jūsų stabdžiai. Kaip apgauti abs daviklį? Tačiau kas atsitinka, kai vairuojate vienas arba pasiimate draugą pasivažinėti aplink kvartalą? Ką daryti, jei reikia apgauti automobilio ABS jutiklį ir priversti jį manyti, kad stabdžių pedalui kažkas negerai? Kaip tai padaryti, kad “Google” nebūtų rodomas jūsų policijos įrašas? Šiame straipsnyje rasite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip apgauti automobilio ABS jutiklį ir priversti jį manyti, kad stabdžių pedalą spaudžia ne jo paties trinkelės.

Kaip apgauti abs daviklį?
Kaip apgauti abs daviklį?

Kas yra ABS jutiklis?

ABS jutiklis yra jūsų automobilyje esantis prietaisas, kuris nustato, ar stabdžių sistema veikia, ir siunčia signalą į jūsų smegenis, kurios liepia ratams sustoti. Yra daug skirtingų tipų jutiklių, kurių kiekvienas turi skirtingą paskirtį. Vieni jutikliai gali būti užprogramuoti siųsti signalus tik tada, kai nuspaudžiami stabdžiai, o kitus galima užprogramuoti taip, kad jie siųstų signalus nepriklausomai nuo situacijos. Kai kuriuos jutiklius galima nustatyti taip, kad jie siųstų signalą, kai nuspaudžiama tam tikra stabdžių pedalo dalis, kad norint sustoti nereikėtų vis iš naujo spausti pedalo. Šio tipo jutiklis vadinamas priekinio rato jutikliu ir dažnai montuojamas priekinėje automobilio dalyje.

Kaip užprogramuoti automobilio ABS

Geriausias būdas užprogramuoti automobilio ABS, kad ji reaguotų į įvairias važiavimo sąlygas, yra naudoti kompiuterį. Kaip apgauti abs daviklį? Yra daugybė internetinių programų, kurios gali padėti tai padaryti. Kai kurie automobilių gamintojai jau palengvino tokį programavimą, todėl jei turite tam tikros markės ar modelio automobilį, jums nereikėtų papildomai programuoti. Šie automobilių gamintojai jau atlieka didžiąją dalį darbo už jus. Norėdami užprogramuoti automobilio ABS, iš esmės turite jį išbandyti. Kai jūsų stabdžiai veikia tinkamai, tiesiog manykite, kad jie veikia, kai tik youiper perjungiama į “Brake” (stabdymas) ir įjungiamas kruizo valdymas. Taip jums nereikės nuolat žvalgytis atgal, kad įsitikintumėte, jog ten nieko nėra. Programuojant automobilio ABS sistemą, reikia žinoti du dalykus: ką iš tikrųjų gali padaryti jūsų stabdžių sistema ir ką jūsų automobilio kompiuteris mano, kad ji gali padaryti. Tai padarysite aiškiai užrašydami, ką jūsų kompiuteris mano, kad jūsų automobilis gali padaryti, ir tada naudodamiesi programine įranga sugalvokite, kaip tuos skaičius užrašyti popieriuje. Programuodami automobilio ABS sistemą, turite pagalvoti, kas nutiks, kai stabdžiai neveiks. Jei turite priekiniais ratais varomą automobilį, turite galimybę labai greitai visiškai sustabdyti automobilį, tačiau jei turite galiniais ratais varomą automobilį, sustabdyti automobilį užtrunka ilgiau, nes pirmiausia turi įšilti galiniai ratai.

Pigios apgaulingos kameros pirkimo privalumai

Pripažinkime: jei ketinate pirkti telefono kamerą, kad apgautumėte automobilio ABS, kodėl nepirkti kuo geresnės? Juk tai tik pinigai. Galite tiesiogine prasme įsigyti pigesnę ir ne tokią patikimą kamerą kaip vidutinė automobilio garso aparatūra ir vis tiek gauti ją, kad apgautų jūsų ABS jutiklius. O nusipirkę pigią kamerą “Amazon” net nepriartėsite prie rezultatų, kuriuos įmanoma pasiekti naudojant aukštos kokybės įrenginį. Taigi, kodėl verta rinktis pigią kamerą? Todėl, kad yra ir pigesnių būdų apgauti ABS jutiklius. Jums tereikia išleisti kelis šimtus dolerių aukštos kokybės įrenginiui ir būsite pasiruošę veikti. Jei norite sutaupyti kelis dolerius, puiku, tačiau turite būti atsargūs. Išleidę šiek tiek daugiau ir gavę geresnius rezultatus, negausite tokio didelio skirtumo, todėl gerai pagalvokite, kiek norite išleisti, ir įsitikinkite, kad gaunate tai, ko jums reikia.

“Google” ir reagavimas į avarines situacijas

Tai, kad galite nusipirkti pigią telefono kamerą ir apgauti ABS jutiklius, nereiškia, kad turėtumėte tai daryti. Svarbu nepamiršti, kad jūsų automobilis iš tikrųjų yra labai sudėtinga mašina ir kad ją reikia programuoti pagal tai, kaip ji veikia. Vienintelis būdas tai padaryti – naudoti aukštos kokybės įrenginį, kuris kainuoja daug pinigų. Kaip apgauti abs daviklį? Tokie daiktai skirti naudoti profesionalams, ir būtent jie gali jums iš tikrųjų padėti. Geriau naudoti profesionalų įrenginį ir ilgainiui sutaupyti pinigų. Vienintelis asmuo, kuriam iš tikrųjų reikia matyti jūsų stovėjimo kortelę, yra automobilių stovėjimo aikštelės prižiūrėtojas, o jūs galite naudoti šią kortelę, kad gautumėte nemokamą stovėjimą likusią dienos dalį.

Kaip apgauti abs daviklį?

Šiais laikais yra tiek daug galimybių apgauti automobilio ABS jutiklius, kad gali būti sunku suprasti, nuo ko pradėti. Yra pigių, prastos kokybės kamerų, kurios reklamuojamos kaip daug ką galinčios, bet kai iš tikrųjų jas panaudosite, pamatysite, kad jos nepateisina savo pažadų. Dauguma žemos kokybės kamerų, kurias galite įsigyti prekybos centruose, iš tikrųjų mažiau efektyviai apgauna ABS jutiklius nei aukštos kokybės įrenginys. Todėl turėtumėte rinktis aukščiausios kokybės įrenginį, kokį tik galite sau leisti, ir taip sutaupyti keletą dolerių. Ilgainiui būsite daug laimingesni. Turite klausimų ar pastabų? (Nebijokite mums pranešti!) Drąsiai rašykite toliau arba siųskite mums el. laišką! Mums patinka klausytis savo skaitytojų, o skaitytojai yra labai svarbūs tolesniam svetainės augimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *