Kaip nurootinti Samsung?

Author:

Kaip įsišaknyti Samsung Galaxy S4 | Patarimai ir gudrybės, kaip įsišaknyti savo telefoną

„Samsung“ pastaruosius trejus metus praleido sugedęs savo „Galaxy S“ išmaniųjų telefonų serijoje. Kiekviena nauja iteracija pagerina ankstesnę iteraciją ir padidina našumą, ekrano kokybę, fotoaparato skiriamąją gebą ir atminties talpą. Iki šiol matėme, kaip „Samsung“ kovoja dėl viršenybės beveik visomis pagrindinėmis išmaniųjų telefonų kompanijomis. Rezultatas? Armija ištikimų gerbėjų, kuriems patinka tik išpakuoti naujus mėgstamus įtaisus ir žaisti žaidimus „rask skirtumus“. Panašu, kad šiandien pasirodė visiškai naujas „iPod Nano“. Bet kaip įsitikinti, kad turite naujausią ir geriausią telefono versiją? Jūs atspėjote: įsišakniję savo S4/S5/S6/S7 telefoną! Naudodami šį vadovą sužinosite, kaip įsitvirtinti „Samsung Galaxy S4“ naudojant pasirinktinius ROM ir branduolius, taip pat kaip įdiegti pasirinktinį atkūrimą S4 / S5 / S6. Parodysime įvairius būdus, kaip išnaikinti įrenginį, nuoseklias instrukcijas, kaip atrakinti įkrovos įkroviklį ir įdiegti tinkintą programinę-aparatinę įrangą iš TWRP ir CWM atkūrimo (atsargos), taip pat išsamias pamokas apie mirksinčias atsargines ROM ar kitas pasirinktines versijas. neįsišaknijęs modelis. Kaip nurootinti Samsung? Jūs nesužinosite, nebent pasakysime, kad telefono įsišaknijimas gali padaryti viską – nuo ​​sistemos našumo padidinimo iki funkcijų, kurių nėra oficialiais kanalais, įgalinimo. Nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, kodėl norite išjungti „Samsung Galaxy S4“ ar bet kurį kitą

Kaip nurootinti Samsung?
Kaip nurootinti Samsung?

Kas yra įsišaknijimas?

Telefono įsišaknijimas – tai sistemos perkrovimo, per mažo įjungimo, įsijungimo ar kitokio klastojimo procesas, siekiant gauti prieigą prie funkcijų, kurios nepasiekiamos „paprastiems“ vartotojams. Kai įsišaknijimo procesas bus baigtas, jūs visiškai valdysite savo telefoną. Įrenginyje galite suaktyvinti pasirinktinius ROM ar kitą modifikuotą programinę-aparatinę įrangą arba galite suaktyvinti pasirinktinį atkūrimo vaizdą, kad suaktyvintumėte naują ROM, jei norite pradėti nuo nulio. Jūs netgi galite išjungti savo telefoną, jei nenorite išjungti pasirinktinio atkūrimo vaizdo ar ROM – funkcija, vadinama „adb root“, leidžia visiškai valdyti savo telefoną, net kai jame veikia neįsišaknijusi sistema.

Kaip išjungti „Samsung Galaxy S4“ Patarimai ir gudrybės

Yra daug būdų, kaip išnaikinti įrenginį, ir mes suskirstėme procesą į keturias pagrindines dalis: įkrovos įkrovos atrakinimas ir pasirinktinio atkūrimo įdiegimas įrenginyje. Pradėsime išpakuodami naująjį „Samsung Galaxy S8“, o tada parodysime, kaip išjungti telefoną naudojant tinkintą programinę-aparatinę įrangą. Įkrovos įkrovos atrakinimas: tai yra procesas, kuriuo pašalinami gamintojo nustatyti telefono naudojimo apribojimai. Yra daug įvairių būdų tai padaryti, tačiau bendra idėja yra gauti specialų atrakinimo įrankį iš „Google“ arba tinkintą atrakinimo įrankį jūsų telefonui. Kaip nurootinti Samsung? Kai turėsite įrankį, tiesiog prijunkite telefoną prie kompiuterio ir paleiskite įrankį iš ten. Būtinai sukurkite atsargines telefono duomenų kopijas naudodami greitą įsišaknijusią „Android“ failų tvarkyklę, pvz.,ウスクロ arba SD kortelę. Kai įrankis atrakina jūsų telefono įkrovos įkroviklį, galite laisvai įdiegti bet kokius pasirinktinius ROM arba sistemos vaizdus savo telefone.

Tinkinto atkūrimo įdiegimas įrenginyje:

Pasirinktinis atkūrimas yra įrankis, leidžiantis visiškai valdyti įrenginį. Kai pirmą kartą įdiegsite tinkintą atkūrimą telefone, jūsų telefono kataloge bus sukurtas adb aplankas – čia bus saugomos visos įrenginio atsarginės kopijos. Galite išvalyti šį aplanką, kad atlaisvintumėte vietos naujiems telefono duomenims, jei norite pradėti iš naujo. Įdiegę tinkintą atkūrimą savo įrenginyje, galite paleisti naują tinkintą programinės aparatinės įrangos vaizdą (ROM) telefone, prijungę jį prie kompiuterio ir pritaikydami būtinus (ir papildančius) Google Apps ir Systemalyst įrankius. Nesvarbu, kurią „Android“ versiją naudojate, tinkintas atkūrimas padės atkurti pasirinktinius ROM ir kitą modifikuotą programinę-aparatinę įrangą beveik bet kuriame telefone.

Išpakuosime naująjį Galaxy S8!

Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus, turėsite visiškai įsišaknijusį „Samsung Galaxy S8“, kuriame veikia naujausia ir geriausia „Android“ versija. Išpakuokite telefoną ir pažiūrėkite į jo vidų. Pamatysite, kad telefonas yra su atrakinta įkrovos įkrovikliu ir veikia SuperSu, modifikuotoje Android versijoje, leidžiančioje išjungti įrenginį. „Super Su“ taip pat yra funkcija, leidžianti ištrinti įrenginio duomenis, įskaitant „Google“ paskyrą. Kaip nurootinti Samsung? Nereikia išjungti savo telefono, kad galėtumėte jį naudoti kaip įprastą telefoną, tačiau rekomenduojame tai padaryti, kad galėtumėte geriau valdyti įrenginį.

Kokio tipo telefone yra įsišaknijusi operacinė sistema?

„Galaxy S8“, „S8 Plus“ ir „Note 8“: „S8“, „S8 Plus“ ir „Note 8“ yra pagrįsti „Android 8.0“ („Oreo“) arba naujesne versija, todėl turi „įsišaknijusią“ operacinės sistemos versiją, leidžiančią atlikti visus veiksmus. telefono funkcijas be root. Jei norite visos šakninės prieigos, tai yra būdas.

Kaip įdiegti pasirinktinį atkūrimą savo S4 / S5 / S6

Galite įdiegti tinkintą atkūrimą savo S4 / S5 / S6 naudodami įtaisytuosius įrankius telefone arba galite įdiegti tinkintą atkūrimo vaizdą savo kompiuteryje. Įsitikinkite, kad kompiuteryje įdiegtas naujausias tinkintas atkūrimo įrankis. Norėdami kompiuteryje įdiegti pasirinktinį atkūrimo vaizdą, atlikite šiuos veiksmus: 1. Išskleiskite failo turinį į kompiuterio aplanką. 2. Paleiskite įrankį, kai telefonas prijungtas prie kompiuterio. 3. Kontekstiniame meniu pasirinkite „nuvalyti“. 4. Pasirinkite „taip“, kad visi laukeliai būtų pažymėti. 5. Paskutinį langelį, kurį norite pažymėti, pasirinkite „taip“. 6. Kontekstiniame meniu pasirinkite „įdiegti“. 7. Patvirtinkite diegimą ir palaukite, kol telefonas įsijungs iš naujo. 8. Kai telefonas bus paleistas iš naujo, prisijunkite prie įrenginio naudodami numatytąją vartotojo paskyrą. Jei norite būti itin techniški, taip pat galite įjungti pasirinktinį atkūrimo vaizdą prie kompiuterio, kurį galite prijungti per USB. Atlikite šiuos veiksmus: 1. Įdiekite „Windows“ arba kito tipo OS savo kompiuteryje. 2. Įdėkite telefono vidinę atmintį kaip „c“ diską. 3. Nukopijuokite atkūrimo vaizdą į „c“ diską. 4. Sumontuokite „c“ diską kaip „rw-“. 5. Įjunkite telefoną į DFU režimą laikydami nuspaudę maitinimo ir garsumo mažinimo mygtukus ir pastumdami į atrakinimo padėtį. 6. Prijunkite telefoną prie kompiuterio ir paleiskite įrankį taip, lyg tai būtų įprastas įrenginys. 7. Kai atkūrimo procesas bus baigtas, atjunkite telefoną nuo kompiuterio ir įprastu būdu paleiskite jį iš naujo. 8. Kai telefonas vėl veiks įprastu režimu, galėsite suaktyvinti tinkintą atkūrimo vaizdą, kurį nukopijavote į kompiuterį.

Paaiškinta: mirksi atsarginės ROM arba kitos pasirinktinės versijos neįsišaknijusiame modelyje

Prieš eidami toliau, turėtume tiksliai paaiškinti, ką darome. Neįsišaknijusiame įrenginyje perkeliame pasirinktinį ROM arba pasirinktinę esamo ROM versiją. Tai nerekomenduojama ir gali sugadinti telefoną. Tačiau, jei norite rizikuoti, galite gauti prieigą prie naujų funkcijų, kurios pasiekiamos tik per pasirinktinį ROM. Jei norite atkurti nestandartinį ROM, rekomenduojame naudoti ClockworkMod (CWM) atkūrimą. Kaip nurootinti Samsung? Norėdami įjungti pasirinktinę ROM neįsišaknijusiame įrenginyje, atlikite šiuos veiksmus: 1. Atsisiųskite pasirinktinį ROM, kurį norite atnaujinti. 2. Įdėkite atkūrimo vaizdą į kompiuterio aplanką. 3. Prijunkite telefoną prie kompiuterio ir paleiskite atkūrimo įrankį taip, lyg tai būtų įprastas įrenginys. 4. Kai atkūrimo procesas bus baigtas, iš naujo paleiskite telefoną ir mėgaukitės naujomis įrenginio funkcijomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *