Kaip išelektrinti drabužius?

Author:

Kaip įelektrinti drabužius, kad jie atrodytų nuostabiai!

Drabužiai yra didelė mūsų tapatybės dalis. Jei skaitote šį straipsnį, vadinasi, tikriausiai per daug laiko praleidžiate galvodami apie savo drabužius. Juk nuo jų priklauso, ar galėsite savimi pasirūpinti, ar ne, tiesa? Taigi čia rasite viską, ką reikia žinoti apie drabužių įelektrinimą, kad jie atrodytų nuostabiai! Jei bent kiek ilgiau sekate mano tinklaraštį, žinote, kad turiu šiek tiek pomėgį elektrai ir technologijoms. Kaip išelektrinti drabužius? Man patinka tyrinėti technologijų ir kasdienio gyvenimo ryšį – nuo prietaisų iki namų ir mados (įskaitant …Skaitykite daugiau idingas ir vienijančias). Tačiau kai reikia pasipuošti ar pasidažyti, yra dalykų, kurių tiesiog neįmanoma pasiekti šiuolaikinėmis technologijomis. Kas būtų, jei galėtume pakeisti savo spintas, nenusileisdami stiliui? Būtent tai ir įkvėpė šį įrašą… Jei ieškote patarimų, kaip elektrifikuoti savo spintas, kad jos atrodytų nuostabiai, skaitykite toliau!

Kas yra elektrifikuoti drabužiai?

ELEKTRIZUOTI DRABUŽIAI – tai, trumpai tariant, drabužiai, kuriuos maitina elektra. Yra daug elektrifikuotų drabužių rūšių, tačiau dvi pagrindinės kategorijos yra elektros energiją naudojantys audiniai ir laidūs audiniai. Kaip išelektrinti drabužius? Kaip turbūt numanote, elektrinis audinys gaminamas iš elektrai laidžios medžiagos, pavyzdžiui, šilko, kašmyro ar metalinių siūlų. Kita vertus, laidusis audinys gaminamas iš lengvo, patvaraus audinio, kuris leidžia dėvėtojui jausti elektros krūvį, kai jis su juo liečiasi.

Kaip išelektrinti drabužius?
Kaip išelektrinti drabužius?

Kokie yra geriausi įelektrinti drabužiai?

Kaip minėta pirmiau, elektrinis audinys yra labiausiai paplitęs įelektrintų drabužių tipas. Jis mielas, lengvas ir lengvai dėvimas. Jį galite dėvėti dieną arba naktį, be to, jis skirtas dėvėti laisvai, kad nesukeltų jokių problemų dėvinčiajam. Kita vertus, laidus audinys yra toks, kurį turi dėvėti žmonės, turintys specialių poreikių, pavyzdžiui, vėžiu sergantys pacientai, širdies ligomis sergantys žmonės ar visi kiti, kuriems gali reikėti atsargiai elgtis su laidžiais drabužiais.

Kaip įelektrinti drabužius

Jei norite įelektrinti savo drabužius, turite pradėti nuo to, kad išsiaiškintumėte, kokio tipo drabužius dėvite dažniausiai. Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Kaip išelektrinti drabužius? Pirmasis – išsiaiškinti, kokius drabužius turite ir kaip juos dėvite. Jei neturite atsakymo į šį klausimą, pabandykite tai padaryti š..

  • Pažvelkite į savo mėgstamiausius drabužius. Pažiūrėkite, ar yra koks nors jų dėvėjimo modelis – Ar paprastai dėvite laisvus, ar aptemptus jėgos drabužius? Jei drabužius nešiojate laisvus, pabandykite juos dėvėti su liemenėle arba virš marškinėlių. Jei mėgstate aptemptus drabužius, išbandykite juos su laisvai krentančiais marškinėliais ar džemperiu.
  • Tada išsiaiškinkite, kokiu paros metu drabužius dėvite dažniausiai. Pavyzdžiui, jei drabužius dažniausiai dėvite rytais, pabandykite prie rytinių drabužių pridėti šviesų, kad atrodytumėte kitaip. Jei mėgstate dėvėti drabužius naktį, pabandykite prie vakarinių drabužių pridėti šviesų ir išgauti kitokią išvaizdą.
  • Kai surinksite keletą panašių detalių, metas jas sukarpyti į elektrifikuotas versijas. Norėdami tai padaryti, pirmiausia išsiaiškinkite, kurią elektrifikuojamą drabužių dalį jūsų elektrifikuoti. Pavyzdžiui, jei paprastai dėvite savo elektrinių audinių drabužių marškinėlius naktį, nustatykite, ar yra marškinėlių dalis, kuriai būtų naudinga papildoma elektros energija.
  • Kai nustatysite, kurią jūsų drabužių dalį reikia elektrifikuoti, atitinkamai juos sukarpykite.
  • Galiausiai susekite detales taip, kad jos sudarytų vientisą drabužį.

3 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie elektrifikuotus drabužius

  • Kada paskutinį kartą namuose įjungėte šviesą? Jei esate kaip dauguma žmonių, to nedarėte jau daugelį metų. Štai kodėl labai svarbu pakeisti savo išvaizdą ir suteikti namams šiek tiek ryškumo keliomis šviesomis.
  • Jei neturite laiko eiti į parduotuvę ir pirkti šviestuvų, visada galite kreiptis į internetinę parduotuvę, pavyzdžiui, “Amazon”, ir įsigyti keletą šviesos diodų (vadinamųjų lempučių), kuriuos galėsite įjungti į esamą šviesos lizdą. Jie padidins jūsų turimų šviestuvų energijos vartojimo efektyvumą!
  • Galiausiai nebijokite eksperimentuoti. Niekada nesuklysite pasirinkę kelis skirtingus apšvietimo būdus!

Kaip išelektrinti drabužius?

Drabužiai yra didelė mūsų tapatybės dalis. Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai per daug laiko praleidžiate galvodami apie savo drabužius. Juk nuo jų priklauso, ar galite savimi pasirūpinti, ar ne, tiesa? Taigi čia rasite viską, ką reikia žinoti apie drabužių įelektrinimą, kad jie atrodytų nuostabiai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *