Kaip įrengti jaunuolio kambarį?

Author:

Paauglių berniukų miegamojo idėjoms apsvarstykite atvirą drabužių spintą marškiniams ir striukėms su lentynomis ir krepšiais sulankstytiems drabužiams. Tai reikš, kad viskas bus po ranka ruošiantis ryte, padėsite jiems laiku atsikelti ir išeiti pro duris. Suteikę paaugliui savo skalbinių krepšelį ir didelę šiukšliadėžę, erdvėje bus tvarkinga ir ramu. Grindų lempa yra praktiškas bet kurio miegamojo priedas, sukuriantis aplinkos švytėjimą ir jaukumą. Padidinkite naudodami šaunią filmo stiliaus toršerą, kad padarytumėte didelį įspūdį, ir susluoksniuokite ją su naktiniais šviestuvais ir lubų šviestuvu, kad jūsų paauglys galėtų reguliuoti apšvietimo lygį, nesvarbu, ar jis skaito, žaidžia, ar po pamokų leidžia laiką su draugais. Kalbant apie miegamojo apšvietimo idėjas, kodėl gi nepriklijavus baterijomis maitinamų LED juostelių prie lentynų apačios, kad būtų papildomas šviesos sluoksnis? Juos galima pigiai nusipirkti paprastose parduotuvėse ar tiesiog internetu. Padėkite vieną po stalu ir atrodys, o kitą lempą ant lentynos, taip sukursite jaukumą kambaryje. Pakabinkite meno kūrinius, šoninis staliukas su priedais ir žvake su neoniniu raštu ant sienos.

Į savo jaunuolio ar paauglių miegamąjį įdėkite spalvingą rašomąjį stalą su ryškiomis dokumentų dėžėmis ir aplankais. Paverskite pagrindines lentynas laižydami dažus ir ieškokite tinkamų spalvų raštinės reikmenų laikymo galimybių. Naudokite likusius tapetus ir dažus, kad padidintumėte lentynos gylį. Lentynos taip pat patogios brangiems daiktams eksponuoti. Idealus namų dekoravimo redaktorius, rekomenduoja sukurti atvirų kubo lentynų plotą, kad mėgstamus treniruoklius, beisbolo kepuraites ir trofėjus paverstumėte eksponatais.

Puiki idėja padaryti poilsio kampą: modernus kambarys su pilku sėdmaišiu ir kambarine gėle. Jei jūsų paauglys nori ramios ir minimalistinės išvaizdos, rinkitės švelnią ir modernią schemą su neutraliais tonais, patogiomis sėdimomis vietomis ir kambariniais augalais. Tai leis jums sukurti ramią poilsio zoną paauglių berniukų miegamajame, į kurią prireikus atsitraukti. Ramios sėdimos vietos, pvz., sėdmaišiai ar net grindų pagalvėlės, puikiai tinka norint žiūrėti televizorių, skaityti ar žaisti žaidimus. Juos galima lengvai perkelti po kambarį, kai ateina ir draugai.

Ieškokite pramoninės atmosferos medžiagų, kurios sustiprintų išvaizdą ir sukurtumėte vizualinį įdomumą – nuo ​​vario iki betono. Šioje erdvėje medžio drožlių plokštės yra smagi funkcija, kuri suteikia tekstūros ir gražiai kontrastuoja lygaus palėpės lovos rėmo plieno atžvilgiu. Pridėkite daug kabliukų ausinėms, skrybėlėms ir krepšiams pakabinti. Jaunuolio kambario baldai turi įnešti jaunatviškumo, kūrybiškumo jausmo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *