Kaip išrinkti dovaną brangiai moteriai?

Author:

Kokią dovaną išrinkti brangiai moteriai?

Pabandykite išsirinkti kelias šventines ar kalėdines dovanas visoms skirtingoms savo gyvenimo moterims. Kai turi apipirkti savo mamą, seserį, svainę ar žmoną,  gali atrodyti, kad beveik neįmanoma sugalvoti joms tinkamos dovanos. Kadangi mes mėgstame iššūkius beveik taip pat, kaip mėgstame šventes ir apsipirkti internetu, pateiksime keletą patarimų kuriuose yra unikalių dovanų idėjų stiliaus ir pomėgių moterims, kad jums būtų lengviau.

Taigi, kas galėtų patikti konkrečiai moteriai? Gal atsipalaidavimo dovanos tai, kuriai tikrai praverstų atostogos, gal įkurtuvių ir šeimininkės dovanos toms, kurios mėgsta dažnai suktis namuose, o gal tiesiog paprastos praktiškos dovanos? Pateikiame keletą dovanų idėjų:

Dovanų kuponas moterims

Nuostabi idėja norint nudžiuginti moterį. Ar gi nebūtų malonu išsirinkti dovaną pačiai? Dovanų kuponus galima įsigyti įvairiausius, pavyzdžiui su konkrečia paslauga ir tokius su kuriais moteris gali pati rinktis iš paslaugų sąrašo. Žinoma, dovanų kuponų paslaugų sąrašas labai ilgas. Galima rinktis nuo SPA procedūrų iki aktyvaus laisvalaikio praleidimo.

Makiažo mėgėjoms

Nesvarbu, kokio tipo kosmetikos entuziastė ji bebūtų, visada rasite kuo ją nustebinti esant tokiai didelei pasiūlai įvairiose fizinėse bei internetinėse parduotuvėse.

Mados mėgėjoms

Gali būti sunku ką nors padovanoti tai moteriai, kuri turi ypatingų skonių, tačiau kai kurie daiktai neabejotinai privers nusišypsoti bet kurią mados gerbėją. Apsvarstykite „Gucci“ logotipo pižamą su džiaugsmą keliančiais šventinių atspalvių motyvais arba „Saint Laurent“ beisbolo kepuraitę. Kas galėtų atsispirti Bottega Veneta kasetiniam krepšiui su parašu, paminkštinta oda ir grandinės dirželiu?

Šalto oro drabužiai, skirti dovanoti per šventes

Žieminiai šalikai, kepurės, pirštinės ar batai visada yra puiki idėja dovanai šaltuoju metų laiku. Juk visi norime baltų Kalėdų. Norisi tokių dovanų, kurias iškart būtų galima panaudoti kai lauke yra labai šalta ir snieguota. Jei norite iš karto ją nustebinti, leiskite jai išvynioti klasikinį „Acne Studios“ moherio šaliką arba Maxo Maros vilnones meškines kumštines pirštines. Tačiau privaloma sezono žiemos apranga tikrai bus Gabriela Hearst Chloe ir Moon Boot žieminiai batai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *