Kaip išsirinkti akinius?

Author:

Akiniai skaitymui – viskas jūsų patogumui

Verta pastebėti tai, kad žmonių, kurių nekamuoja didesnės ar mažesnės regos problemos galime rasti vis mažiau ir mažiau. Drąsiai galima teigti, kad priežasčių, kurios kenkia mūsų regėjimui yra tikrai ne viena. Tai gali būti ir įgimtos genetinės ligos ir laikui bėgant susiformavusių jų židinių pasekmės, dažnas ir bemaž nuolatinis techninių priemonių naudojimas, skaitymas tamsoje, patiriamas nuolatinis nuovargis bei stresas ir pan. Tad, priežasčių, kurios lemia silpstantį regėjimą gali būti tikrai ne viena. Turime suvokti tai, kad akys yra bemaž vienos iš didžiausių mūsų turtų, tad turime jas saugoti ir branginti visomis savo išgalėmis. Be jokios abejonės, kartais, tai padaryti gali būti kaip niekada sunku. Tarkime, jei jūsų darbas kasdien yra su kompiuteriu, vargu ar galėsite tinkamai pailsinti akis. Žinoma, dirbant labai svarbios yra atokvėpiui skirtos pertraukos. Tad, per valandą akių poilsiui turėtumėte skirti bent 10 -15 min. Tikime, kad tokiu atveju, akys pavargs tikrai kur kas mažiau. 

Kaip išsirinkti akinius?
Kaip išsirinkti akinius?

Pagalbos priemonės jūsų pavargusioms akims

Jums kyla klausimas, kokios priemonės galėtų padėti jūsų pavargusioms akims? Šiame straipsnyje pabandysime jums į tai atsakyti. Žinoma, kiekvieno iš jūsų regėjimo problemos gali būti labai skirtingos. Natūralu, kad šioje situacijoje ir pačių akių reakcija būna kiek kitokia. Tačiau, jeigu pastebite net mažiausius regėjimo sutrikimus, būtina kreiptis į oftalmologijos specialistą. Būtent jis gali tinkamai patarti kaip išsirinkti akinius, kurie padės matyti geriau, o galbūt ir išvengti dar didesnės akių nusilpimo rizikos. Žinoma, vien nešioti jums paskirtų dioptrijų akinių tikrai nepakaks. Drąsiai galima teigti, kad čia labai svarbūs irt kitos gerą regėjimą palaikančios priemonės, tokios kaip:

  1. Akių drėkinimas. Reguliariai lašinkite į akis jas drėkiinančius ir balansą palaikančius lašiukus. Jei jūsų akys jautrios – naudokite specialias priemones, kurios nedirgintų akies obuolio ir žinoma, paties vyzdžio.
  2. Kasdien atlikite akių mankštos pratimus. Jie yra labai nesudėtingi. Manšta akims yra labai svarbi ne tik tuomet, kai norime pagerinti regėjimą, tačiau ir kasdieniam, geram jo palaikymui.
  3. Leiskite savo akims pailsėti. Puikus būdas tai padaryti – vėsaus agurko grižinėlis, žvelgimas į debesis ar tiesiog kurį laiką pabūti užsimerkus.

Tai tik keletas naudingų patarimų, o šį sąrašą galėtume tęsti ir tęsti. Būtina suvokti tai, kad akys priemonė, mums leidžianti mėgautis visais gyvenimo malonumais. Kaip išsirinkti akinius?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *