Kaip išsirinkti alkotesterį?

Author:

Alkotesteris internetu. Kur galima jį įsigyti?

Gerai žinome tai, kad techninių priemonių gausa mūsų gyvenime tampa vis didesnė ir didesnė. Būtina suvokti tai, kad šis pasirinkimas yra tikrai ne beprasmis. Kiekviena iš šių priemonių suteikia mums galimybę gyventi komfortabiliau ir mėgautis visais gyvenimo malonumais. Tačiau, gerai žinome tai, kad kartais jiems jau nejaučiame jokio saiko. Būtina pastebėti, kad pastarosios problemos labai dažnai yra susijusios su narkotinėmis medžiagomis, tabako gaminiai ir žinoma, alkoholiu. Puikiai suvokiame tai, kad apsvaigus reikėtų vengti bet kokių rimtų veiklų, ypatingai tų, kurios susija ne tik su jūsų, tačiau ir greta esančių žmonių sveikata. Drąsiai galima teigti, kad to nepaisyti mes neturime teisės. Tačiau, tai supranta tikrai ne kiekvienas iš mūsų. Labai dažnai girdime apie eismo įvykius, kuriuos sukėlė girti ar kitaip apsvaigę vairuotojai. Dėl šios priežasties nukentėti gali ne tik patys vairuotojai, tačiau ir su jais važiavę žmonės ar tie, kurie pasitaikė jo kelyje.

Kaip išsirinkti alkotesterį?
Kaip išsirinkti alkotesterį?

Kaip galime išvengti nemalonių eismo įvykių?

Gerai žinome tai, kad jaustis ir būti apsvaigusiam yra du skirtingi dalykai. Puikiai suvokiame tai, kad mūsų pasamonė šiuo klausimu gali būti labai apgaulinga. Be jokios abejonės, nuostabu tai, kad didžiulį darbą šiuo klausimu atlieka policijos pareigūnai, kurie ne tik sustabdo ir patikrina transporto priemonių vairuotojus. Tai lengvai ir greitai galima padaryti profesionalaus alkotesterio pagalba. Smagu pastebėti, kad tokie įrenginiai yra prieinami kiekvienam iš mūsų ir juos gali įsigyti bemaž bet kas. Žinoma, kalibruojamas alkotesteris kainuoja kur kas daugiau. Paprastai jo kaina gali prasidėti nuo 200 – 300 eu. Tad, jei vairuotojas dvejoja dėl savo būklės, visuomet kur kas geresnis sprendimas yra pasitikrinti ir nesukelti pavojaus ne tik sau, tačiau ir aplink esantiems žmonės. Tad, klausimų, kaip išsirinkti alkotesterį kilti tikrai neturėtų. 

Alkotesterio naudojimo ypatumai

Trumpai priminsime pagrindines alkotesterio naudojimo taisykles. Drąsiai galima teigti, kad tai padaryti tikrai nėra sunku. Alkotesteris, dažniausiai, yra įjungiamas vos vienu mygtuko paspaudimu. Giliai įkvėpkite ir pūskite apžiojus nurodytą angą, kol aparatas duos ženklą nustoti tai daryti. Ekrane netrukus pasirodys ir jūsų promilių skaičius. Norint vairuoti automobilį, jos negali būti didesnės kaip 0,4. Taigi, jei ši norma alkotesterio ekrane yra rodoma bent kiek didesnė – keliones atidėkite ir paprašykite kitų pagalbos. Verta pastebėti tai, kad kiekvieno iš mūsų kūnas alkoholį toleruoja ir skaido skirtingai. Tad, vieniems tenka laukti kiek ilgiau. Kaip išsirinkti alkotesterį?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *