Kaip išsirinkti antspenius?

Author:

Antspeniai naujagimio maitinimui ir jų pasirinkimo klausimai

Verta pastebėti tai, kad gimus mažyliui, mamai bemaž viena iš sunkiausių užduočių tampa jo maitinimo klausimas. Būtina suvokti, kad vienoms su tuo susidoroti gali būti kur kas paprasčiau, tačiau, kitoms – labai sudėtinga. Drąsiai galima teigti, kad šiuo klausimu, labai svarbią poziciją užima ir naujagimis. Jei jam pavyksta teisingai apžioti krūtį, natūralu, kad maitinimo procesas tokiu metu tampa paprastu ir lengvu. Tačiau, jei nutinka priešingai, bėdų gali kilti ne tik pačiai mamai, tačiau ir mažyliui. Jei jis nėra maitinamas tinkamai, kur kas lėčiau auga jo svoris, vystosi gyvybiškai svarbios sistemos, kitos motorikos priemonės ir pan. Gi, maistas kiekvienam gyvam organizmui yra gyvybiškai svarbus! Puikiai suvokiame tai, kad naujagymiui tai yra kur kas svarbiau, nei bet kas kita. Dėl šios priežasties, kiekviena mama turi ieškoti būdų, kaip galėtų tinkamai pamaitinti savo mažylį. 

Kaip išsirinkti antspenius?

Naujagimio maitinimo būdai ir papildomos priemonės

Verta pastebėti tai, kad maisto kelias naujagimio gyvenime gali būti ir labai sudėtingas. Jei mama nebega, nenori ar negali aprūpinti jo maistu savarankiškai, tokiu atveju, yra pasitelkiamos kitokios priemonės. Be jokios abejonės, tai gali būti įvairūs pieno mišiniai. Tačiau, puikiai suvokiame tai, kad savos mamos pieno niekas negali pakeisti ir jis yra pats artimiausias ne tik genetine prasme, tačiau ir jame esančių maistinių medžiagų santykiu. Puikiai suvokiame tai, kad kūdikio maitinimas yra tikras iššūkis. Be jokios abejonės, reikia ieškoti būdų, kurie būtų priimtini tiek pačiai mamai, tiek ir jos maitinamam kūdikiui. Drąsiai galima teigti, kad gana dažnu pasirinkimu, padedančiu tinkamai maitinti kūdikį yra ne kas kita, kaip tik antspeniai. Be jokios abejonės, tokiu atveju kyla ir pasirinkimo dilemos, kokius ir kaip išsirinkti antspenius? Tačiau, viskas yra labai paprasta. Verta pastebėti tai, kad svarbiausi pasirinkimo kriterijai yra:

  • Krūties ir spenelio forma;
  • Krūties ir spenelo dydis;
  • Vaiko amžius;
  • Kitos problemos.

Numačius šiuos niuansus, pasirinkti tinkamus antspenius bus kur kas paprasčiau.

Kur galima įsigyti anspenių ir kokiai yra jų kaina?

Drąsiai galima teigti, kad antspenius galima įsigyti tiek vaistinėse, tiek ir jų padaliniuose internete ar kitose specializuotose čia esančiose prekybos vietose. Gerai žinome, kad tokios priemonės tikrai nėra itin brangios, tačiau, negalima teigti, kad tai labai pigi žindymui skirta papildoma priemonė. Paprastai, 2 vnt. pakuotės kaina gali siekti apie 10 eur. Kaip išsirinkti antspenius?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *