Kaip išsirinkti kaljaną?

Author:

Verta pastebėti tai, kad laisvalaikio veiklų pasirinkimo asortimento spektras yra tikrai labai platus. Be jokios abejonės, kiekvienas iš mūsų galime turėti ir labai skirtingus pomėgius. Tarkime, itin akivaizdu tai, kad daliai visuomenės narių patinka aktyvios pramogos, tačiau kitiems kur kas artimesnės gali atrodyti pasyvios laisvalaikio veiklos. O visą tai yra visiškai natūralu. Turime suvokti tai, kad vienodų žmonių nėra ir turime mokėti priimti kitus tokius, kokie jie yra. Gi, ir kiekvienas iš mūsų norime būti suprastas. Be jokios abejonės, neretai, padaryti tai yra tikrai sunku.

Kaip išsirinkti kaljaną?
Kaip išsirinkti kaljaną?

Tačiau, būtent šia tema ir yra kalbama tuomet, kai diskutuojama apie asmenybės ugdymą, kito žmogaus pažinimą ar net pasaulio suvokimą, kultūrų, elgsenos skirtumus. Be jokios abejonės, labai daug diskutuojama ir apie tai, kaip teisingai reikėtų suprasti paauglių elgesį. Tarkime, jau ankstyvoje paauglystėje juos domina tokie klausimai, kaip issirinkti kaljana, kokius svaiginančius preparatus galima įsigyti ir naudoti bei pan. Turime suvokti tai, kad vaiko brendimas ir įsiliejimas į pasaulį šiandien yra visiškai kitoks nei jis buvo prieš 5 ar 10 metų. Drąsiai galima teigti, kad šie elgesio pokyčiai yra puikus visa to patvirtinimas.

Kaip išsirinkti kaljaną?
Kaip išsirinkti kaljaną?

Be jokios abejonės, visuomet buvo ir bus taip, kad tėvai iš savo vaikų tikisi bent panašiai to, kaip gyveno ir jie patys. Visiškai natūralu, nes tokiu metu atrodo, kad tik tokios ir ne kitokios elgesio dogmos yra priimtinos. Tačiau, turime suprasti, kad turime tinkamai įvertinti tai, kas vyksta šiandien.

Tarkime, kalbant apie paauglių skaitinius, šiemet, kaip niekada pastebėtas labai didelis susidomėjimas knygomis karo tema. Puikiai suvokiame, kad šiuos procesus paskatino ne kas kitas, kaip tik žiaurus kraujo karas Ukrainoje. Turime suvokti tai, kad į tokius įvykius vaikai, o ypač tai matantys paaugliai, reaguoja labai jautriai. Be jokios abejonės, tai jiems gali sukelti tiek teigiamas, tiek ir neigiamas emocijas.

Kaip išsirinkti kaljaną?

Tokiu metu, tėvų pareiga yra supažindinti juos su esama situacija, paaiškinti, atsakyti į jiems kylančius klausimas. Bet kuriam paaugliui tai yra tikrai labai svarbu. Tikėtina, kad tokiu metu, kils ir kur kas mažiau tokių minčių, kaip issirinkti kaljana. Žinoma, kaip ir minėjome, tai gali būti viena iš laisvalaikio pramogų atributikų. Tačiau, ji jokiu būdu nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Tai gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *