Kaip išsirinkti namų kvapą?

Author:

Tinkamai pasirinktas namų kvapas ne tik sukurs namų jaukumą, bet ir taps nuostabiu interjero aksesuaru. Šiomis dienomis, kai už lango žiema ir artėja didžiosios šventės, namo aromatų paieška labai išaugo – teigia prekybininkai. Juolab, kad tai puiki dovana bet kokia proga. Namų kvapai su pagaliukais yra vis dar populiariausias namų kvapo variantas. Tačiau, be abejonės,  galima rasti ir kitokių variantų. Tik kai prieš akis iškyla tas mielas vaizdas – gražus buteliukas su kyšančiomis gležnomis plonomis lazdelėmis, tarsi ir nesinori kažko kito ieškoti. Taigi, šiek tiek plačiau apie namų kvapus.

Namų kvapą derinkite prie savo asmenybės

Pirmiausia reiktų atsiminti, jog kvapas namuose tvyros nuolatos. Tikriausiai jums pažįstama situacija, kai pamėgtas naujų kvepalų kvapas po kelių dienų ar net kelių valandų ima erzinti? To tikrai nedera pamiršti renkantis namų kvapus. 

Daugelis žmonių, ir ne tik moterų, turi keletą kvepalų buteliukų. Tačiau geriau jais pasidomėjus tikrai atrasite, jog vieno žmogaus visuose buteliukuose  vyrauja panašūs aromatai ir natos. Vadinasi, kiekvienas turime  savo mėgstamus kvapus. Pasistenkite rasti namų kvapų su tais pačiais aromatais, kurie jums mieli. Tai garantuos, jog sėkmingai nusipirksite naują namų kvapą. Jeigu patinka sunkesni tonai, ieškokite medienos tabako ar ąžuolo namų kvapų. Mėgstantiems švelnesnius tonus tiks citrusiniai ar gėlių aromatai. Beje, turėtumėte žinoti, jog šių produktų asortimente vyrauja keturios pagrindinės kvapų grupės: medienos, prieskonių, vaisių ir gėlių. 

Nenumokite ranka į namų interjerą

Net neabejojame, jog namų kvapą renkatės ne tik dėl aromato, bet ir interjero jaukumo. Apie tai, kad buteliuko spalva ir dizainas bus derinamas prie namų spalvų jau žinome. Tačiau žinokite, kad ir kvapą galima priderinti prie interjero. Išmėginkite ir įsitikinsite. Jeigu jūsų namuose minimalistinis stilius ir daug laisvos erdvės rinkitės citrusų ar baltų gėlių aromatus. Spalvingiems namams tiks ryškesni vaisių ir spalvotų gėlių deriniai. O štai daug medienos turinčiam interjerui bus idealus spygliuočių, smilkalų ar ambros aromatas. 

Telieka priminti vieną svarbią taisyklę – norint išlaikyti tolygų kvapo intensyvumą pagaliukus reikėtų apversti keletą kartų per savaitę. Tačiau dera žinoti ir kitą šio veiksmo pusę – kuo dažniau vartysite pagaliukus, tuo greičiau pasibaigs kvapnusis skystis, bet kvapas bus intensyvesnis. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *