Kaip megzti persuktą akį?

Author:

Kaip megzti virbalus standartine mezgimo adata

Laidų mezgimas yra paprasta technika, kurią galima naudoti bet kokiame modelyje. Ją lengva ir greitai išmokti, bet kai pradėsite ją naudoti nuolat, mezgimas gali pakilti į aukštesnį lygį. Be to, tai vienas gražiausių raištelių kūrimo būdų. Kaip megzti persuktą akį? Šiame straipsnyje sužinosite, kaip megzti kabelius standartinėmis mezgimo adatomis. Taip pat pamatysite keletą pavyzdžių, kaip tai galima panaudoti raštuose.

Kaip megzti persuktą akį?
Kaip megzti persuktą akį?

Kas yra virvių mezgimas?

Mezgimas virvute – tai technika, naudojama dekoratyviniams efektams sukurti, kai mezgamos tarpusavyje susipynusių dygsnių eilės, sudarančios raštą. Kartais ji dar vadinama mezgimu virvėmis, kuris yra kilęs iš žodžio “virvė”. Virvelinis mezgimas dažnai naudojamas nėriniams kurti, bet taip pat gali būti naudojamas diržams, kaklaraiščiams ir šalikams kurti. Virvės mezgimo rašto dygsniai paprastai sujungiami, kad būtų sukurtas audinys, panašus į sieninį pakabuką arba kabantį gobeleną.

Kaip megzti virves standartine adata

Norėdami megzti virvę standartiniu mezgimo dygsniu, turite žinoti, kaip sukurti kabelį. Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti, tačiau dažniausiai pasitaikantys yra šie: Toliau skaityti “Kaip megzti virveles standartine adata” Būtinai palikite komentarą žemiau, jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl šio straipsnio. O jei norite matyti daugiau tokių straipsnių kaip šis, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti į mano el. pašto sąrašą. Nebūsite laikomi nežinioje ir gausite išskirtinę prieigą prie naujų straipsnių ir nemokamų dovanų.

Virvelinių adatų naudojimas mezgimui ir nėrimui

Virvelinės adatos skirtos naudoti kartu, kad būtų galima suformuoti raštą, pavyzdžiui, verpalus megzti su H arba I formos spinduline adata ir nėrimo adata. Šios adatos paprastai būna apvalios arba pusantro ar dviejų su puse colių skersmens, pagamintos iš plieno. Dygsniai priklauso nuo adatos tipo ir naudojamų siūlų. Kaip megzti persuktą akį? Virvelinėmis adatomis galite megzti bet kokio tipo audinius, ne tik nėrinius. Vienas iš virvelinių adatų trūkumų yra tas, kad jos linkusios kaupti statinę elektrą. Jei norite to išvengti, naudokite džiovyklės plaukus (kurie, beje, nėra ekologiški).

Kada naudoti virvelinį mezgimą

Mezgimas virvele yra puikus įrankis siūlams, panašiems į staltieses, pavyzdžiui, islandų “Hosli Laces” sukurtiems raštams. Jei norite naudoti šią techniką modeliuose, kuriuose reikia siūlų, susijusių su priežastimi, pvz. “The Laces” garsėja savo naudojamais “Icelandic Hosli Laces” nėriniais, kurie gaminami naudojant unikalią konstrukciją, apimančią paprastą kabelių raštą su atsitiktine tekstūra, kurią sukuria susikertantys dygsniai.

Naudojant nėrimo adatas su mezgimo ir nėrimo kabliukais

Mezgimo adatos būna įvairių dydžių, jos dažnai naudojamos su apskritomis ir dvigubo smaigalio adatomis. Pavyzdžiui, 3,75 colio ilgio nėrimo adata puikiai tinka darbams apskritais ir įsukamaisiais bunkeriais. Kaip megzti persuktą akį? Skeltukas yra 1,5 colio skersmens, jis puikiai tinka apatinei krūtinei prigludusioms viršūnėms. Džiumbo yra 3,75 colio skersmens ir tinka liemenėms, marškiniams ir džinsiniams švarkams.

Rodoma darbo struktūra mezgant kabeliu

Kabelių mezgimo grožis tas, kad jis ne tik dekoratyvus, bet ir parodo mezginio struktūrą. Kai dygsniai suskaičiuojami ir parodomi, raštas įgauna trimatį efektą. eksperimentavimas vedant dygsnių liniją per audinio gabalą. Šioje demonstracijoje, nustačius skalę 100 dygsnių colyje, patikrinsime darbą ir pamatysime, kaip jis atrodo ant adatos. Atkreipkite dėmesį, kad dantyta adata pynimo nematysite, todėl šiose nuotraukose jo nesimato. Dygsniai skaičiuojami išilgai adatos krašto, kad susidarytų raštas, kuris vėliau susiuvamas gobeleno adata.

Kaip megzti persuktą akį?

Mezgimas virvelėmis yra graži technika, kurią galima naudoti nėriniams, diržams, kaklaraiščiams ir dar daugiau. Ją lengva išmokti, o pradėję nuosekliai naudoti suprasite, kodėl ji tokia populiari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *