Kaip mesti rūkyti?

Author:

Sveikata svarbi, todėl būtina rūpintis savimi dėl geros savijautos. Rūkymas yra vienas iš blogiausių įpročių, todėl reikia rasti būdą, kaip išmokti gyventi nerūkant. Mėgstate rūkyti? Tuomet gali būti, jog gyvenime prarandate daug. Ką iš Jūsų atima rūkymas? Tikrai daug:

  • Rūkymas gadina sveikatą. Tai ne žmonių nuomonę, kurią Jūs išgirsite, tai faktai. Rūkymas kenkia. Norite nekenkti sau? Pradėkite gerbti savo sveikatą ir meskite rūkyti. Sveikatą išsaugoti svarbu, todėl reikia stengtis. Kaip mesti rūkyti ir pradėti gyventi sveikai? Sudėtinga atsakyti, tačiau reikia atrasti motyvacijos. Tai, jog cigaretės kenkia organams, motyvuoja. Rūkymas kenkia sveikatai, todėl reikia išmokti gyventi ir nerūkyti. Tai padaryti gali būti sudėtinga, kadangi rūkymas kelia priklausomybę. Norite, jog nerūkyti būtų lengviau? Galbūt įsigykite pleistrus, kurie padės išmokti gyventi nerūkant. Rūkymas nesveika. Gyvenkite sveikai.
  • Brangu rūkyti, todėl išmokite taupyti. Ar pagalvojote, kiek mokate per mėnesį už cigaretės? Cigaretės brangios. Norite sutaupyti? Nustokite rūkyti. Ką galėtumėte įsigyti, jeigu nerūkytumėte? Galbūt galėtumėte pirkti skanesnį maistą? Pirkti drabužius, apie kuriuos seniai svajojote? Motyvuokite save pirkiniais ar kitais dalykais. Norite, jog rūkymas nustotų neleisti sutaupyti? Tuomet pirkite pleistrus, kurie padės nustoti rūkyti arba įsigykite kitas prekes. Galima rinktis skirtingas prekes, kurios padeda priprasti nerūkyti.

Kartais žmonės turi ne itin gerų įpročių, apie kuriuos nesinori galvoti. Pasiduoti lengva, todėl kai kurie linkę tiesiog negalvoti apie dalykus, kurie apsunkina gyvenimą. Cigaretės brangios. Mokama brangi suma tam, jog būtų kenkiama sveikatai. Skamba nelogiškai, tačiau kai kurie vis tiek renkasi cigaretės. Rūkyti pradedama paauglystėje. Jauniems žmonės atrodo, jog rūkymas yra šaunu. Paaugliai nepagalvoja apie tai, jog šio įpročio bus sudėtinga atsikratyti ir ateityje reikės su tuo kovoti. O kam kovoti? Kai kuriems gali pasirodyti, jog rūkymas nekainuoja brangiai ir galima rūkyti. Nerūpi pinigai ir sveikata? Pagalvokite apie grožį. Daugeliui svarbu, jog dantys būtų gražų, būtų nedaug raukšlių. Apie tai galite nesvajoti, jeigu rūkote. Dantys bus geltoni, o gal net papilkėję, balsas prikimęs, atsiras raukšlės ir sveikata bus ne itin gera. Norite jaustis blogai? Kenkti sau negalima, todėl pradėkite susimąstyti ir nustokite rūkyti. Skamba sudėtingai? Tikrai ne. Pirkite prekes, kurios padės. Galima išbandyti prekes, kurios padeda nustoti rūkyti. Saugokite sveikatą ir nerūkykite, jog galėtumėte gerai jaustis ir būti sveikas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *