Kaip nešioti moteriškas sportines kelnes? Idėjos madingoms stilizacijoms Sizeer

Author:

Sportinės kelnės yra daugiau nei drabužiai – tai požiūris į pasaulį. Meilė metų metus paprastai prasideda nuo pirmo kelnių užsidėjimo. Sunku įsivaizduoti streetwear‘ą be švelnios medžiagos ir laisvų fasonų. Su kuo nešioti sportines kelnes, kad pajustum maksimalų atsipalaidavimą?

Step 1: jogger pants

Nė vienam streetwear‘o gerbėjui nereikia įtikinti, kad pamėgtų jogerius. Kelnės su suvaržymais aplink kulkšnis leidžia pademonstruoti savo mylimus kedus, todėl verta juos derinti su aukštais aulais, tokiais kaip Nike Blazer ar Air Jordan 1. Puiki alternatyva kedams bus inkariukai – ne tik klasikiniai black&white modeliai, bet ir įspūdingesnio dizaino, pavyzdžiui Converse Run Star, geriausia kontrastingiausiomis spalvomis, kuriuos sunku nepastebėti. Pilkos arba juodos kelnės, žinoma, yra gatvės must have. Išbandyk Nike sportines kelnes, dekoruotas su mini Swoosh – moteriški modeliai puikiai tiks prie pilkų aprangų, o paprastesnė spalva suteiks erdvės žaisti su ilgiais, faktūromis ir kirpimais. Leidžiamas bet koks bomberis, džemperis su užtrauktuku ir per oversize marškinėliai! Tačiau pavasaris taip pat puikus metas žaisti spalvomis – būtinai pagalvok apie intensyvių, grynų spalvų jogerius, kuriuos rasi, pavyzdžiui, Jordan kolekcijoje. Ar traukia Tave prie oldschool‘o? Išbandyk adidas modelius, pagamintus iš sintetinio atlaso, kurie su užtrauktuku užsegamu džemperiu padarys ypač didelį įspūdį.

Step 2: Wide-leg pants

Laisviau nebus. Plačios klešnės ne tik suteikia maksimalią laisvę, bet ir puikiai atrodo gatvės komplektuose. Jų kirpimas turi būti gerai subalansuotas su crop top‘u arba halter‘iu ir pridėti aukštapadžius kedus, pavyzdžiui, išraiškingus Puma Mayze. Krentančios ant platforminių batų, moteriškos sportinės kelnės pailgina siluetą ir puikiai atrodo su oversize džinsinėmis arba odinėmis striukėmis, kad padidintų apimtį. Jei nori išbandyti ką nors naujo, rinkis itin platų kirpimą su iškerpta klešne iš naujosios Jordan kolekcijos. Tai puiki proga demonstruoti ypač įspūdingą intensyvių spalvų kedų modelį – gal susigundysi Nike Air Max Furyosa ar New Balance 327 sportbačiais? Didesnes klešnes verta derinti su labiau prigludusia striuke, pavyzdžiui, Chicago Bools spalvų Nike bomber striuke.

Something more?

Gatvės stilius Tave užkabino ir nenori sustoti? Eksperimentuok toliau! 2000-ieji su trenksmu sugrįžta į streetwear‘ą, o kartu su jais ir cargo kelnes. Dėl modelių su išorinėmis kontrastingų spalvų kišenėmis turi galimybę žaisti su spalvomis, pasirenkant temą ir pridedant aksesuarų, kurie papildys dominuojančią spalvų gamą: kepurę, akinius ar kojines. Taip pat gali eksperimentuoti su medžiagomis – be klasikinės vieno tono medžiagos, gali rinktis iš tokių medžiagų kaip aksomas, iš kurio siuva ellesse prekės ženklas. Tokios kelnės tikrai išlaikys išbandymą šaltesnėmis dienomis, ypač derinyje su panašios medžiagos džemperiais ir minimalistiniais, juodais ar baltais kedais. Tuo gatvės dizainerių šėlsmas nesibaigia – gatvėje galima rasti ir šonuose varstomų kelnių modelių. Šis kirpimas puikiai atrodys su žemais visiškai baltais kedais, tokiais kaip kultiniai Air Force 1, tačiau stipriausią įspūdį paliks dad shoes, tokie kaip New Balance 530 kedai.

Sportinės kelnės dar netarė paskutinio žodžio. Sek Sizeer puslapį, kad sužinotum naujienas ir iš naujo atrastum gatvės evergreen‘us!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *