Kokios ERP programos yra populiariausios?

Author:

Šiomis dienomis įsivaizduoti didesnių įmonių veiklą be išteklių planavimo bei valdymo programų pagalbos yra pakankamai sudėtinga. Verslo valdymo sistemos naudojamos labai plačiai ir tampa neatsiejama veiklos dalimi, kadangi tai yra paprasčiausias bei efektyviausias būdas sklandžiau valdyti įmonės procesus. Nepaisant to, jog verslo valdymo sistemų yra gana nemažai, galima išskirti tris pačias populiariausias. Pirmoji iš jų – SAP gamintojo verslo valdymo sistema, kuri daugeliui jau yra žinoma, kaip SAP ERP, kadangi būtent šis pavadinimas dažniausiai girdimas kalbant apie verslo valdymo sistemas. Taip pat gana plačiai naudojama ir kito gamintojo – Oracle – programinė įranga. Šio gamintojo verslo valdymo sistema orientuota į paslaugų sektorių ir jame veikiančias įmones. Dar vienas populiarus verslo valdymo programų gamintojas – Microsoft, kurio prekės ženklą žinome tikrai visi.

Kaip įsivertinti jų funkcionalumą bei tinkamumą?

Pirmiausia, reikėtų atsižvelgti į verslo specifiką bei palyginti ją su programos siūlomu funkcionalumu. Svarbu atkreipti dėmesį, kad sistema teiktų galimybę valdyti itin specifinius verslo procesus, bei, prireikus, į ją būtų galima įdiegti papildomas funkcijas. Taip pat aktualu tai, kaip greitai bei lengvai sistemą bus galima integruoti į veiklą. Šiuo aspektu, SAP ERP programa yra praktiškai nepakeičiama. Tai viena daugiausiai funkcionalumų turinti programinė įranga. Be to, svarbu įsivertinti, ar verslo valdymo sistema galės būti suderinama su kitomis turimomis programomis, kas leistų iš jų perkelti duomenis ir taip dar labiau padidinti jų tikslumą.

Kiek naudingas toks sprendimas?

SAP ERP programinė įranga – nepamainomas sprendimas, naudingas praktiškai kiekvienam verslui, nepriklausomai nuo jo specifikos. Ypač, didesnėms ir labai didelėms, daugiau duomenų bei sudėtingų procesų valdančioms įmonėms. Pastarosioms, ši sistema teikia daugiausia naudos, kadangi leidžia optimizuoti jau turimus išteklius, užtikrinti duomenų tikslumą bei pateikti išsamią jų analizę. Tai padeda greičiau prisitaikyti prie veiklos dinamiškumo bei tokiu būdu palengvinti atitinkamų sprendimų priėmimą, kas dažnu atveju yra viena pagrindinių veiklos sėkmės sąlygų. Žinoma, kiekviena įmonė labai skirtinga, todėl, prieš diegiant verslo valdymo sistemą, svarbu detaliai apžvelgti individualius jos funkcionalumo bei veiklos automatizavimo poreikius.

One thought on “Kokios ERP programos yra populiariausios?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *