Kaip nuimti užstrigusi žiedą?

Author:

Kaip pašalinti įstrigusį žiedą nenaudojant žirklių

Žiedai yra labai svarbūs vestuvinių žiedų rinkinyje. Jie apsaugo pirštą, suteikia grožio ir papildo komplektą. Kai jie į ką nors įsipainioja arba į juos įsipainioja augintinio plaukas, jie užstringa. Galite bandyti žirklėmis pasiekti žiedą, tačiau tai gali pažeisti taurųjį metalą ir lemti žiedo praradimą. Kaip nuimti užstrigusi žiedą? Geriausias būdas įstrigusiam vestuviniam žiedui ištraukti yra replės. Štai kaip. -> Skaitykite toliau – Vestuvinių žiedų įsigijimas ir priežiūra gali būti brangūs ir reikalaujantys daug laiko. Jei ieškote paprasto būdo užtikrinti, kad jūsų naujasis rinkinys būtų kuo elegantiškesnis, dėl to gali būti kaltas įstrigęs vestuvinis žiedas. Toliau pateiktas vadovas padės jums lengvai atsikratyti to įkyraus vestuvinio žiedo! Replės puikiai padeda pašalinti bet kokią kliūtį iš vertingų daiktų kišenės: kredito kortelę, automobilio raktelį, kad ir ką jame turėtumėte! Taigi štai kaip pašalinti įstrigusius vestuvinius žiedus nenaudojant žirklių:

Kaip nuimti užstrigusi žiedą?
Kaip nuimti užstrigusi žiedą?

Nuimkite vestuvinę juostą po vieną pirštą

Vestuviniai žiedai paprastai gaminami iš platinos, aukso arba sidabro. Šie metalai yra labai kieti, todėl jiems nuimti prireiks daug jėgos. Nors yra specializuotų įrankių, skirtų šiems metalams nuimti, tai nėra pats efektyviausias būdas. Geriausias būdas įstrigusiai vestuvinei apyrankei nuimti yra replės. Kaip nuimti užstrigusi žiedą? Galite išsiversti su nedideliu rinkiniu, pavyzdžiui, šiomis: Šios replės skirtos metaliniams daiktams sugriebti ir pašalinti, todėl lengvai nuims sužadėtuvių ir vestuvines apyrankes nuo piršto.

Pirmiausia replėmis nuimkite sužadėtuvių žiedą

Pradėkite nuo sužadėtuvių žiedo nuėmimo nuo piršto. Taip galėsite pamatyti, kas kelia problemą, ir geriau įsivaizduoti, kur žiedas trukdo. Sužadėtuvių žiedas yra pagamintas iš metalo ir turi tikslą – sujungti jus su būsimu sutuoktiniu. Jei negalite nuimti žiedo patys, profesionalus sužadėtuvių žiedo nuėmėjas yra puiki investicija. Replėmis švelniai suimkite metalinę žiedo pusę ir švelniai traukite, kol sužadėtuvių žiedas išsilaisvins. Būkite švelnūs, kad nesuplėšytumėte odos! Jei žiedas užstrigo ant piršto, aplink žiedą greičiausiai matysite žalsvai gelsvų likučių. Kaip nuimti užstrigusi žiedą? Tai natūrali metalo spalva, kuri nusėda, kai bandote žiedą nuimti. Norėdami to atsikratyti, paprasčiausiai nusiplaukite rankas vandeniu su muilu, o po to patepkite jas drėkinamuoju rankų kremu.

Nuimkite vestuvinius žiedus vieną po kito

Dabar, kai sužadėtuvių žiedas nuimtas, laikas pradėti nuimti vestuvinius žiedus. Pradėkite nuo piršto nuimdami vestuvinį žiedą. Tikėtina, kad pirmą kartą nuimdami žiedą aplink jį pamatysite žalsvai gelsvų likučių. Tai normalu ir to reikėtų tikėtis. Norėdami to atsikratyti, tiesiog nusiplaukite rankas vandeniu su muilu, o po to patepkite jas drėkinamuoju rankų kremu. Tada replėmis švelniai suimkite vestuvinio žiedo išorinę pusę ir švelniai traukite, kol žiedas atsilaisvins. Būkite švelnūs, kad nesuplėšytumėte odos! Nuėmę žiedą, tomis pačiomis replėmis švelniai suimkite vidinę vestuvinio žiedo pusę ir švelniai traukite, kol žiedas atsilaisvins. Kaip nuimti užstrigusi žiedą? Būkite švelnūs, kad nesuplėšytumėte odos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *