Kaip numegzti kapišoną?

Author:

Kaip megzti gobtuvą – paprasčiausias būdas paslėpti galvą stiliumi?

Niekas nenori atrodyti kaip pingvinas. Neleiskite, kad tamsus ir niūrus oras lauke priverstų jus prisidengti. Užsimaukite šią juokingą mėgstamo animacinio filmuko herojaus kepurę ir pasiruoškite visiškai naujam nuostabos pasauliui! Kepurės mezgimas – puikus būdas stilingai paslėpti galvą. Jį galite susikurti naudodami įprastą apskritiminį mezgimą arba kaip atspirties tašką naudokite gobtuvo antklodę. Kaip numegzti kapišoną? Jei nuspręsite megzti taip, kaip nurodyta, užtruksite apie valandą ir penkiolika minučių, įskaitant mezgimo laiką. Šiltas vilnos rūko pojūtis prie odos suteiks jums jaukumo visą dieną, o sutemus parodys nuostabią aureolę! Taigi, kaip megzti gobtuvą? Žingsnis po žingsnio:

Kaip numegzti kapišoną?
Kaip numegzti kapišoną?

Ko jums reikia?

Jums reikės šių medžiagų, kad pasigamintumėte paprastą skrybėlę: – Reikės: Mezgimo arba nėrimo apskrito mezgimo – nėrinių – Verpalų – Dygsnių žymeklių – Žirklės – Gobeleno adata – Siuvinėjimo siūlai

Kaip pradėti megzti antklodę su gobtuvu?

Pirmiausia reikia pasirinkti tinkamos konsistencijos siūlus savo projektui. Jei nuspręsite jį megzti, kaip nurodyta, užtruksite apie valandą ir penkiolika minučių, įskaitant mezgimo laiką. Kaip numegzti kapišoną? Megzdami šią kepurę turite būti itin atidūs, nes nenorite, kad dygsniai išeitų ne tuo galu! Įsitikinkite, kad megzdami laikote adatą 90° kampu, ir niekada neapvyniokite siūlų aplink pirštą. Baigę megzti, sujungkite savo detales užrakto dygsnio metodu.

Pasirinkite siūlus

Nuo pasirinktų siūlų ir jų tipo priklausys jūsų projekto išvaizda. Jei pasirinksite vienspalvius siūlus, gausite labai paprastą, pagrindinę išvaizdą. Tačiau jei pasirinksite raštuotus siūlus, atrodysite elegantiškiau, dailiau. Renkantis siūlus ir siūlus svarbiausia nepamiršti, kad audinys turėtų turėti tekstūrą, kuri būtų atkartojama išoriniame paviršiuje. Raštuotų siūlų galite rasti įvairiausių ryškių spalvų, įskaitant raštus ir pynimus, kurie yra daugiau nei tik raštas.

Mezgimas

Pradėkite nuo to, kad išsirinksite pradinę detalę iš tų pačių siūlų, kuriuos naudojote gobtuvo korpusui. Dvigubo arba apskritiminio mezgimo metodu, naudodami pasirinktą mezginio raštą, numegzkite 8 akis visoje pradinėje dalyje. Kaip numegzti kapišoną? Padalykite akis tarp 2 dygsnių: vieną – pagrindinei projekto daliai, kitą – apvadui. Remdamiesi pateikta pagrindinio spalvoto mezgimo raštu schema, megzkite raštu tol, kol dirbinio ilgis nuo galo iki galo bus maždaug 8 cm (3″). Apverskite gaminį į dešinę pusę ir likusias siūles panaudokite kontrasto apvadui sukurti.

Padarykite jį didelį arba mažą!

Jei norite, kad kepurė būtų šiek tiek didesnė, arba jei esate labai mažo ūgio, galite naudoti vienspalvius siūlus kepurės korpusui, o apvadui – kontrastingos spalvos siūlus. Jei esate aukštesnis arba turite platesnę galvą, gaubto korpusui galite naudoti didesnio dydžio verpalus, o apvadui – mažesnio pločio siūlus. Rinkdamiesi verpalus ir projekto modelį, nepamirškite, kad kuo didesnis jūsų projektas, tuo didesnis turi būti jo modelis. Kuo mažesnis jūsų projektas, tuo mažesnis turi būti jūsų gabaritas.

Galutiniai akcentai

Baigę megzti kepurę, prieš skalbdami palaukite apie minutę, kad susigertų drėgmės perteklius. Tada, naudodami lygų, drėgną rankšluostį, visiškai nusausinkite kepurę prieš vėl ją naudodami. Jei norite pridėti kokių nors baigiamųjų akcentų, pavyzdžiui, pomponą ar virvelę, kraštinį dygsnį ar siaurą kirpimą, kepurę užbaigkite taip pat, kaip ir bet kurį kitą drabužį.

Pasimatuokite naująją skrybėlę ir pasipuikuokite!

Dabar, kai jau turite mielą ir mielą kepuraitę, belieka ją pasimatuoti ir pasigrožėti savo rankų darbu! Kaip numegzti kapišoną? Kai baigsite, pasidarykite asmenukę ir paskelbkite ją socialiniuose tinkluose, kad parodytumėte pasauliui, kokį puikų darbą atlikote!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *