Kaip nupiešti zuikį?

Author:

Lengviausias būdas nupiešti mielą zuikutį!

Visi mėgsta mielus animacinius zuikučius, o dabar juos galite piešti dar lengviau, naudodamiesi šiuo paprastu žingsnis po žingsnio vadovu. Zuikučiai yra puikūs pradedančiųjų piešiniai vaikams ir suaugusiesiems, nes juos labai paprasta nupiešti. Nors zuikučiai gali atrodyti paprastas piešiamas gyvūnas, jų bruožai turi keletą sudėtingų kampų. Todėl šią pamokėlę kiek įmanoma supaprastinome! Nereikia būti dailininku ekspertu, kad galėtumėte nupiešti šį mielą mažylį. Kaip nupiešti zuikį? Vadovaukitės šiais žingsniais ir akimirksniu galėsite nupiešti savo mažąjį draugą zuikį. Pradėkime!

Kaip nupiešti zuikį?

1 žingsnis: pradėkite nuo apskritimo

Lygiai taip pat, kaip pradėtumėte piešti žmogų nuo apskritimo, skirto galvai, taip ir animacinį zuikį pradėsite nuo apskritimo. Triušiai turi dideles galvas, todėl apskritimas turi būti pakankamai didelis, kad vėliau galėtumėte pridėti visus kitus bruožus. Geras būdas nustatyti apskritimo dydį – įsivaizduoti, kad dedate zuikio galvą ant žmogaus kūno. Kaip nupiešti zuikį? Žmogaus galva vos siektų pečius, todėl tai geras dydis jūsų zuikio galvai. Vienintelis dalykas, kurį turite atsiminti, yra tai, kad triušiai yra žemesni už žmones, todėl apskritimo dydį turite nustatyti šiek tiek mažesnį nei žmogaus.

2 žingsnis: pridėkite ausį

Triušio ausys yra didelės ir atlėpusios, todėl pirmas dalykas, kurį nupiešite ant savo triušio, yra ausis. Ausys yra vienas iš labiausiai išsiskiriančių zuikio bruožų, todėl jos turi būti pakankamai didelės, kad būtų lengvai matomos jūsų piešinyje. Pagrindinės formos piešiant ausį yra du puslankiukai. Vienas didelis pusapskritimis sudaro ausies išorę, o mažesnis pusapskritimis – vidų. Abu puslankius galite nubraižyti atskirai, o tada sujungti juos keliomis linijomis. Po to reikia nubraižyti dar du puslankius zuikio ausies vidinei pusei. Jie yra mažesni už išorinius ir yra beveik tokio paties dydžio kaip mažas puslankiukai ausies viduje.

Kaip nupiešti zuikį?

3 žingsnis: Kūno forma

Kita piešiama kūno dalis yra kūno forma. Kūnas yra gana paprastas ir neturi daug sudėtingų formų. Tai tiesiog stačiakampis kūnui su nedideliu puslankiu uodegai. Vienintelis šiek tiek neįprastas kūno stačiakampio bruožas yra tas, kad kūno plotis nesutampa su ilgiu. Kūnas apačioje yra platesnis nei viršuje, o tokią formą matome daugelyje gyvūnų. Šios formos priežastis – padėti triušiams išlaikyti pusiausvyrą, kai jie šokinėja. Jei norite, kad jūsų triušis atrodytų lyg šokinėjantis, galite šiek tiek pakreipti stačiakampį į viršų.

4 žingsnis: tamsinkite ir blizginkite

Kai jau turite pagrindinę zuikučio formą, laikas pridėti keletą detalių, kad jis atrodytų dar mielesnis. Čia reikia pradėti žiūrėti į tikrus zuikučius, kad pamatytumėte, kaip jie atrodo. Internete ir knygose yra daugybė zuikučių nuotraukų, todėl pavyzdžių, kuriais galite pasinaudoti, tikrai netrūks. Vienas svarbus dalykas, kurio reikia nepamiršti pridedant savo zuikučiui bruožų, – pridėti kailiukui blizgesio. Kaip nupiešti zuikį? Tikri zuikučiai nėra blizgantys kaip plastikiniai žaislai; jie yra su kailiuku ir atrodo tarsi su blizgesiu. Norėdami pridėti blizgesio, naudokite tamsesnį piešinio spalvos atspalvį.

5 veiksmas: galutinis prisilietimas

Dabar, kai jau nupiešėte zuikio kūną, tereikia nupiešti galvą. Galva – tai ilgas, ištemptas apskritimas su ausimis abiejose pusėse ir burna apačioje. Taip pat galite nupiešti nedidelį taškelį nosiai, tačiau dažniausiai galite tiesiog palikti tuščią burną ir ji atrodys kaip burna. Tai ypač aktualu, jei zuikiui suteiksite atvirą burną, tarsi jis ruoštųsi ką nors pasakyti. Baigę piešinį, jei norite, galite pridėti foną. Galite naudoti raštuotą foną arba tiesiog pridėti kokį nors peizažą prie piešinio. Kaip nupiešti zuikį? Taip pat galite nuspalvinti zuikutį arba palikti jį juodai baltą. Triušiai dažnai piešiami juodai balti, todėl yra daugybė būdų, kaip juos nuspalvinti naudojant tik dvi spalvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *