Trichomonoze kaip gydyti?

Author:

Trichomonozės gydymas: Ką jums reikia žinoti

Trichomonozė yra labai paplitusi lytiškai plintanti liga, tačiau apie ją kalbama mažiausiai. Tiesą sakant, daugelis žmonių net nežino, kas tai yra. Tačiau jei ja sergate, negalėsite nepastebėti simptomų. Susirgti trichomonioze yra ne tik nemalonu ir gėdinga, bet ir tai, kuo reikia greitai ir veiksmingai pasirūpinti, kad būtų išvengta rimtesnių sveikatos problemų. Trichomonozė nėra mirtina liga, tačiau negydoma ji gali sukelti kitas lytiniu keliu plintančias ligas. Ji taip pat gali sukelti problemų nėštumo metu ir kelti riziką užsikrėsti ŽIV. Jei manote, kad galėjote užsikrėsti trichomonozės virusu arba jums pasireiškia trichomonozės požymių, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie jos gydymo galimybes, kad galėtumėte kuo greičiau pasveikti. Trichomonoze kaip gydyti?

Kas yra trichomonozė?

Trichomonozė yra dažna lytiškai plintanti infekcija (LPI), kurią sukelia parazitas, galintis augti ir daugintis urogenitaliniame trakte. Ji taip pat vadinama “trich” arba trumpiau “trich”. Trich užsikrečiama per nesaugius lytinius santykius. Ji yra labai užkrečiama ir gali būti perduodama tiek vaginalinių, tiek analinių lytinių santykių metu. Apskaičiuota, kad trichomonoze užsikrečia apie 2-8 % moterų ir 20 % vyrų.

Trichomonoze kaip gydyti?

Kaip užsikrečiama trichomonioze?

Trichomonozės parazitas perduodamas, kai oda aplink lytinius organus liečiasi su kito asmens infekuotomis išskyromis. Todėl infekcija pirmiausia perduodama nesaugių vaginalinių arba analinių lytinių santykių metu. Dažniausi trichomonozės požymiai yra niežulys aplink lytinius organus, išskyros iš makšties ar varpos ir deginimo pojūtis šlapinantis. Trichomonoze kaip gydyti? Užsikrėtus trichomonioze ne visada pasireiškia simptomai. Tačiau kai simptomai pasireiškia, jie gali būti labai nemalonūs ir erzinantys, todėl labai svarbu kuo greičiau pasitikrinti ir gydytis nuo šios infekcijos.

Trichomonozės simptomai

– Niežulys aplink lytinius organus, išskyros iš makšties ar varpos ir deginimo pojūtis šlapinantis – tai dažni trichomonozės simptomai. – Niežulys paprastai būna silpnas ir pasireiškia infekcijos pradžioje. Kita vertus, deginimo pojūtis laikui bėgant gali labai sustiprėti. – Taip pat galite pastebėti baltas, geltonas arba žalias išskyras iš makšties. Jos gali būti stipraus kvapo ir gausios. – Infekcija taip pat gali sukelti lytinių organų paraudimą, skausmą ir patinimą. – Tačiau trichomonozės simptomai gali pasireikšti ne visais atvejais.

Kaip diagnozuojama trichomonozė?

– Jei jaučiate niežulį, deginimo pojūtį ir kitus trichomonozės simptomus, gydytojas gali paimti lytinių organų tepinėlio mėginį infekcijai nustatyti. – Tampono tyrimas yra paprasta ir greita procedūra. Gydytojas medvilniniu tamponu arba medine lazdele su nedideliu medvilnės gabalėliu ant galo paima išskyrų arba bet kurios srities, kurioje pasireiškia simptomai, mėginį. – Tada šį mėginį nusiųs į laboratoriją, kur jis bus ištirtas mikroskopu. Jei mėginyje bus rasta parazitų, jums bus diagnozuota trichomonozė.

Trichomonoze kaip gydyti?

Ar yra priežasčių atidėti gydymą?

– Kai kurie žmonės mano, kad geriau atidėti gydymą. Tačiau tai potencialiai gali sukelti rimtesnių sveikatos problemų. – Trichomonozės parazitas paprastai žūsta po kelių savaičių, o tai reiškia, kad infekcija išnyks savaime. – Tačiau jei atidėliosite gydymą, rizikuojate užkrėsti savo partnerį. Be to, parazitas gali pats nenumirti, o tai gali sukelti rimtesnių sveikatos problemų. – Kita priežastis, dėl kurios reikėtų vengti atidėti gydymą, yra ta, kad infekcija gali išplisti į gimdą ar kiaušintakius ir sukelti dubens uždegiminę ligą, kuri kartais gali sukelti nevaisingumą. – Trichomonoze kaip gydyti? Be to, negydoma trichomonozės infekcija gali pereiti į sunkesnę būklę, vadinamą trichomonoziniu kolitu, kuris gali sukelti kraują išmatose ir stiprų pilvo skausmą.

Kaip gydyti trichromongiozę?

– Yra ir be recepto parduodamų, ir receptinių vaistų, kuriais galima gydyti trichomonozę. – Turėtumėte laikytis recepto nurodymų arba pasikonsultuoti su gydytoju, kad nustatytų geriausią gydymo būdą. – Taip pat yra naminių priemonių, kurios gali padėti gydyti trichomonozę. – Galite naudoti priešgrybelinį arba antimikrobinį muilą, kuriuo plausite sritį aplink lytinius organus. – Trichomonoze kaip gydyti? Taip pat galite pabandyti naudoti obuolių sidro actą, kad nuramintumėte niežulį ir deginimo pojūtį. – Prezervatyvų naudojimas ir lytinių partnerių skaičiaus ribojimas gali padėti sumažinti riziką užsikrėsti trichomonioze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *