Kaip nuplauti pajuodusias rankas?

Author:

Kaip nusiplauti juoduojančias rankas šiais paprastais žingsniais

Ar esate iš tų žmonių, kuriems darosi karšta, kai pagalvoja apie savo padarytą netvarką? Purvas, nešvarumai, riebalai – visa tai. Kai gaminate maistą arba valote, jūsų rankos yra neišvengiama proceso dalis. Tai gali būti gana nešvaru. Tačiau plauti rankas su muilu ir šiltu vandeniu ne visada yra galimybė. Kai kuriais atvejais įprastais virtuvės įrankiais ir būdais tiesiog neįmanoma pakankamai gerai nusiplauti rankų. Kaip nuplauti pajuodusias rankas? Muilas nepadeda; antibakteriniai muilai iš tikrųjų gali būti žalingi, nes jie gali užkimšti poras ir sukelti odos infekciją. Laimei, yra įvairių natūralių būdų, kaip pašalinti po maisto gaminimo patamsėjusias rankas nenaudojant antibakterinių rankų ploviklių ar raganų lazdelio! Pateikiame 7 būdus, kaip nusiplauti patamsėjusias rankas, dėl kurių nesijausite bjauriai ir nebijosite vėl atlikti namų ruošos darbų.

Naudokite drėgną rankšluostį

Drėgną virtuvinį rankšluostį 15 minučių pamirkykite vandenyje ir tada kruopščiai išspauskite. Nusiplaukite rankas švelniu antibakteriniu muilu ir šiltu vandeniu, tada nusausinkite jas švariu rankšluosčiu. Tai padės užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi ir išlaikyti rankų drėgmę.

Naudokite muilą ir šiltą vandenį

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, vienintelis būdas gerai nusiplauti rankas – naudoti muilą ir šiltą vandenį. Muilas nėra natūralus būdas plauti rankas ir įrodyta, kad tam tikromis aplinkybėmis jis yra kenksmingas. Muilas ne tik užkemša poras, bet ir sudaro palankią terpę daugintis bakterijoms ir kitiems nepageidaujamiems organizmams. Be to, iš jų išsiskiria plonas muilo apnašų sluoksnis, kuris gali kauptis ant metalinių virtuvės indų ir tapti bakterijų bei kitų nepageidaujamų organizmų veisimosi vieta.

Muilas nenuplauna nešvarumų, riebalų pertekliaus, riebalų ar kitų nešvarumų, esančių jūsų rankose. Taigi, jei nuolat susiduriate su nešvarumais, riebalais ar kitais nešvarumais, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti ekologišką rankų muilą.

Kaip nuplauti pajuodusias rankas?
Kaip nuplauti pajuodusias rankas?

Pamirkykite jas dubenyje su šiltu vandeniu

Nors rankų mirkymas šiltame vandenyje gali skambėti kaip puiki idėja, iš tikrųjų tai darant iš rankų pašalinami natūralūs aliejai, todėl jūsų oda lieka veikiama tokių dirgiklių kaip purvas, riebalų perteklius ir kenksmingos cheminės medžiagos. Kaip nuplauti pajuodusias rankas? Taigi, užuot mirkę rankas vandenyje, pamirkykite jas dubenyje su vandeniu, kuris jau yra šiltas nuo šildytuvo ar vandens šildytuvo.

Geriau rankas trumpam pamirkyti šiltame, o ne šaltame vandenyje ilgesniam laikui, nes pastarasis vanduo mažiau drėkina rankas ir dėl to rankos pleiskanoja, sausėja ir raukšlėjasi.

Į mišinį įmaišykite sodos

Valgomoji soda ne tik neleidžia daugintis bakterijoms, bet ir veikia kaip šveičiamoji ir šveičiamoji priemonė. Tai reiškia, kad į rankų plovimo mišinį įmaišę valgomosios sodos padėsite pašalinti rankose esančius nešvarumus, riebalus ir riebalus ir padaryti juos prieinamus odą valančiai priemonei.

Plaukite rankas su muilu ir šiltu vandeniu

15 minučių mirkykite rankas muilo mišinyje, sudarytame iš vienos dalies vandens ir dviejų dalių apelsinų sulčių. Nuplaukite rankas švelniu antibakteriniu muilu ir šiltu vandeniu, tada nusausinkite jas švariu rankšluosčiu.

Nusausinkite jas švariu rankšluosčiu

Nusiplovę rankas, nusausinkite jas švariu rankšluosčiu. Taip ne tik atsikratysite rankų vandens pertekliaus, bet ir išvengsite odos sudirginimo.

Suvyniokite rankas į seną laikraštį

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite tinkamai nusiplauti rankų, visada galite rankas suvynioti į seną laikraštį, kuris padės sulaikyti drėgmę ir išvengti šerpetojimo. Kaip nuplauti pajuodusias rankas? Tai taip pat padės išvengti nešvarumų ir riebalų kaupimosi.

Išvada

Kaip matote iš to, kas išdėstyta pirmiau, net ir sudėtingiausias užduotis galima gerai atlikti naudojant tinkamas priemones ir metodus.

Ne visada galima nusiplauti rankas su muilu ir vandeniu. Tam tikrais atvejais įprastomis virtuvės priemonėmis ir būdais tiesiog neįmanoma pakankamai gerai nusiplauti rankų.

Muilas nepadeda; antibakterinis muilas iš tikrųjų gali būti žalingas, nes gali užkimšti poras ir sukelti odos infekcijas.

Laimei, yra įvairių natūralių būdų, kaip pašalinti po maisto gaminimo patamsėjusias rankas nenaudojant antibakterinių rankų ploviklių ar raganų lazdyno!

Šie 7 patamsėjusių rankų plovimo būdai padės pašalinti nuo rankų nešvarumus, riebalų perteklių ir riebalus ir neleis joms vėl patamsėti po plovimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *