Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero?

Author:

Kaip patekti į Salotės ežerą – geriausi patarimai ir gudrybės keliautojams

Kai galvojate apie atogrąžų šalį, tikriausiai nekyla minčių apie palmes, žydrą vandenį ir egzotiškus gyvūnus. Taip yra todėl, kad dauguma žmonių mažai žino apie Salotės ežerą. Tropinis klimatas, ilgos valandos lėktuve ar automobilyje ir informacijos apie ežerą trūkumas – visa tai yra sąmokslas prieš lankytojus, bandančius patekti į šį paslėptą perlą Salotės salose. Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero? Tačiau nesijauskite blogai, jei pirmą kartą Salotės ežero aplankyti nepavyko – yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte ten apsilankyti šią savaitę. Štai 5 būdai, kaip nuvykti prie Salotės ežero – svarbiausi patarimai ir gudrybės keliautojams:

Kruopščiai suplanuokite kelionę

Lengviausias būdas pasiekti Salotės ežerą – plaukti valtimi. Kelionė laivu trunka apie 40 minučių ir prasideda nuo senojo tilto salos vakaruose. Kelionę galite užsisakyti vietos turizmo biure arba internetu. Pigesnis variantas – plaukti turistiniu laivu, kuris vienam asmeniui kainuoja apie 80 JAV dolerių. Laivelis reguliariai išplaukia visą savaitę, o kelionė prasideda trumpu sustojimu pagrindiniame salos paplūdimyje. Kelionė laivu trunka neilgai – 10-15 minučių. Populiariausias laikas vykti prie Salotės ežero – nuo gegužės iki spalio mėnesio, kai saloje vyrauja pats tropiškiausias klimatas.

Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero?
Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero?

Ieškoti pigių skrydžių

Jei Salotės ežerą planuojate aplankyti prieš pat žiemos sezoną arba po jo, galite rasti pigių skrydžių į salą. Yra nemažai svetainių, kuriose skelbiami paskutinės minutės pasiūlymai į konkrečias vietas. Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero? Taip pat galite paskambinti savo kelionių agentui arba pasiteirauti oro linijų bendrovėje. Jei norite išleisti šiek tiek daugiau pinigų, paskutinės minutės pasiūlymų konkrečioms kryptims galite rasti “Travelzoo” – prenumeruojamoje kelionių pasiūlymų svetainėje.

Apsistokite vietiniuose kaimuose

Jei ieškote autentiškesnės atostogų patirties, turėtumėte užsisakyti nakvynę vietiniame kaime. Galite tikėtis apsistoti paprastuose bungaluose su šiaudiniu stogu ir pėsčiomis nueiti iki paplūdimio arba apžiūrėti netoliese esančius kaimus. Ieškokite mielų bungalų su lentomis ir hamakais. Norėdami patekti į geriausią salos dalį, taip pat galite išsinuomoti valtį ir tyrinėti aplinkinius vandenis.

Keliaukite sausuma arba jūra

Jei ieškote autentiškesnių atostogų įspūdžių, turėtumėte užsisakyti viešnagę vietiniame kaime. Galite tikėtis apsistoti paprastuose bungaluose su šiaudiniu stogu ir pėsčiomis nueiti į paplūdimį arba apžiūrėti aplinkinius kaimus. Ieškokite mielų bungalų su lentomis ir hamakais. Norėdami patekti į geriausią salos dalį, taip pat galite išsinuomoti valtį ir tyrinėti aplinkinius vandenis.

Organizuokite kelionę

Jei ieškote autentiškesnių atostogų įspūdžių, turėtumėte užsisakyti viešnagę vietiniame kaime. Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero? Galite tikėtis apsistoti paprastuose bungaluose su šiaudiniu stogu ir pėsčiomis nueiti į paplūdimį arba apžiūrėti aplinkinius kaimus. Ieškokite mielų bungalų su lentomis ir hamakais. Norėdami patekti į geriausią salos dalį, taip pat galite išsinuomoti valtį ir tyrinėti aplinkinius vandenis.

Naudokitės Champneys.com, kad rastumėte viešbučių ir bungalų už prieinamą kainą

Jei ieškote autentiškesnių atostogų įspūdžių, turėtumėte užsisakyti nakvynę vietiniame kaime. Galite tikėtis apsistoti paprastuose bungaluose su šiaudiniu stogu ir pėsčiomis nueiti iki paplūdimio arba apžiūrėti netoliese esančius kaimus. Ieškokite mielų bungalų su lentomis ir hamakais. Norėdami patekti į geriausią salos dalį, taip pat galite išsinuomoti valtį ir tyrinėti aplinkinius vandenis.

Nebijokite prašyti vietinių žmonių pagalbos

Jei ieškote autentiškesnės atostogų patirties, turėtumėte užsisakyti nakvynę vietiniame kaime. Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero? Galite tikėtis apsistoti paprastuose bungaluose su šiaudiniu stogu ir pėsčiomis nueiti į paplūdimį arba apžiūrėti aplinkinius kaimus. Ieškokite mielų bungalų su lentomis ir hamakais. Norėdami patekti į geriausią salos dalį, taip pat galite išsinuomoti valtį ir tyrinėti aplinkinius vandenis.

Kaip nuvažiuoti iki Salotės ežero?

Jei ieškote atogrąžų atostogų su skirtumais, Salotės ežeras yra jums tinkama vieta. Ramų ir atpalaiduojantį ežerą supa salos, kurios yra gamtos žaidimų aikštelė. Ežeras suteikia begalę galimybių atsipalaiduoti, todėl tai puiki vieta atsipalaiduoti po įtemptos dienotvarkės. Jei ieškote atogrąžų atostogų su skirtumais, Salotės ežeras yra jums tinkama vieta. Ramų ir atpalaiduojantį ežerą supa salos, kurios yra gamtos žaidimų aikštelė. Ežeras suteikia begalę galimybių atsipalaiduoti, todėl yra puiki vieta atsipalaiduoti po įtemptos dienotvarkės. Ar žinote, kaip nuvykti prie Salotės ežero – geriausi patarimai ir gudrybės keliautojams? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Norėtume išgirsti jūsų nuomonę ir sužinoti daugiau apie jūsų patirtį, susijusią su Salotės ežeru!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *