Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo?

Author:

Kaip aš pasistačiau savo namą be sutarties – tai paprasta, pigu ir smagu!

Namai būna įvairių formų ir dydžių. Vieni jų yra maži, jaukūs ir jaukūs, kiti gali būti tokie dideli ir erdvūs, kokių tik norite. Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo? Tačiau, kaip ir žmonės, namai laikui bėgant keičiasi. Jie auga kartu, keičiasi kartu su metų laikais arba kas kelerius metus perdažomi tuo pačiu metu. Tačiau galutinis rezultatas yra tas pats – jūsų namams reikia sutarties! Statybos gali būti brangios, sudėtingos ir keliančios stresą. Kartais jos būna tiek daug, kad tiesiog nebesijaučiame galintys ar norintys su ja susidoroti vieni. Žinau, ką galvojate: dar vienas įrašas apie “pasidaryk pats”? Taip, šis – apie statybas “pasidaryk pats” be sutarties!

Kas yra namas be sutarties?

Iš esmės namas be sutarties yra “pasidaryk pats” statybos projektas. Galbūt nesikreipsite į planavimo skyrių su mintimi statyti namą be sutarties, tačiau iš tikrųjų tai yra paprasčiausias ir pigiausias būdas. Jums nereikia, kad profesionalas padėtų statyti namą, jei tik turite reikiamų įrankių ir patirties. Be to, kad namo statyba be sutarties yra pigesnė ir paprastesnė, ji turi ir tam tikrų privalumų. Jei norite atnaujinti virtuvę ar įrengti vonios kambarį, rangovas už šiuos darbus paprastai ims papildomą mokestį. Vykdydami projektą “pasidaryk pats” galite lengvai atlikti pakeitimus, atitinkančius jūsų asmeninius pageidavimus ir biudžetą.

Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo?
Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo?

Kaip pasistatyti namą be sutarties

Taigi, nusprendėte patys imtis namo statybos užduoties. Turite visų reikiamų reikmenų ir netgi susiradote rangovą, kuriuo pasitikite. Priėjote prie didžiosios, bauginančios, gąsdinančios dalies: namo statybos. Galbūt galvojate, kad patys to padaryti negalėsite, ir tikriausiai esate teisūs! Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo? Tačiau, šiek tiek padedami, galite tai padaryti ir pastatyti namą be sutarties. Kaip ir visi statybos projektai, namo statyba be sutarties prasideda nuo planavimo. Pradėkite nuo apimties planavimo – taip nustatysite, kokio dydžio bus namas, kaip paskirstysite laiką ir išteklius. Tada nuspręskite dėl bendro biudžeto – atminkite, kad tai tik pradžiai, todėl nepersistenkite! Kur reikia, mažinkite išlaidas, o kur tikslinga, pridėkite į biudžetą numatytų lėšų.

Ką reiškia namas be sutarties?

Tai tikrai svarbus klausimas, kurį reikia užduoti sau prieš pradedant bet kokį statybos projektą. Atsakymas paprastas: tai reiškia, kad būsite savarankiški, be rangovo pagalbos. Ir dėl kelių priežasčių tai yra geriausias ir saugiausias būdas. Statybininkai retai kada padeda atlikti buities darbus, pavyzdžiui, dažyti, dekoruoti ar montuoti prietaisus. Jums gali kilti pagunda pasisamdyti profesionalų meistrą, kuris padėtų jums atlikti šiuos darbus, tačiau atminkite: jie yra nepasiekiami, o jūs paprastai sumokate daugiau, nei sumokėtumėte, jei tai padarytumėte patys. Jei norite būti saugūs ir išvengti didžiulių sąskaitų, geriausia rinktis “pasidaryk pats” namą. Jei nuspręsite kreiptis į rangovą, visada galite bet kada nutraukti sutartį. Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo? Tačiau jei tai darote patys dėl kelių priežasčių, įskaitant išlaidas, galbūt nenorėsite prisirišti prie konkretaus rangovo. Ir tai visiškai gerai! Yra daug rangovų, kurie puikiai apsieis ir be sutarties.

Namo statybos be sutarties privalumai

Statyti namą pačiam visada yra menas, o jo grožis tas, kad galite būti toks kūrybingas, koks tik norite, ir vis tiek neviršyti biudžeto. Be to, yra daugybė namo statybos be sutarties privalumų, apie kuriuos galbūt nepagalvojote. Panagrinėkime juos vieną po kito. Nėra į ką atsiremti: Augant statybos projektui, didėja ir jūsų priklausomybė nuo kitų. Jei neturite rangovo, į kurį galėtumėte atsiremti, liekate vienas. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Jūsų santykiai su rangovu taip pat gali pasikeisti, nes jis gali būti jūsų draugas arba tiekėjas. Tokiu atveju galite atsidurti labai blogoje padėtyje. Lengvesnė galimybė gauti finansavimą: Labai tikėtina, kad norėdami užbaigti projektą, turėsite gauti hipotekos paskolą arba kitokią finansavimo formą. Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo? Kai namą statote patys, galite gauti tokio paties tipo finansavimą, kokį iš jūsų paims profesionalas. Tai neabejotinas privalumas, kai kalbama apie finansavimą! Geriau kontroliuojate savo projekto terminus: Kai dirbate su savo rangovu, galite kontroliuoti projekto terminus. Galite nuspręsti, kada turite atvykti į paskirties vietą ir kada galite pradėti dirbti. Tai naudinga ir jūsų laikui, ir piniginei.

Mano kelionė nuo “niekada” iki “visada” rangos darbų klausimu

Kalbant apie rangos darbus, esu tvirtai įsitikinęs, kad niekada negalima sakyti “taip” pernelyg geram darbui. Visada jaučiuosi per daug gerai, kad pasakyčiau “ne” jus dominančiam darbui, o kartais gaunate prašymą, kuris atrodo per geras, kad jo atsisakytumėte. Tačiau kai kalbama apie mano namus be sutarties, visada sakau “ne” visiems iki vieno! Tai tiesiog neverta nei kainos, nei pastangų. Atminkite, kad yra daug rangovų, kurie puikiai susitvarko ir be sutarties. Taigi, klausimas ne tas, ar kada nors tai darysite patys, o kada ir kokiu tikslu.

Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo?

Namas be sutarties daugeliui yra svajonės išsipildymas. Tai reiškia, kad visiškai kontroliuojate visus statybos proceso aspektus ir turite galimybę namą pasistatyti patys už gerokai mažesnę kainą, nei kainuotų tradicinis statybos projektas. Tačiau yra keletas spąstų. Pirma, jums reikės samdyti rangovą, kuris bus atsakingas už projektą. Tai reikalinga ir tam, kad apsisaugotumėte nuo pernelyg didelių išlaidų, ir tam, kad rangovas nepermokėtų. Be to, tai yra išlaidos, kurias turėsite sumokėti.

Apibendrinimas

Jei ketinate statyti savo namą arba statyti namą draugui ar šeimos nariui, arba net jei tiesiog norite paeksperimentuoti “pasidaryk pats”, labai rekomenduoju kuo daugiau sužinoti apie namo statybą be sutarties. Kaip aš pasistačiau namą be kredito be rangovo? Gali būti, kad patogumas statyti namą patiems ir galimybė statyti namą be rangovo yra viskas, ko jums reikia, kad namo statyba taptų tikru hobiu. Netikėkite vien mano žodžiais. Išbandykite tai patys. Įdėkite pastangų, ir niekada nesigailėsite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *