Kaip pakeisti desktopo paveikslelį?

Author:

Kaip pakeisti kompiuterio darbalaukio paveikslėlį?

Jei norite įsigyti naują darbalaukio foną, turite atsižvelgti į keletą dalykų. Norite įsitikinti, kad pasirinktas ekrano užsklanda atitinka jūsų kompiuterio temą. Jis taip pat turėtų būti patogus akiai ir ne per daug užimtas ar blaškantis dėmesį. Kaip pakeisti desktopo paveikslelį? Jei nedaug išmanote apie kompiuterius, prieš atliekant pakeitimus pravartu sukurti dabartinio darbalaukio atsarginę kopiją. Tai padės užtikrinti, kad viskas būtų įdiegta tinkamai ir vėliau nekiltų problemų. Taip pat galite grįžti prie šio vadovo, jei kas nors nutiktų ne taip ir negalėtumėte pasiekti kompiuterio nustatymų.

Kaip pakeisti desktopo paveikslelį?
Kaip pakeisti desktopo paveikslelį?

Kaip sukurti darbalaukio atsarginę kopiją?

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti nusipirkę naują kompiuterį, yra senojo stalinio kompiuterio atsarginės kopijos. Taip užtikrinsite, kad visi jūsų nustatymai, programos ir duomenys bus perkelti į naująjį kompiuterį. Jei nepadarysite atsarginės kopijos, jūsų kompiuteris greičiausiai taps netvarkingas ir sunkiai valdomas. Operacinei sistemai ir programoms laikykite atskirą kietąjį diską. Taip galėsite lengvai iš naujo įdiegti programas arba perkelti duomenis, jei kas nors nutiktų ne taip. Gera idėja yra ir išorinis kietasis diskas. Taip galėsite lengvai kopijuoti duomenis iš vieno kompiuterio į kitą, jei vienas sugestų. Jei jūsų kompiuteriu naudojasi šeimos nariai ar draugai, pravartu sukurti ir jų duomenų atsarginę kopiją. Kaip pakeisti desktopo paveikslelį? Taip sugedus vieno asmens kompiuteriui, visų duomenys bus saugūs. Tai taip pat padės išvengti duomenų praradimo dėl kietojo disko gedimo ar kompiuterio avarijos.

Pakeiskite ekrano užsklandą naudodami “Windows 10”

Jei kompiuteryje naudojate ekrano užsklandos programą, galite ją pakeisti su naująja operacine sistema. Taip užtikrinsite, kad jūsų kompiuterio būsena būtų nuosekli ir kad naujoji užsklanda būtų automatiškai pritaikyta įjungus kompiuterį. Galimų ekrano užsklandų sąrašą rasite “Windows 10” nustatymuose. Nors galite pakeisti numatytąją “Windows 10” ekrano užsklandą, patartina kiekvieną kartą rinktis vis kitą. Taip užtikrinsite, kad nepriprastumėte prie vienos ir kad atnaujindami kompiuterį nepraleistumėte naujų funkcijų.

Darbalaukio fono keitimas “Windows 7”

Jei naudojate “Windows 7” ir norite pakeisti darbalaukio foną, pirmiausia turėsite pakeisti savo distributyvą ( operacinę sistemą ). Norėdami tai padaryti, eikite į Pradėti > Nustatymai > Aplinka > Sistema > Programų platformos. Čia pasirinkite operacinę sistemą, kurią norite pakeisti. Tada eikite į darbalaukį ir pasirinkite parinktį Wallpaper (užsklanda). Iš čia galite pasirinkti gyvą ekrano užsklandą arba iš anksto nustatytą paveikslėlį. Ne visos distributyvai palaiko darbalaukio ekrano užsklandos keitimą. Jei jūsų kompiuteryje veikia “Ubuntu”, galite eiti į Sistema > Programos > “Unity” ir pasirinkti parinktį Tapetai.

Kaip pakeisti darbalaukio foną “Windows 8.1” ir “Windows 8”?

Atidarykite pradžios meniu ir pasirinkite Nustatymai. Iš čia pasirinkite Sistema. Iš ten pasirinkite Darbalaukis. Kaip pakeisti desktopo paveikslelį? Iš ten galite reguliuoti naudojamos vietos kiekį ir vietą, kurioje saugomas darbalaukio fonas.

Kaip pakeisti desktopo paveikslelį?

Dabar, kai jau turite bendrą supratimą, kaip pakeisti kompiuterio darbalaukio foną, metas išbandyti savo žinias. Kaip pakeisti desktopo paveikslelį? Naudodamiesi šiuo vadovu pakeiskite darbalaukio foną ir pažiūrėkite, kaip seksis. Jei turite klausimų ar problemų, drąsiai klauskite komentarų skiltyje. Šis vadovas turėtų jums labai padėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *