Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?

Author:

Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?  – geriausi patarimai, kaip saugiai ir efektyviai naudoti naminius gynimo būdus

Juodieji taškeliai – tai mažytės užsikimšusio oro kišenėlės, esančios odos paviršiuje esančiose porose. Šie juodi taškeliai kaupia odos riebalų ir nešvarumų perteklių, todėl užsikemša poros. Naminės priemonės nuo juodų taškelių gali būti veiksmingos ir greitos, tačiau jas visada reikia naudoti atsargiai. juodi taškeliai – tai mažytės užsikimšusio oro kišenėlės, esančios odos paviršiuje esančiose porose. Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena? Šie juodi taškeliai surenka odos riebalų ir nešvarumų perteklių, todėl užsikemša poros. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip atsikratyti juodųjų taškelių per dieną.

Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?
Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?

Kas yra juodoji dėmė?

Juodoji dėmė – tai nedidelės nešvarumų ir riebalų sankaupos, kurios užkemša odos poras. Ji gali atsirasti ant nosies, smakro ir kaktos, dažnai kartu su ja atsiranda baltųjų taškelių. Juodoji dėmė ant nosies vadinama rinoloma. Ji susidaro, kai nosies riebalinės liaukos per daug padidėja, sudarydamos galimybę kauptis riebalų pertekliui. Tuomet riebalų perteklius gali patekti į kitas veido vietas ir sukelti dėmeles.

Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?
Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?

Naminės priemonės nuo juodų taškelių

Naminių priemonių nuo juodų taškelių visada galima rasti, be to, joms taikomos kelios atsargumo priemonės. Prieš pradėdami naudoti bet kokią naminę priemonę nuo juodų taškelių, visada išvalykite poras su porų valymo priemone. Jei turite riebią odą, dėl jos riebumo galite nenaudoti geros valomosios priemonės. Ieškokite valomųjų aliejų, kurie yra švelnūs odai. O jei esate linkę į spuogus, venkite valiklių, kurių sudėtyje yra ir alkoholio, ir benzoilo peroksido, nes šios sudedamosios dalys sukelia kankynes. Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena? Rinkitės neriebų valiklį, kurį lengva naudoti. Jei spuogai kelia problemų, verčiau rinkitės spuogus naikinančias putas.

Negyvosios odos šalinimas su alaviju

Alavijas yra puiki drėkinamoji, priešuždegiminė ir gydomoji priemonė. Kai kalbama apie odos priežiūrą, galite naudoti gelį arba sultis. Sultys yra geresnės, nes jose yra mažiau cukraus ir kalorijų. Alavijas turi daug vitaminų ir mineralų, pavyzdžiui, kalio, kalcio, magnio, vitamino B ir omega-3 riebalų rūgščių. Jis pasižymi antibakterinėmis, priešgrybelinėmis, antivirusinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Alavijo gelis taip pat yra geras drėkiklis, ypač sausai odai.

Naudokite arbatmedžio aliejų negyvai odai nuplauti

Kaip ir alavijas, arbatmedžio aliejus taip pat yra puiki drėkinamoji ir priešuždegiminė priemonė. Kaip ir dauguma eterinių aliejų, jis pasižymi itin adaptogeninėmis savybėmis, padedančiomis organizmui prisitaikyti prie įvairių stresų ir įtampų. Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena? Taip pat įrodyta, kad jis veiksmingas gydant įvairias odos ligas, pavyzdžiui, spuogus ir odos uždegimus. Jei jūsų oda tampa per riebi, kad jums patiktų, vietoj jo galite naudoti putojantį rankų muilą.

Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena? – Nenaudokite per daug valgomosios sodos

Kai kalbama apie odos šveitimą, turėtumėte vengti naudoti per daug valgomosios sodos dėl jos poveikio odos pH pusiausvyrai. Per didelis valgomosios sodos rūgšties poveikis gali sukelti rūgštingumą, kuris yra produktų nuo spuogų sudedamoji dalis. O riebalų perteklius yra dažna riebios odos problema. Taip yra todėl, kad riebios odos poros yra didesnės nei kitų.

Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena?

Juodieji taškeliai – tai mažos poros, kurios susidaro ant veido, kai susikaupia riebalų perteklius. Požymiai ir simptomai: baltieji ir juodieji taškeliai ant nosies, smakro ir kaktos. Jie yra lengvai pasiekiami ir dažnai siejami su hormonais, stresu ir tarša. Pavyzdžiui, ant smakro esantys juodi taškeliai dažnai siejami su per dideliu riebalų išsiskyrimu. Todėl labai svarbu užkirsti kelią šiems juodiems taškams ir juos šalinti. Naminių priemonių nuo juodų taškelių visada galima rasti ir jos turi keletą atsargumo priemonių. Prieš pradėdami naudoti bet kokią naminę priemonę nuo juodų taškelių, visada išvalykite poras su porų valymo priemone. Jei turite riebią odą, dėl jos riebumo galite nenaudoti geros valomosios priemonės. Ieškokite valomųjų aliejų, kurie yra švelnūs odai. O jei esate linkę į spuogus, venkite valiklių, kurių sudėtyje yra ir alkoholio, ir benzoilo peroksido, nes šios sudedamosios dalys sukelia kankynes. Kaip panaikinti mėlynę po akimi per diena? Rinkitės neriebų valiklį, kurį lengva naudoti. Jei spuogai kelia problemų, verčiau rinkitės spuogus naikinančias putas. Visada galima rasti naminių priemonių nuo juodų taškelių, be to, joms taikomos kelios atsargumo priemonės. Prieš pradėdami naudoti bet kokią naminę priemonę nuo juodų taškelių, visada išvalykite poras su porų valymo priemone. Jei turite riebią odą, dėl jos riebumo galite nenaudoti geros valomosios priemonės. Ieškokite valomųjų aliejų, kurie yra švelnūs odai. O jei esate linkę į spuogus, venkite valiklių, kurių sudėtyje yra ir alkoholio, ir benzoilo peroksido, nes šios sudedamosios dalys sukelia kankynes. Rinkitės neriebų valiklį, kurį lengva naudoti. Jei spuogai kelia problemų, verčiau rinkitės spuogus naikinančias putas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *